vid breketov ne tak vazhen kak vy dumaete 3425

Sakodiena koriģēšana bieži vien ir garš process, bet, kā zināms, – kas lēni nāk, tas labi nāk.  Un, kad rezultāts ir sasniegts, kā to noturēt? Un, ja process ir sarežģīts, kā palīdzēt sev šai ceļā?

1. Esiet pacietīgi pielāgošanās laikā un “nebaidieties” no breketēm
Tas ir normāli, ja sākumā jūs jūtaties mazliet neerti un jums šķiet, ka breketes traucē – pēc neilga laika jūs pieradīsiet un breketes vairs nesagādās diskomfortu. Nebaidieties smaidīt! Tieši otrādi, ja mēģināsiet noslēpt smaidu, kautrējoties par breketēm, tas pievērsīs papildu uzmanību. Jūtieties komfortabli – zobu breketes un smaids ir lieliski savienojamas lietas. Turklāt mūsdienās tiek piedāvātas arī tādas breketes, kuras neizceļas uz zobiem un ir gandrīz nepamanāmas. Neaizmirstiet, ka pēc ortodontiskās ārstēšanās, jūsu smaids būs daudz skaistāks!

vid-breketov-ne-tak-vazhen-kak-vy-dumaete-3425

2. Sekojiet līdzi savām sajūtām un izvairieties no sāpēm
Ja breketes sāk sagādāt diskomfortu vai sāpes, vai arī jums šķiet, ka breketes uz zobiem “nesēž” tā, kā tam būtu jābūt, noteikti nekavējoties pierakstieties vizītei pie sava ortodontijas speciālista. Viņš sapratīs, kādēļ šāda problēma radusies un palīdzēs to novērst, tādā veidā ļaujot jums turpināt efektīvu ārstēšanos.

3. Atcerieties, ka pēc brekešu nēsāšanas obligāti jālieto fiksējošā platīte
Diemžēl pacienti mēdz “grēkot”, uzskatot, ka ar breketēm visa ārstēšanās arī beidzas. Jā, sākotnēji rezultāts ir pozitīvs, taču tāds tas paliks neilgu laiku, ja pacients nelietos fiksējošo platīti tā, kā norādījis ortodontijas speciālists. Kādēļ tas ir vajadzīgs? Jo diemžēl mūsu zobiem ir “niķis” pēc brekešu nēsāšanas beigām atgriezties iepriekšējā stāvoklī. Tieši fiksējošā platīte ir tas, kas neļauj šim procesam notikt un palīdz saglabāt pareizu sakodienu un skaistu smaidu.

4. Breketes kā modes aksesuārs? Kāpēc ne!
Jūs varat izvēlēties brekešu gumiju krāsu, kāda jums patīk, un izskatīties stilīgi! Jūs varat izvēlēties safīra breketes, kuras ir gandrīz caurspīdīgas un neuzkrītošas, radot iespaidu, ka zobi ir rotāti ar dārgakmeņu rotu. Tā arī ir! Tā kā atcerieties, ka arī ortodontiskā ārstēšana ļauj pārvērst “defektu par efektu”, pilnvērtīgi smaidīt un baudīt dzīvi.

5. Ievērojiet zobu higiēnu un ortodonta padomus!
Ortodontiskās ārstēšanās laikā īpaši izvairieties no cietas (rieksti, ledenes, cieti cepumi u.tml.) un staipīgas pārtikas (īrisa konfektes, želejas konfektes) lietošanas uzturā, jo šī pārtika var ietekmēt brekešu efektivitāti, iesprūst starp breketi un zobiem un radīt citus nevajadzīgus sarežģījumus. Noteikti regulāri apmeklējiet ortodontu pārbaudei un nepieciešamo korekciju veikšanai, kā arī regulāri tīriet gan zobus, gan breketes. Svarīgi atcerēties, ka sliktas higiēnas dēļ zobi ir vairāk pakļauti riskam “nopelnīt” kariesu.

Ievērojot šos padomus, pacients gan veicina ātrāku un efektīvāku ortodontiskās ārstēšanās norisi un paātrina laiku, pēc kura tiks iegūts pareizs zobu sakodiens un burvīgs smaids!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС