Dental Art dāvanu kartes – dāvana ar kuru kļūdīties nav iespējams.

Vairums cilvēku dāvanu iegādi mēdz atlikt uz pēdējo brīdi un tad atrast īsto dāvanu ir jau pavisam sarežģiti. Steiga noved pie tā, ka kāds tiek pie deju kursiem, kurus nekad neapmeklēs, nederīga nieciņa, kurš turpmāk krās putekļus plauktā vai bezpersoniska zeķu pāra. Ar Dental Art dāvanu kartēm ir pavisam citādi – zobārsta pakalpojumi ir vajadzīgi ik vienam, pat jā tā kārtējā zobu higiēnas procedūra vai ikgadēja profilaktiskā pārbaude.

Dental Art dāvanu kartes priekšrocības:

Nav jāiztērē visa summa uzreiz. Jūs droši variet dāvināt lielāka apjoma Dāvanu kartes, nebaidoties, ka dāvanas saņemējs nezinās kā to izmantot. Piemēram, norēķinoties ar 100 eiro dāvanu karti par 35 eiro pakalpojumu, dāvanu kartei saglabāsies atlikums 65 eiro, kuru izmantot nākamajā vizītē.

Derīga ne tikai pakalpojumiem. Ja nu gadās tā, ka tiešām ar zobiem viss pilnīgā kārtībā un arī zobu higiēna nav aktuālā, Dāvanu karti vienmēr var izmantot jaunas zobubirstes, porfesionālas zobu pastas vai citur zobu kopšanas līdzekļu iegādei.

Noformējuma izvēles iespējas. Iegādājoties karti, to var gan noformēt kā konkrētu medicīnas pakalpojumu (ārstu konsultācija, zobu higiēna u.c.), gan arī izvēlēties jebkuru summu un ļaut dāvanu kartes saņēmējam medicīnas pakalpojumu izvēlēties pašam

Dāvanu karšu iegāde un lietošana

 • Dental Art dāvanu karti var iegādāties klīnikā vai attālināti. Iegādājoties attālināti, pēc pirkuma veikšanas Dāvanu karte tiks Jums nosūtīta uz Jūsu norādīto elektroniskā pasta adresi.
 • Dāvanu kartes var izmantot klīnikas Dental Art sniegto pakalpojumu un piedāvāto preču iegādei
 • Dental Art Dāvanu karšu derīguma termiņš ir 6 mēneši.

Lai turpinātu, lūdzu, aizpildiet tiešsaistes dāvanu kartes iegādes formu

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС