Privacy policy (Privātuma politika LV)

SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

 1. SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
  1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
  1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
 2. Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
 3. Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
  3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
  3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
  3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
  3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
 4. SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
 5. Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
 6. Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
 7. Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

About discounts

Good condition of the teeth and oral cavity is the key to health, good mood and human image. Dental Art clinic offers special promotions and discounts for dental services. Thanks to this, you can find healthy and beautiful teeth without harming your wallet.

Check out the offers on our website

Visit our website dentalart.lv more often. Here you will find information about promotions and great offers at the Dental Art clinic. By the way, by using the online appointment service, you will receive a 10 euro discount on your first appointment with the dentist. Please note that the 10 EUR discount does not apply to dental check-ups.

Subscribe to the newsletter

Leave us your email address, and we will send you letters with the best deals and personalized discounts. Write right now to info@dentalart.lv, and expect pleasant surprises.

Buy and give gift cards

Don’t know what to give to relatives and friends? Gift cards for the services of the Dental Art clinic will save the day, because this is not only a useful surprise, but also a manifestation of care for loved ones. You can choose a gift card for any amount. For details, contact the clinic administrator and call +371 67278933 or +371 29207418.

Attention! Discounts are not cumulative. You can use any offer only once.

BOOK ONLINE AND RECEIVE 15 EUR OFF YOUR APPOINTMENT

*in case 100% of the treatment price is covered by patient insurance, the deposit is reimbursed after attendance. Please note that the deposit is not returned in case of failure to attend the appointment; if attendance is more than 5 minutes late; or if cancellation is requested less than 24 hours before the appointment. Upon timely cancellation (no later than 24 hours before the booked appointment time) the sum is reimbursed upon request submitted by application specifying the bank account to receive the sum.

! The discount does not apply if you use another promotion

BOOK A VISIT​

  BUY GIFT CARD

  APPLY FOR A VISIT   Iveta Vigupe

   Iveta is our anesthesiologist.

   APPLY FOR A VISIT    APPLY FOR A VISIT     Igors Punculis

     Igors is our anesthesiologist.

     APPLY FOR A VISIT      BOOK A VISIT       APPLY FOR A VISIT

        APPLY FOR A VISIT         Solveiga Zariņa

         Solveiga is our dental hygienist.

         APPLY FOR A VISIT          APPLY FOR A VISIT           Aija Zalane

           Aija is our dental hygienist.

           APPLY FOR A VISIT            APPLY FOR A VISIT             Jekaterina Sarvuta

             Jekaterina is our general dentist.

             APPLY FOR A VISIT              Apply for a visit               Anastasija Platkova

               Anastasija is our general dentist.

               Apply for a visit                APPLY FOR A VISIT                 Baiba Ņikiforova

                 Baiba is our general dentist.

                 APPLY FOR A VISIT                  APPLY FOR A VISIT                   Valerija Ziedina

                   Valerija is our general dentist.

                   APPLY FOR A VISIT                    APPLY FOR A VISIT                     Anastasija Vlasova

                     Anastasija is our general dentist.

                     APPLY FOR A VISIT                      APPLY FOR A VISIT                       Jevgenijs Platkovs

                       Jevgenijs is our implantologist.

                       APPLY FOR A VISIT                        APPLY FOR A VISIT                         BOOK A VISIT

                         Alla Radzjuna

                         Alla is our dentist.

                         She has graduated from Riga Stradins University and has also studied at Dr. Sergey Radlinsky’s (Ukraine) masterclass of esthetic restoration front teeth and side teeth.

                         In the end of secondary school, I started thinking about my future career and understood that I like biology, physiology, chemistry as well as languages and literature. In addition, I like communicating and help people. So, an idea to become a dentist came to my mind. Also, my mother was a dentist and told me what an interesting job it was. When I have a spare time, I prefer active rest– roller-skating and cycling in summer and skiing in winter. I enjoy traveling, widen my horizon, discover new and interesting things. Sometimes I paint in my free time. I believe that a human is born to be happy, the same as a bird is born to fly.

                         APPLY FOR A VISIT                          BOOK A VISIT                           Abdulkarims Alkadi

                           Karims is our orthodontist.

                           He has graduated from Riga Stradins University and also Damascus University in Syria, Department of Orthodontics.

                           I became a dentist because I like helping people, I enjoy seeing patients’ smiles when their dental problems have been solved and they have no more toothache.

                           As regards orthodontics, I am always glad to see happy patients who appreciate the result we came to.

                           In my free time, I enjoy watching movies and traveling.”

                           BOOK A VISIT                            APPLY FOR A VISIT                             Aleksandrs Makarovs

                             Alexander is our implantologist.

                             Riga Stradins University, dentist.

                             Both when working and in everyday life I’m sociable and optimistic. I always try to convince my patients that they are safe and any dental problem they have, whether an easy one or extremely complicated, is solvable. I’m fond of language acquisition, so I am fluent in Latvian, Russian, English and Swedish and also can speak French and German. I try to constantly develop my professional skills to provide the most qualitative help to my patients. “

                             APPLY FOR A VISIT                              APPLY FOR A VISIT                               BOOK A VISIT

                               Serge Andriyevsky

                               Surgeon and implantologist, clinic owner.

                               Serge has studied at Riga Stradins University, has finished his MBA studies. He has received MSc in Dental Implantology and dental surgery at International Medical College (IMC) in Germany. Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

                               I chose this job as I was interested in medicine and dentistry. In a course of time, I had an idea to set up my own dental clinic. In me free time, which is very limited, I used to go jogging, attend box trainings and hot yoga classes. I am pretty much interested in history of the 20th century. When working, I always stick to the following principle: dentistry is not just about medicine — it’s about art!”

                               APPLY FOR A VISIT                                Our clinic is fully wheelchair accessible with both an elevator and stair lift available for our patients.

                                When you book your appointment, please notify the administrator if you will require assistance. We will be more than happy to help you!

                                Upon arriving at the main entrance to the building, please press the call button that is labelled Dental Art. A member of our staff will assist you getting into the premises.

                                For more information about the accessibility of our clinic, please call 29207418 or 67278933.

                                APPLY FOR A VISIT

                                 APPLY FOR A VISIT                                  Roberts Leibuss

                                  Roberts is our anesthesiologist.

                                  APPLY FOR A VISIT                                   APPLY FOR A VISIT                                    Elena Steina

                                    Elena is our general dentist.

                                    APPLY FOR A VISIT                                     APPLY FOR A VISIT                                      Santa Gribuste

                                      Santa is our dental hygienist.

                                      APPLY FOR A VISIT                                       APPLY FOR A VISIT                                        Linda Steinberga

                                        Linda is our general dentist.

                                        APPLY FOR A VISIT                                         APPLY FOR A VISIT                                          Nikita Shavel

                                          Dental Art dentist – graduate of the Dentistry program of Riga Stradins University – Dr. Nikita Shavel! You can make an appointment with this dentist on:

                                          • Dental sealing
                                          • Root canal treatment
                                          • Dentures

                                          Dr. Nikita Shavel is one of the best graduates of the Dentistry program of Riga Stradins University. If you need tooth filling, root canal treatment or prosthetics, you can become Dr. Shavel’s patient, because it is no secret that choosing your dentist is as important as finding your hairdresser or family doctor. Traveling, singing and maybe even doing sports – these are the topics that you can talk about, for example, while waiting for the anesthesia to take effect, because these are the doctor’s biggest passions right after the dental treatment. A light atmosphere and nice, positive interaction characterize the work style of Dr. Nikita Shavel, so if you need dental services and want Dr. Shavel to take care of your dental health, make an appointment.

                                          APPLY FOR A VISIT                                           РЕЗЕРВИРУЙТЕ ВИЗИТ И ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ 15 ЕВРО

                                           *в случаях, когда расходы пациента покрываются страховщиком на 100%, предоплата возвращается после визита. Обращаем ваше внимание, что предоплату не возвращаем, если пациент не пришел на прием, опаздывает более чем на 5 минут или отменяет визит менее чем за 24 часа до визита. В случае своевременной отмены визита (не позднее, чем за 24 часа до визита) денежные средства возвращаются на основании заявления пациента, в котором указан номер банковского счета.

                                           !Скидка не действует, если Вы используете другую акцию.

                                           ЗАПИСАТЬСЯ

                                            ПОДАРОЧНАЯ КАРТА​

                                            Pieteikt vizīti tiešsaistē ar 15 Eur atlaidi

                                            *gadījumos, kad pacienta izdevumus 100% apmērā sedz apdrošinātājs, priekšapmaksa tiek atgriezta pēc vizītes. Lūdzu ņemt vērā, ka priekšapmaksa netiek atgriezta, ja pacients neierodas uz vīzīti, kavē to vairāk par 5 minūtēm vai atceļ vizīti mazāk kā 24 stundas pirms vizītes. Laicīgi atceltas vizītes gadījumā (ne vēlāk, kā 24 stundas pirms vizītes) nauda tiek atgriezta uz pacienta iesnieguma pamata, kurā norādīts bankas konta numurs.

                                            ! Atlaide netiek piemērota, ja izmantojat citu akciju.

                                            pieteikt apmeklējumu

                                             PIRKT DĀVANU KARTI

                                             PIETEIKT VIZITI

                                             rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                             PIRKT DĀVANU KARTI

                                             APPLY FOR A VISIT                                              Khrystyna Pelts

                                              Khrystyna is our general dentist.

                                              APPLY FOR A VISIT                                               BOOK A VISIT

                                               BOOK ONLINE AND RECEIVE 15 EUR OFF YOUR APPOINTMENT

                                               BUY GIFT CARD

                                               APPLY FOR A VISIT                                                Nikita Heorheev

                                                Nikita is our general dentist.

                                                APPLY FOR A VISIT                                                 APPLY FOR A VISIT                                                  Zane Laurina

                                                  Periodontist Zane Laurina, DMD

                                                  1999 – 2003 – Degree in dentistry
                                                  2003 – 2006 – Medical residency as dentist specializing in “Periodontology”
                                                  2011 – Doctoral degree
                                                  2003 – 2021 – Training of students in “Periodontology” study course
                                                  2011 – 2021 – Head of “Periodontology” medical residency program

                                                  Apply for a VIsit                                                   APPLY FOR A VISIT                                                    KRISTINE ZATIRKA

                                                    Book a VIsit                                                     APPLY FOR A VISIT                                                      SEMJONS GREDITORS

                                                      Book a VIsit                                                       Free ‘Travel Like a True Adventurer’ E-book

                                                       1. Pakalpojuma sniegšanas adrese un kontaktinformācija

                                                       Zobārstniecības klīnika “Dental Art”

                                                       Krišjāņa Barona iela 20, 2.stāvs., LV-1010, Latvija

                                                       Phone: +371 67278933 

                                                       E-pasts: info@dentalart.lv 

                                                       www.dentalart.lv

                                                       2. Rezervācijas

                                                       Pilna mutes dobuma higiēnas rezervāciju iespējams veikt mūsu mājas lapā, tiešsaistē izvēloties kādu no rezervācijai pieejamajiem datumiem un laikiem.

                                                       Rezervācijai pieejamie datumi un laiki ir aktuāli brīdī, kad mājas lapas lietotājs uzsāk aktivitāti mājas lapā un tie atjaunojas ar regularitāti katras 10 minūtes. Tā kā pastāv iespēja, ka mājas lapas lietotāja rezervācijai izvēlētie datumi var tikt vienlaicīgi rezervēti arī izmantojot citus reālā laikā rezervācijām paredzētos kanālus, piemēram, telefonu vai citas tiešsaistes platformas, tad situācijās, kad būs radušies dubultas rezervācijas, klīnikas administrator sazināsies ar lietotāju, lai vienotos par izmaiņām veiktajā rezervācijā. Izmaiņas rezervācijā tiks piedāvātas atkarībā no apstākļiem, un ņemot vērā brīvo laiku pieejamību.

                                                       Uzsākot rezervācijas procesu mājas lapā, lietotājam tiek dots laiks 10 minūtes, lai pabeigtu rezervāciju.

                                                       Rezervācija ir uzskatāma par apstiprinātu, kad lietotājs ir norēķinājies par rezervāciju, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu mājas lapā, un rezervāciju sistēmā nav radušies dubultās rezervācijas, augstāk minēto iemeslu dēļ.

                                                       Rezervāciju iespējams atcelt jebkurā laikā.

                                                       Rezervācijas maksu atmaksā

                                                       • 100% apmērā – atceļot ne mazāk kā 2 nedēļas pirms rezervācijas sākuma;
                                                       • 50% apmērā – atceļot ne mazāk kā 1 nedēļu pirms rezervācijas sākuma;

                                                       Atceļot rezervāciju mazāk kā 1 nedēļu pirms noteiktā datuma, maksa netiek atgriezta. Maksa netiek atgriezta arī neierašanās gadījumā.

                                                       Ja neparedzamu apstākļu dēļ, pacientu nav iespējams pieņemt paredzētajā datumā rezervācijas maksa tiek atgriezta pilnā apmērā, bez laika ierobežojuma. Šādās situācijās tiek darīts viss iespējamais, lai pacientam palīdzētu atrast citu laiku procedūrai.

                                                       3. Maksājumi

                                                       Maksa par rezervāciju jāveic 10 eiro apmērā, kas ir daļa no gala summas, kas norādīta kā maksa par pakalpojumu jau pēc 10 eiro atlaides, kas piemērota par rezervācijas veikšanu tiešsaistē.

                                                       Maksājumu iespējams veikt ar maksājumu karti rezervācijas laikā mājas lapā.

                                                       Rezervācijas maksas atgriešana, gadījumā, ja rezervacija tiek atcelta saskaņā ar punktu 2, var aizņemt līdz pat 30 dienām, taču vairums maksājumu nepārsniegs 10 darba dienas no rezervācijas atcelšanas brīža.

                                                       Mūsu mājas lapa izmanto digitālās drošības sertifikātu SSL (Secure Socket Layer), kas nodrošina lietotāja datu drošību un konfidencialitāti.

                                                       Uzmanību: Ja maksājuma laikā rodas tehniskas problēmas un lietotājam netiek piedāvāta iespējam maksāt ar karti, lūgums rezervācijai izmantot citu e-pastu vai mēģināt veikt rezervāciju no citas ierīces.

                                                       4. Privātuma politika un sīkdatnes

                                                       SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

                                                       • SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
                                                        1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
                                                        1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
                                                       • Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
                                                       • Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
                                                        3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
                                                        3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
                                                        3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
                                                        3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
                                                       • SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
                                                       • Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
                                                       • Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
                                                       • Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

                                                       Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

                                                       Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

                                                       Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

                                                       BOOK A VISIT

                                                       BOOK ONLINE AND RECEIVE 15 EUR OFF YOUR APPOINTMENT

                                                       BUY GIFT CARD

                                                       BOOK A VISIT

                                                       BOOK ONLINE AND RECEIVE 15 EUR OFF YOUR APPOINTMENT

                                                       BUY GIFT CARD

                                                       ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС