MŪSU ĀRSTI

Sergejs Andrijevskis

zobu implanti
estētiskā zobārstniecība
zobu taisnošana
ar kapēm

Jevgenijs Platkovs

zobu implanti
ķirurģija
protezēšana

Aleksandrs Makarovs

ķirurģija
estētiskā zobārstniecība
zobu implanti

Baiba Ņikiforova

endodontija
pārārstēšana
protezēšana

Valērija Ziediņa

protezēšana
plombēšana
endodontija

Abdulkarims Alkadi

ortodontija
zobu taisnošana
ar kapēm
un breketēm

Jogita Habeka

protezēšana
endodontija
plombēšana

Semjons Greditors

plombēšana
ķirurģija
endodontija

Jekaterina Sarvuta

plombēšana
endodontija
protezēšana

Anastasija Vlasova

plombēšana
endodontija
protezēšana

Alla Radzjuna

ilgstošā atvaļinājumā

Igors Punculis

anesteziologs

Solveiga Zariņa

zobu higiēna
zobu balināšana
ICON

Aija Zalāne

zobu higiēna
zobu balināšana
ICON

Kristine Zatirka

zobu higiēna
zobu balināšana
ICON

Lelde Žīgure

ilgstošā atvaļinājumā

MŪSU ASISTENTI

<br>Irina

zobārsta asistente

<br>Kristīne

zobārsta asistente

<br>Anna

zobārsta asistente

<br>Santa

zobārsta asistente

<br>Tatjana

zobārsta asistente

<br>Sabīne

zobārsta asistente

<br>Anna

zobārsta asistente

<br>Irina

zobārsta asistente

<br>Alīna

zobārsta asistente

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

PIETEIKT VIZĪTI

Jevgenijs Platkovs

Jevgenijs ir mūsu zobārsts implantologs.

PIETEIKT VIZĪTI

Aleksandrs Makarovs

Aleksandrs ir mūsu zobārsts implantologs.

Viņš ir mācījies Rīgas Stradiņa universitātē.

Savā darbā un ikdienā esmu optimistisks un komunikabls. Pacientos vienmēr cenšos radīt drošības sajūtu un apziņu, ka ikviena, pat vissarežģītākā, viņu zobu problēma ir atrisināma. Esmu aizrāvies ar valodu mācīšanos un brīvi pārvaldu četras valodas — latviešu, krievu, angļu un zviedru. Varu sarunāties arī franču un vācu valodā. Cenšos neapstāties savu profesionālo zināšanu papildināšanā, jo tikai tā pacientiem vienmēr varēšu sniegt maksimāli kvalitatīvu palīdzību.

PIETEIKT VIZĪTI

Baiba Ņikiforova

Baiba ir mūsu vispārējā zobārste.

PIETEIKT VIZĪTI

Valērija Ziediņa

Valērija ir mūsu vispārējā zobārste.

PIETEIKT VIZĪTI

Abdulkarims Alkadi

Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

PIETEIKT VIZĪTI

Jogita Habeka

Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

PIETEIKT VIZĪTI

Jekaterina Sarvuta

Jekaterina ir mūsu vispārējā zobārste.

Pieteikt vizīti

  Anastasija Vlasova

  Anastasija ir mūsu vispārējā zobārste.

  Pieteikt vizīti

   PIETEIKT VIZĪTI

   Alla Radzjuna

   Alla ir mūsu zobārste.

   Viņa ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Dr. Sergeja Radlinska (Ukraina) meistarklasi priekšzobu un sānu zobu estētiskajā restaurācijā.

   Skolas beigās sāku domāt par profesijas izvēli un sapratu, ka man tuvas ir tādas zinātnes kā bioloģija, fizioloģija, ķīmija, kā arī valodas un literatūra. Turklāt man patīk komunicēt ar cilvēkiem un palīdzēt viņiem. Tā “atnāca” ideja kļūt par zobārsti. Arī mana mamma bija strādājusi par zobārsti un stāstīja, cik ļoti interesanta ir šī profesija. Brīvajā laikā man patīk aktīva atpūta – vasarā skrituļslidošana un riteņbraukšana, bet ziemā slēpošana. Patīk ceļot un paplašināt savu redzesloku, apgūt jaunas, interesantas lietas. Dažkārt brīvajā laikā arī gleznoju. Es uzskatu, ka cilvēks ir piedzimis, lai būtu laimīgs – tāpat kā putns piedzimst, lai lidotu.

   PIETEIKT VIZĪTI

   Igors Punculis

   Igors ir mūsu anesteziologs.

   PIETEIKT VIZĪTI

   Solveiga Zariņa

   Solveiga ir mūsu zobu higiēniste.

   PIETEIKT VIZĪTI

   Aija Kokareviča

   Aija ir mūsu zobu higiēniste.

   PIETEIKT VIZĪTI

   Lelde Žīgure

   Pašlaik atrodas ilgstošā atvaļinājuma.

   Free ‘Travel Like a True Adventurer’ E-book

   1. Pakalpojuma sniegšanas adrese un kontaktinformācija

   Zobārstniecības klīnika “Dental Art”

   Krišjāņa Barona iela 20, 2.stāvs., LV-1010, Latvija

   Phone: +371 67278933 

   E-pasts: info@dentalart.lv 

   www.dentalart.lv

   2. Rezervācijas

   Pilna mutes dobuma higiēnas rezervāciju iespējams veikt mūsu mājas lapā, tiešsaistē izvēloties kādu no rezervācijai pieejamajiem datumiem un laikiem.

   Rezervācijai pieejamie datumi un laiki ir aktuāli brīdī, kad mājas lapas lietotājs uzsāk aktivitāti mājas lapā un tie atjaunojas ar regularitāti katras 10 minūtes. Tā kā pastāv iespēja, ka mājas lapas lietotāja rezervācijai izvēlētie datumi var tikt vienlaicīgi rezervēti arī izmantojot citus reālā laikā rezervācijām paredzētos kanālus, piemēram, telefonu vai citas tiešsaistes platformas, tad situācijās, kad būs radušies dubultas rezervācijas, klīnikas administrator sazināsies ar lietotāju, lai vienotos par izmaiņām veiktajā rezervācijā. Izmaiņas rezervācijā tiks piedāvātas atkarībā no apstākļiem, un ņemot vērā brīvo laiku pieejamību.

   Uzsākot rezervācijas procesu mājas lapā, lietotājam tiek dots laiks 10 minūtes, lai pabeigtu rezervāciju.

   Rezervācija ir uzskatāma par apstiprinātu, kad lietotājs ir norēķinājies par rezervāciju, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu mājas lapā, un rezervāciju sistēmā nav radušies dubultās rezervācijas, augstāk minēto iemeslu dēļ.

   Rezervāciju iespējams atcelt jebkurā laikā.

   Rezervācijas maksu atmaksā

   • 100% apmērā – atceļot ne mazāk kā 2 nedēļas pirms rezervācijas sākuma;
   • 50% apmērā – atceļot ne mazāk kā 1 nedēļu pirms rezervācijas sākuma;

   Atceļot rezervāciju mazāk kā 1 nedēļu pirms noteiktā datuma, maksa netiek atgriezta. Maksa netiek atgriezta arī neierašanās gadījumā.

   Ja neparedzamu apstākļu dēļ, pacientu nav iespējams pieņemt paredzētajā datumā rezervācijas maksa tiek atgriezta pilnā apmērā, bez laika ierobežojuma. Šādās situācijās tiek darīts viss iespējamais, lai pacientam palīdzētu atrast citu laiku procedūrai.

   3. Maksājumi

   Maksa par rezervāciju jāveic 10 eiro apmērā, kas ir daļa no gala summas, kas norādīta kā maksa par pakalpojumu jau pēc 10 eiro atlaides, kas piemērota par rezervācijas veikšanu tiešsaistē.

   Maksājumu iespējams veikt ar maksājumu karti rezervācijas laikā mājas lapā.

   Rezervācijas maksas atgriešana, gadījumā, ja rezervacija tiek atcelta saskaņā ar punktu 2, var aizņemt līdz pat 30 dienām, taču vairums maksājumu nepārsniegs 10 darba dienas no rezervācijas atcelšanas brīža.

   Mūsu mājas lapa izmanto digitālās drošības sertifikātu SSL (Secure Socket Layer), kas nodrošina lietotāja datu drošību un konfidencialitāti.

   Uzmanību: Ja maksājuma laikā rodas tehniskas problēmas un lietotājam netiek piedāvāta iespējam maksāt ar karti, lūgums rezervācijai izmantot citu e-pastu vai mēģināt veikt rezervāciju no citas ierīces.

   4. Privātuma politika un sīkdatnes

   SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

   • SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
    1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
    1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
   • Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
   • Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
    3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
    3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
    3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
    3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
   • SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
   • Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
   • Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
   • Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

   Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

   Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

   Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

   ЗАПИСАТЬСЯ

   Share on facebook
   Share on whatsapp

   ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

   ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

   PIETEIKT VIZITI

   Share on facebook
   Share on whatsapp

   pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

   PIRKT DĀVANU KARTI

   PIETEIKT VIZITI

   Share on facebook
   Share on whatsapp

   pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

   PIRKT DĀVANU KARTI

   PIETEIKT VIZITI

   Share on facebook
   Share on whatsapp

   pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

   PIRKT DĀVANU KARTI

   PIETEIKT VIZĪTI

    VAI
    REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

    Pieteikt vizīti

     JŪLIJA CIPĻAKOVA

     Julija ir mūsu zobu higiēniste.

     Pieteikt vizīti

      Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

      Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
      Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

      Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

      PIETEIKT VIZĪTI

       PIETEIKT VIZĪTI

        ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС