Dental Art dāvanu kartes – dāvana ar kuru kļūdīties nav iespējams.

Vairums cilvēku dāvanu iegādi mēdz atlikt uz pēdējo brīdi un tad atrast īsto dāvanu ir jau pavisam sarežģiti. Steiga noved pie tā, ka kāds tiek pie deju kursiem, kurus nekad neapmeklēs, nederīga nieciņa, kurš turpmāk krās putekļus plauktā vai bezpersoniska zeķu pāra. Ar Dental Art dāvanu kartēm ir pavisam citādi – zobārsta pakalpojumi ir vajadzīgi ik vienam, pat jā tā kārtējā zobu higiēnas procedūra vai ikgadēja profilaktiskā pārbaude.

Dental Art dāvanu kartes priekšrocības:

Nav jāiztērē visa summa uzreiz. Jūs droši variet dāvināt lielāka apjoma Dāvanu kartes, nebaidoties, ka dāvanas saņemējs nezinās kā to izmantot. Piemēram, norēķinoties ar 100 eiro dāvanu karti par 35 eiro pakalpojumu, dāvanu kartei saglabāsies atlikums 65 eiro, kuru izmantot nākamajā vizītē.

Derīga ne tikai pakalpojumiem. Ja nu gadās tā, ka tiešām ar zobiem viss pilnīgā kārtībā un arī zobu higiēna nav aktuālā, Dāvanu karti vienmēr var izmantot jaunas zobubirstes, porfesionālas zobu pastas vai citur zobu kopšanas līdzekļu iegādei.

Noformējuma izvēles iespējas. Iegādājoties karti, to var gan noformēt kā konkrētu medicīnas pakalpojumu (ārstu konsultācija, zobu higiēna u.c.), gan arī izvēlēties jebkuru summu un ļaut dāvanu kartes saņēmējam medicīnas pakalpojumu izvēlēties pašam

Dāvanu karšu iegāde un lietošana

 • Dental Art dāvanu karti var iegādāties klīnikā vai attālināti. Iegādājoties attālināti, pēc pirkuma veikšanas Dāvanu karte tiks Jums nosūtīta uz Jūsu norādīto elektroniskā pasta adresi.
 • Dāvanu kartes var izmantot klīnikas Dental Art sniegto pakalpojumu un piedāvāto preču iegādei
 • Dental Art Dāvanu karšu derīguma termiņš ir 6 mēneši.

Lai turpinātu, lūdzu, aizpildiet tiešsaistes dāvanu kartes iegādes formu

PIETEIKT VIZITI

  Share on facebook
  Share on whatsapp

  pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

  PIRKT DĀVANU KARTI

  PIETEIKT VIZĪTI

   VAI
   REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

   Pieteikt vizīti

    JŪLIJA CIPĻAKOVA

    Julija ir mūsu zobu higiēniste.

    Pieteikt vizīti

     Pieteikt vizīti

      Jogita Habeka

      Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

      Pieteikt vizīti

       Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

       Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
       Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

       Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

       PIETEIKT VIZĪTI

        PIETEIKT VIZĪTI

         ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС