panoramas rentgensZobārstniecības klīnika „Dental Art” tagad piedāvā Jums iespēju pārbaudīt mutes un zobu veselības stāvokli ar digitālo panorāmas rentgenu jeb ortopantomogrammu. Tā ir ļoti moderna un nepieciešama procedūra, kas ārstam ļauj pārbaudīt pacienta mutes un zobu veselības stāvokli, lai noteiktu esošās problēmas un piedāvātu optimālākos ārstēšanas veidus. Digitālā panorāmas rentgena sniegtās iespējas ļauj ārstam sastādīt ļoti precīzu ārstēšanas plānu un laika gaitā precīzi noteikt radušās izmaiņas zobu un žokļa kaulu struktūrā. Tā ir Jūsu labākā iespēja būt pārliecinātiem, ka ārstēšanas procesā tiks kontrolēts viss mutes dobuma stāvoklis, laicīgi novēršot zobu veselības problēmas.


Atšķirībā no parastā rentgena, ko pielieto detalizētai viena-divu zobu veselības stāvokļa izvērtēšanai pirms ārstēšanas sākuma, ortopantomogramma jeb digitālais panorāmas rentgens ļauj zobārstam vienā attēlā redzēt visu pacienta zobu un žokļa stāvokli. Tas ļauj zobārstam izvērtēt zoba sakņu un zobu kanālu stāvokli. Ortopantomogramma jeb digitālais panorāmas rentgens ir īpaši svarīga procedūra pirms zobu protezēšanas procedūrām, ortodontiskās ārstēšanas un zobu ķirurģijas – zobu ekstrakcijas vai zobu implantācijas procedūrām. Pirms zobu implantācijas un māslīgā kaula pieaudzēšanas operācijām ir būtiski novērtēt žokļa kaula blīvuma un augstuma īpatnības, ko var izdarīt ar digitālo panorāmas rentgenu. Pirms ortodontiskās ārstēšanas ir būtiski noteikt pacienta sakodiena problēmas, lai nodrošinātu pēc iespējas efektīvāku ārstēšanu un problēmu novēršanu. Tāpat ar ortopantomogrammu zobārsts var konstatēt iekaisumus un cistas mutes dobumā, žokļa locītavu veselības stāvokli un onkoloģiskās saslimšanas.

Zobārstniecības klīnikas „Dental Art” speciālisti iesaka Jums izmantot iespēju un pārbaudīt mutes dobuma un zobu veselību ar digitālā panorāmas rentgena palīdzību. Procedūru iesakām veikt arī profilakses nolūkos, lai laicīgi konstatētu iespējamās zobu problēmas un uzsāktu ārstēšanu klīnikas speciālista vadībā.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС