KDR 4325 2

Mani draugi un paziņas bieži jautā – kā es kļuvu par zobārstu, kādēļ un kas ietekmēja manu izvēli…

Tādēļ beidzot es nolēmu par sevi nedaudz uzrakstīt – par to daļu, kas attiecas uz iepriekšējiem 12 manas dzīves gadiem un kā es līdz tiem nonācu.

KDR_4325_2

Esmu dzimis un dzīvoju lieliskajā pilsētā Rīgā. Pēc izglītības esmu zobārsts un piecus no šiem 12 gadiem esmu veltījis studijām Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) un Stomatoloģijas institūtā. Pārējos septiņus gadus es aktīvi turpināju mācības, braukājot pa pasauli un gūstot pieredzi no dažādiem sava aroda meistariem gan zobu estētikā, gan ķirurģijā un implantoloģijā, gan protezēšanā.

Taču šis ceļš sākās vēl krietni pirms es pats kļuvu par zobārstu. Mana mamma ir zobārsts. Tas bija pirmais iespaids. Taču, būdams skolnieks, es visādā veidā centos izvairīties no došanās šajā pašā profesijā. Teicu, ka baidos no asinīm… Tolaik mācījos Puškina licejā, humanitārā novirziena plūsmā, kur fizikas, ķīmijas un bioloģijas man nebija. Iestāties institūtā, lai mācītos par zobārstu, tādēļ es uzreiz nevarēju, un līdz ar to es aizgāju uz parasto institūtu.

Tolaik tas bija Baltijas krievu institūts, kur sāku mācīties zviedru valodu, vēsturi, reliģiju un literatūru. Kopumā tas bija noderīgi un veicināja arī valodu prasmes. Tolaik studentiem tika piedāvāta iespēja vasaras periodā pastrādāt Anglijā fermās, lasot dažāda veida lauksaimniecības ražu. Aizbraucot tur, tieši tad es nonācu kompānijā ar mediķiem no dažādām valstīm, pilsētām, ar dažādām specialitātēm. Dzīvoju vienā istabā ar zobārstu. Lūk, tas ir vēl viens cilvēks, kurš ietekmēja mani par labu medicīnas profesijai.

Atgriežoties mājās, pirmais, ko es izdarīju – aizgāju no Baltijas institūta un pieteicos nepieciešamo priekšmetu apguves kursiem, lai varētu stāties RSU. Izvēlējos sev mērķi un 2004. gada vasarā iestājos mācīties stomatoloģiju. Tā arī sākās mans zobārsta ceļš.

KDR_4092_4

Pašlaik strādāju ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un kādu laiku sanāca strādāt arī Krievijā. Un jau šodien es risinu jautājumus, kas saistīti ar smaida estētiku, veidojot keramiskās restaurācijas, tāpat risinu jautājumus par kaulaudu atjaunošanu un zobu implantāciju, kā arī protezēšanu uz implantiem.

Pašlaik apgūstu arī digitālo stomatoloģijas novirzienu. Vēlos sasniegt to momentu, kad pacientam mans darbs nozīmēs tikai dažas ārstēšanās dienas vai pat stundas, bet prieks no rezultāta būs ļoti liels, un rezultāts pozitīvi ietekmēs manu pacientu dzīvi! Lai to sasniegtu, es regulāri atrodos kustībā, mācībās un hobijos. Arī to nav maz! Bet par tiem es izstāstīšu citā reizē 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС