0071

11. aprīlī plkst. 18:00 klīnika “Dental Art” kopā ar “STRAUMANN” aicina uz bezmaksas semināru par zobu implantiem.

Ja ir vēlme uzlabot smaidu, bet ir bail uzreiz doties pie zobārsta, var izmantot “maigāku” ceļu un atnākt uz bezmaksas semināru, kura laikā būs iespēja uzzināt daudz par mūdienīgas protezēšanas iespējām, par zobu implantiem no pasaules līdera “STRAUMANN” un, protams, uzdot visus interesējošus jautājumus zobārstam implantologam par savu konkrētu gadījumu un to uzlabošanas iespējām. Semināru vadīs Šarūnas Perminas un dr. Aleksandrs Makarovs.

Šarūnas Perminas  “STRAUMANN” pārstāvniecības vadītājs Baltijā, „MED GRUPE“ valdes priekšēdētājs, Kauņas zobārstniecības klīnikas “&Smile” direktors, „Viļņas Implantoloģijas centra klīnikas“ konsultants.

 


Dr. Aleksandrs Makarovs – zobārsts implantologs, absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti un Stomatoloģijas institūtu. Strādā ne tikai Latvija, bet arī Igaunijā un Krievijā. Risina jautājumus, kas saistīti ar smaida estētiku, veidojot keramiskās restaurācijas, tāpat risina jautājumus par kaulaudu atjaunošanu un zobu implantāciju.

Mūsu lektori stāstīs par:

 • ilgtspējīgiem zobu atjaunošanas risinājumiem no Šveices zīmola “STRAUMANN’’;
 • par iespējām aizstāt zaudētu zobu ar implantu palīdzību;
 • par par protezēsanas iespējām ar zobu implantu palīdzību.

Ja augstākminētais Jums liekas saistošs un interesants, nāciet uz viesnīcu “Mercure”, Elizabetes ielā 101, Rīgā, 11. aprīlī, plkst. 18.00. Tas būs jauks vakars pie kafijas tases un zem skaistu smaidu zīmes.

Tātad, vēlreiz par pasākuma norīsi:

Kad: 11. aprīlī, plkst. 18.00
Kur: viesnīca “Mercure”, Elizabetes ielā 101, Rīgā. Konferenču zāle “Elīze”
Cik dalībnieku: līdz 20
Cik ilgi: 1,5 stunda vai kamēr nebeigsies jautājumi
Kādā valodā: krieviski un latviski
Kā reģistrēties: sūtiet pieteikumu uz info@dentalart.lv vai piesakiet dalību, piezvanot uz 67278933 vai 29207418
Cik maksā: bezmaksas

Noderīgi zināt:

STRAUMANN ir pasaules līderis zobu implantu, protezēšanas detaļu un audu reģenerācijas produktu ražošanā. STRAUMANN vārds ir zobu implantoloģijas mūsdienu kvalitātes standarts. Īpašā uzmanība medicīnas zinātnei, nepārtrauktiem tehnoloģiju uzlabojumiem, plašais sortiments un elastīgās cenas ir iemesls tam, ka šodien STRAUMANN ir populārākie zobu implanti pasaulē. STRAUMANN produkcija sasniedz 70 valstu iedzīvotājus.

“Dental Art” ir mūsdienīga un profesionāla zobārstniecība Rīgā, kas nodrošina vispārējus zobārstu pakalpojumus no profilaktiskās zobu higiēnas līdz ortodontiskajai ārstēšanai. Kā jau minēts mūsu klīnikas nosaukumā, mēs esam pārliecināti, ka veseli zobi un estētiski skaists smaids ir māksla, ko esam izkopuši līdz pilnībai. Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu zobārsti sniegs kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus, lai padarītu jūsu smaidu vēl burvīgāku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС