Foto 2implants and dentures

Ja mutē trūkst zobu un neapmierina esošās protēzes?

Komplekss risinājums, kā iegūt veselīgu smaidu un funkcionālu zobu plati par pieejamu cenu.

Piedāvājums paredzēts cilvēkiem, kam vienā no žokļiem nav visu zobu un līdzšinējā zobu plate nenodrošina pietiekamu dzīves kvalitāti.

Ieguvumi:

 • zobu protēze mutē ir nofiksēta un stāv stabilāk,
 • īsāks pierašanas laiks pie protēzes,
 • nav jālieto fiksācijas līme,
 • labāka psiholoģiskā pašsajūta,
 • labāks higiēnas stāvoklis mutē.

Uzlabota dzīves kvalitāte par pieejamu cenu!

Piedāvājumā ietilpst:

 • konsultācija pie ārsta-implantologa un ārstēšanās plāna sastādīšana, kā arī panorāmas rentgens. Gadījumos, ja nepieciešams 3D rentgens, arī tas tiks iekļauts summā. Tā kā katrs cilvēks ir individuāls, un katra situācija – atšķirīga, Dental Art speciālisti paredzējuši iespēju ārstēšanas plānu pielāgot katra vajadzībām.
  Piemēram, palielināt implantu skaitu, kas balsta zobu plati, vai zobu platei pievienot to stiprinošu metāla loku. Sarunā ar ārstu arī tiks noskaidrots, vai šis ārstēšanas veids konkrētajam cilvēkam ir piemērots. Pēc konsultācijas tiks noteikts ķirurģiskās manipulācijas laiks un datums.
 • divu zobu implantu ievietošana, ko parasti veic vietējā anestēzijā, tāpat kā labojot zobus, un to atsegšana pēc ieaugšanas. Laiks, kamēr implanti nostabilizējas, ir dažāds, taču vidēji tie ir trīs mēneši. Šajā laikā nav jāstaigā bez zobiem, bet var lietot vecās protēzes vai izgatavot pagaidu protēzi.
 • izņemamās zobu plates izgatavošana, sākot no nospieduma noņemšanas, līdz pat protēzes pielāgošanai pacienta mutei. Tiem, kam jau ir zobu protēze un kuri vēlas implantus, ieteicams izgatavot arī jaunu zobu plati, jo šis ir komplekss piedāvājums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС