KDR 4109 slider

Katrs var piedzīvot situāciju, kad smaidīšana sagādā diskomfortu trūkstošu zobu dēļ. Implanti ir viens no labākajiem risinājumiem trūkstošu zobu aizvietošanai. Mūsu vadošais eksperts zobu implantoloģijas jomā Dr. Sergejs Andrijevskis stāsta, ko darīt, lai atkal smaidītu. 

KDR_4109-slider

Kāpēc ir svarīgi  trūkstošo zobu tomēr aizstāt ar mākslīgo, pat, ja tas nav redzams, jo atrodas mutes dobuma dziļumā un pašam cilvēkam nerada diskomfortu.  

Protams, ir cilvēki, kas tā nostaigā visu mūžu. Tikai jārēķinās ar to, ka: ja mutes dobumā iztrūkstošie zobi netiek aizvietoti ilgstoši, notiek žokļa kaula deformācija, kā rezultātā veidojas sejas formas un lūpu līnijas deformācija, un ap muti parādās grumbiņas. Ja trūkstošā zoba vietā līdzās esošajam zobam nav atbalsta, tas sāk nobīdīties uz tukšuma vietu. Mainās sakodiens, zobi var kļūt kustīgi.

Ar ko būtu pacientam jāsāk, ja viņš ir nolēmis veikt zobu implantēšanu?

Vispirms jāaiziet uz konsultāciju, jāuztaisa rentgens, iespējams, arī datortomogrāfija, jo dažkārt trūkstošā zoba vietā var konstatēt, ka nav nepieciešamā kaula apjoma. Tad pirms implantācijas veikšanas kauls tiek pieaudzēts.

No kā ir atkarīga kaula izmaiņas?

Kauls trūkstošā zoba vietā sāk atrofēties, jo zobu vairs nav nepieciešams apgādāt ar  nepieciešamajām asinīm un barības vielām.  Jo ilgāks laiks paiet pēc zoba izņemšanas, jo ir lielāka varbūtība, ka vajadzēs pieaudzēt kaulu. Tā apjoms var samazināties arī no pārāk ilgas izņemamo protēžu nēsāšanas.

Vai  kauls izmainās arī nedzīva zoba gadījumā?

Nē, tāpēc dažkārt ir vērts saglabāt savu zobu, kaut arī nedzīvu.

Esmu dzirdējusi par mākslīgā kaula un paša cilvēka kaula pieaudzēšanu zobu implantēšanas gadījumā.

Pārsvarā  šim nolūkam tiek izmantots mākslīgais kauls. Gadījumos, kad izvēlas paša cilvēka kaulu, bet šī procedūra ir krietni sarežģītāka pacientam (arī par aptuveni 1000 eiro dārgāka), jo kauliņu vajag no kaut kurienes pārstādīt – visbiežāk to ņem no žokļa leņķa līnijas vai no zoda.  Agrāk ņēma no gurniem,  bet gurnu kauls nav tik kvalitatīvs, jo tas ir mīksts.

Ja cilvēka organisms nepieņem mākslīgo kaulu, kas notiek?

Tajos gadījumos, kad mākslīgais kauls nesaaug ar cilvēka dabīgo kaulu, bet tas notiek tikai 2% gadījumos,  procedūru veic atkārtoti, un parasti otrajā reizē ir viss labi, bet ja arī otrajā reizē kauls nepieaug, tad izvēlas vai nu paša kaula pārstādīšanu vai arī citu protezēšanas metodi , piemēram,  zoba tilta ievietošanu.  Ko tas nozīmē – līdzās trūkstošajam zobam tiek apslīpēti blakus zobi, uz kuriem tiek izveidoti tiltiņi, kas balsta mākslīgo zobu. Tas ir labs risinājums, ja nevar  implantus ievietot arī veselības dēļ, jo implanti vienkārši neturēsies.

Kādi ir veselības riski, kas neļauj likt implantus?

Riska grupā ir onkoloģijas un osteoporozes slimnieki, kuri tiek ārstēti ar bifospanātiem, ko plaši izmanto Lielbritānijā  ķīmijterapiju un radiorterapiju laikā. Tikai piecus gadus pēc ārstēšanas kursa pabeigšanas šādi  pacienti  var likt implantus. Tad vēl tādas nopietnas slimības kā insults, infarkts, tuberkoloze, psihiskas saslimšanas. Ir arī dažādi nosacīti riski –, piemēram, pīpētājiem.  Viņu gadījumā risks, ka implants vai kauls var nepieaugt, ir 10 līdz 15%.  Tāpat smēķētājiem ir jāapzinās, ka divas nedēļas pēc implanta ievietošanas ir jāaizmirst par smēķēšanu.

Vai ir kāds vecuma ierobežojums, kad var veikt implantāciju?

Zobu implantus var ievietot pacientiem, sākot no 16 gadu vecumam līdz pat neierobežotam vecumam.

Kādus implanta materiālus labāk izvēlēties?

Zobu implanta sistēmai ir vairākas sastāvdaļas – skrūve, kas tiek ieskrūvēta žokļa kaulā, abatments – zoba stumbra analogs un kronītis jeb mākslīgais zobs, kas tiek likts virsū uz abatmenta.  Skrūve pārsvarā  tiek izgatavota no titāna, un ja tiek ražoti valstī, kur ir izietas visas kvalitātes kontroles, ir diezgan problemātiski izgatavot to nepareizi. Abatments un pats kronītis parasti tiek izgatavoti no viena materiāla, un te var izvēlēties – vai nu metālkeramiku vai cirkoniju.

rsz_kdr_2887

Metālkeramikas priekšrocība ir salīdzinoši zemāka cena (aptuveni par 150 eiro lētāka). Tā ir piemērota pacientiem ar biezu smaganu vai tajos gadījumos, ja zoba implantācija paredzēta mutes dubuma dziļumā. Savukārt cirkonija abatments un kronītis ir dārgāks, taču tam ir estētiskāks risinājums, ja tiek veikta priekšzobu implantācija, jo cirkonija abatments nespīd cauri plānai smaganai (metālkeramikas gadījumā starp kronīti un smaganu var izveidoties pelēka maliņa).

Kā notiek pats implantēšanas process?

Pēc ārsta konsultācijas pacients saņem savu ārstēšanas plānu, kas sastāv novairākām vizītēm.  Ja nepieciešama kaula pieaudzēšana, tad, kā minēju iepriekš, vispirms pieaudzē kaulu, ja kaula zudums nav liels, tad atsevišķos gadījums pārstāda gan kaulu, gan ievieto skrūvi.

Pēc 2 – 6 mēnešiem, kura laikā notikusi zoba implanta saaugšana ar kaulu, aptuveni uz 2 nedēļām tiek  ievietots smaganu formētājs jeb tā saucamā dzīšanas skrūvīte,  lai ap topošo zobu izveidotos pareizas smaganu kontūras.

Pēc divām nedēļām sākas protezēšanas process. Tiek ņemts pacienta zobu nospiedums, lai zobu tehniskajā laboratorijā izgatavotu patstāvīgu kronīti jeb mākslīgo zobu. Ja tas ir viens kronis, tad uzreiz pēc nospieduma kroni taisa gatavu, sarežģītākos gadījumos  – divi, trīs zobi vai  vairāki, tad veic arī vienu vai divas pielaikošanas.

Kas notiek tajā starplaikā, kad ieaug implanti? Ko darīt ar trūkstošajiem zobiem?

Ja tas ir sānu zobs, cenšas nedarīt neko. Priekšā  ir iespējami vairāki varianti. Vai nu liek pagaidu kronīti – bet ar to jābūt ļoti uzmanīgam, jo to var izkustināt, piemēram, nokožot ābolu, un  implants var neintegrēties. Otrs variants – atstāt implantu zem smaganas un izmantot izņemamu platīti – no dzīšanas viedokļa tas ir labāks. Dažreiz var kombinēt ar tiltiņu.

Liela nozīme ir arī zobu formai un krāsai…

To jau veic laboratorijā, kā es saku –  zobu mākslinieki veido formu, vadoties no blakus zobiem, lai tas maksimāli līdzinātos pārējiem zobiem. Dažreiz nepieciešams veikt korekcijas un vairākas pielaikošanas, līdz sasniedz ideālo zobu formu.

Vislielākās grūtības varētu rasties ar priekšzobiem.

Aizmugurē ir svarīgi  pareizi izveidot sakodienu, lai netraucētu tai dabīgajai funkcijai, bet priekšā, piekrītu, ir sarežģītāk. Nereti taisa zobus no pagaidu materiāla, lai pacients izvērtē, vai patīk forma, vai apmierina krāsa.

Dažkārt pacienti  ar pagaidu kronīti staigā mēnesi, divus, lai pārliecinātos, ka  tiešām patīk. It sevišķi, ja taisa visu zobu atjaunošanu, tas ir svarīgi.

Cik zinu, dažkārt cilvēkiem nepatīk no dzimšanas esošā zobu  sprauga priekšpusē. Vai  bieži gadās praksē  ar to saskarties un ko jūs darāt?

Protams, ka to visu var koriģēt. Taču, piemēram, Londonā, kur arī praktizēju, pacienti, kas nākuši  no Āfrikas, tieši otrādi – vēlas to saglabāt, jo tas pie viņiem ir kā viens no skaistuma elementiem.

Vai  kronīši ar laiku maina krāsu?

Nē! Bet jāņem vērā tas, ka kronīši nepadodas balināšanai. Tāpēc, ja cilvēks nolemj balināt zobus, tad tas jādara pirms kroņa krāsas piemeklēšanas. Tikai jārēķinās ar to, ka ar laiku paša zobi paliks tumšāki, bet implanti – nē, un balināšanu vajadzēs atkārtot ik pēc pusgada vai gada, atkarībā no nepieciešamības.

Vai balināšana nekaitē implantiem?

Nē, balināšana implantiem nekaitē. Taču, līdzīgi kā dabīgajiem zobiem, var nokrāsoties aplikums, tāpēc pie higiēnista  jākopj arī kronīši.

Ja implants ir ieskrūvēts, vai tas ir uz mūžu?

Ja ievēro mutes higiēnu, nevajadzētu būt problēmām. Ja ar vecumu attīstās tā saucamā paradontoze – smaganu slimība – tā ir nežēlīga gan pret paša zobiem, gan pret implantiem.  Ja cilvēka mutes dobums ir vesels, tad implantiem vajadzētu stāvēt ļoti ilgi. 20 gadus noteikti.

Sergejs Andrijevskis, zobārsts implantologs

Praktizē gan Rīgā, gan Londonā. Absolvējis Rīgas Strradiņa universitāti, MBA studijas,  ieguvis maģistra grādu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā  Vācijā, Starptautiskajā medicīnas koledžā ( IMC). Šobrīd kopā ar dažiem inženieriem strādā pie  savu implantu izstrādes, lai piedāvātu tos ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Savā darbā vadās pēc devīzes: “Stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pieteikt vizīti tiešsaistē ar 15 Eur atlaidi

*gadījumos, kad pacienta izdevumus 100% apmērā sedz apdrošinātājs, priekšapmaksa tiek atgriezta pēc vizītes. Lūdzu ņemt vērā, ka priekšapmaksa netiek atgriezta, ja pacients neierodas uz vīzīti, kavē to vairāk par 5 minūtēm vai atceļ vizīti mazāk kā 24 stundas pirms vizītes. Laicīgi atceltas vizītes gadījumā (ne vēlāk, kā 24 stundas pirms vizītes) nauda tiek atgriezta uz pacienta iesnieguma pamata, kurā norādīts bankas konta numurs.

! Atlaide netiek piemērota, ja izmantojat citu akciju.

pieteikt apmeklējumu

PIRKT DĀVANU KARTI

BOOK ONLINE AND RECEIVE 15 EUR OFF YOUR APPOINTMENT

*in case 100% of the treatment price is covered by patient insurance, the deposit is reimbursed after attendance. Please note that the deposit is not returned in case of failure to attend the appointment; if attendance is more than 5 minutes late; or if cancellation is requested less than 24 hours before the appointment. Upon timely cancellation (no later than 24 hours before the booked appointment time) the sum is reimbursed upon request submitted by application specifying the bank account to receive the sum.

! The discount does not apply if you use another promotion

BOOK A VISIT​

BUY GIFT CARD

Pieteikt vizīti


  REZERVĒT VIZĪTI

  Sergejs Andrijevskis

  Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

  Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
  Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

  Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
  Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

  Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

  Pieteikt vizīti


   Pieteikt vizīti


    Abdulkarims Alkadi

    Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

    Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

    Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

    Pieteikt vizīti


     PIETEIKT VIZĪTI


      PIETEIKT VIZĪTI


       Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

       Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
       Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

       Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

       PIETEIKT VIZĪTI

       Jogita Habeka

       Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

       Pieteikt vizīti


        JŪLIJA CIPĻAKOVA

        Julija ir mūsu zobu higiēniste.

        Pieteikt vizīti


         PIETEIKT VIZĪTI


          VAI
          REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

          РЕЗЕРВИРУЙТЕ ВИЗИТ И ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ 15 ЕВРО

          *в случаях, когда расходы пациента покрываются страховщиком на 100%, предоплата возвращается после визита. Обращаем ваше внимание, что предоплату не возвращаем, если пациент не пришел на прием, опаздывает более чем на 5 минут или отменяет визит менее чем за 24 часа до визита. В случае своевременной отмены визита (не позднее, чем за 24 часа до визита) денежные средства возвращаются на основании заявления пациента, в котором указан номер банковского счета.

          !Скидка не действует, если Вы используете другую акцию.

          ЗАПИСАТЬСЯ

          ПОДАРОЧНАЯ КАРТА​

          PIETEIKT VIZITI

          rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

          PIRKT DĀVANU KARTI

          PIETEIKT VIZITI

          rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

          PIRKT DĀVANU KARTI

          PIETEIKT VIZITI

          rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

          PIRKT DĀVANU KARTI

          Free ‘Travel Like a True Adventurer’ E-book

          1. Pakalpojuma sniegšanas adrese un kontaktinformācija

          Zobārstniecības klīnika “Dental Art”

          Krišjāņa Barona iela 20, 2.stāvs., LV-1010, Latvija

          Phone: +371 67278933 

          E-pasts: info@dentalart.lv 

          www.dentalart.lv

          2. Rezervācijas

          Pilna mutes dobuma higiēnas rezervāciju iespējams veikt mūsu mājas lapā, tiešsaistē izvēloties kādu no rezervācijai pieejamajiem datumiem un laikiem.

          Rezervācijai pieejamie datumi un laiki ir aktuāli brīdī, kad mājas lapas lietotājs uzsāk aktivitāti mājas lapā un tie atjaunojas ar regularitāti katras 10 minūtes. Tā kā pastāv iespēja, ka mājas lapas lietotāja rezervācijai izvēlētie datumi var tikt vienlaicīgi rezervēti arī izmantojot citus reālā laikā rezervācijām paredzētos kanālus, piemēram, telefonu vai citas tiešsaistes platformas, tad situācijās, kad būs radušies dubultas rezervācijas, klīnikas administrator sazināsies ar lietotāju, lai vienotos par izmaiņām veiktajā rezervācijā. Izmaiņas rezervācijā tiks piedāvātas atkarībā no apstākļiem, un ņemot vērā brīvo laiku pieejamību.

          Uzsākot rezervācijas procesu mājas lapā, lietotājam tiek dots laiks 10 minūtes, lai pabeigtu rezervāciju.

          Rezervācija ir uzskatāma par apstiprinātu, kad lietotājs ir norēķinājies par rezervāciju, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu mājas lapā, un rezervāciju sistēmā nav radušies dubultās rezervācijas, augstāk minēto iemeslu dēļ.

          Rezervāciju iespējams atcelt jebkurā laikā.

          Rezervācijas maksu atmaksā

          • 100% apmērā – atceļot ne mazāk kā 2 nedēļas pirms rezervācijas sākuma;
          • 50% apmērā – atceļot ne mazāk kā 1 nedēļu pirms rezervācijas sākuma;

          Atceļot rezervāciju mazāk kā 1 nedēļu pirms noteiktā datuma, maksa netiek atgriezta. Maksa netiek atgriezta arī neierašanās gadījumā.

          Ja neparedzamu apstākļu dēļ, pacientu nav iespējams pieņemt paredzētajā datumā rezervācijas maksa tiek atgriezta pilnā apmērā, bez laika ierobežojuma. Šādās situācijās tiek darīts viss iespējamais, lai pacientam palīdzētu atrast citu laiku procedūrai.

          3. Maksājumi

          Maksa par rezervāciju jāveic 10 eiro apmērā, kas ir daļa no gala summas, kas norādīta kā maksa par pakalpojumu jau pēc 10 eiro atlaides, kas piemērota par rezervācijas veikšanu tiešsaistē.

          Maksājumu iespējams veikt ar maksājumu karti rezervācijas laikā mājas lapā.

          Rezervācijas maksas atgriešana, gadījumā, ja rezervacija tiek atcelta saskaņā ar punktu 2, var aizņemt līdz pat 30 dienām, taču vairums maksājumu nepārsniegs 10 darba dienas no rezervācijas atcelšanas brīža.

          Mūsu mājas lapa izmanto digitālās drošības sertifikātu SSL (Secure Socket Layer), kas nodrošina lietotāja datu drošību un konfidencialitāti.

          Uzmanību: Ja maksājuma laikā rodas tehniskas problēmas un lietotājam netiek piedāvāta iespējam maksāt ar karti, lūgums rezervācijai izmantot citu e-pastu vai mēģināt veikt rezervāciju no citas ierīces.

          4. Privātuma politika un sīkdatnes

          SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

          • SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
           1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
           1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
          • Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
          • Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
           3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
           3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
           3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
           3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
          • SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
          • Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
          • Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
          • Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

          Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

          Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

          Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

          Pieteikt vizīti


           SEMJONS GREDITORS

           Pieteikt vizīti


            Pieteikt vizīti


             Kristīne Zatirka

             Pieteikt vizīti


              PIETEIKT VIZITI

              rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

              PIRKT DĀVANU KARTI

              ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС