Dažādas zobu pastas ar jautājuma zīmītēm - kā izvēlēties labāko zobu pastu?

Kā izvēlēties labāko zobu pastu?

Cenšoties panākt optimālu mutes dobuma veselību, zobu pastas izvēle ir vairāk nekā tikai garšas jautājums. Svarīgi izvēlēties sev atbilstošāko zobu pastu ar formulu, kas atbilst jūsu zobu veselības prasībām, uzlabo jūsu mutes higiēnas rutīnu un veicina jūsu zobu un smaganu veselību. Šajā rakstā uzzināsiet svarīgāko par zobu pastām, to saturu un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem:

 • Kāda ir zobu pastas nozīme mutes veselībā?
 • Kas jāņem vērā, izvēloties zobu pastu?
 • Kā atšķiras dažādu zobu pastu veidi un, kad tos pielietot?
IEGŪSTI PERSONALIZĒTUS PADOMUS

Piesakies higiēnista vizītei un iegūsti ne vien personalizētus padomus mutes dobuma kopšanai, bet arī profesionālu zobu un mutes dobuma apkopi!

Dental Art logo icon

ZOBU PASTAS NOZĪME MUTES VESELĪBĀ

Zobu pasta palīdz noņemt uz un ap zobiem palikušo pārtiku un aplikumu — lipīgu baktēriju plēvi, kas veidojas uz zobiem. Tās abrazīvie elementi mehāniski notīra zobu virsmu, savukārt ķīmiskās sastāvdaļas, piemēram, fluors, novērš kariesa veidošanos, stiprina un remineralizē zobu emalju. Turklāt pastāv dažādi specializēto zobu pastu veidi, kas palīdz cīnīties ar smaganu slimībām, balina zobus, mazina zobu jutīgumu un atsvaidzina elpu, nodrošinot tīru un veselīgu mutes dobumu.

Dental Art logo icon

ZOBU PASTAS sastāvs

Lai zinātu, kādu zobu pastu izvēlēties, svarīgi saprast kādas ir biežāk sastopamās zobu pastas sastāvdaļas, kāda ir šo vielu funkcija un, kā tās ietekmē mutes dobuma veselību. Zemāk lasi par katru no biežāk atrodamajām vielām zobu pastās.

FLuors 

Fluors ir vissvarīgākā sastāvdaļa zobu bojāšanās novēršanai. Fluors stiprina zobu emalju un novērš kariesu. Tomēr pārmērīgs fluora daudzums (stāvoklis, kas pazīstams kā fluoroze) var izraisīt zobu krāsas izmaiņas, īpaši bērniem, kuru zobi vēl tikai attīstās. Tāpēc ir svarīgi konsultēties ar zobu higiēnistu par atbilstošāko fluora daudzumu jūsu zobiem. Fluorīda koncentrācija un veids (nātrija fluorīds, alvas fluorīds vai nātrija monofluorfosfāts) var atšķirties, un katrs no tiem piedāvā īpašas priekšrocības:

Nātrija fluorīds (NaF): plaši izmanto, jo tas efektīvi novērš zobu bojāšanos, remineralizējot zobu emalju. Ieteicamā koncentrācija pieaugušajiem ir no 1350 līdz 1500 ppm (daļiņas uz miljonu).

Alvas fluorīds (SnF2): nodrošina pretmikrobu īpašības un palīdz mazināt zobu jutīgumu un zobu bojāšanos. Dažkārt tas var izraisīt zobu iekrāsošanos, kas ir novērsta jaunākajos formulējumos. Alvas fluorīds ir efektīvs koncentrācijā 1100 ppm.

Nātrija monofluorfosfāts (MFP): vēl viens fluora variants, ko izmanto zobu pastā, kas piedāvā kariesa novēršanu. Tā koncentrācija zobu pastā parasti ir aptuveni 1000 ppm.

Abrazīvie līdzekļi 

Abrazīvie līdzekļi ir vieglas abrazīvas vielas, piemēram, kalcija karbonāts un hidratēts silīcija dioksīds, noņem virsmas traipus un aplikumu, nesabojājot emalju. Tomēr pārmērīga ļoti abrazīvas zobu pastas lietošana laika gaitā var bojāt zobu emalju. Zobu pasta jutīgiem zobiem bieži satur mazāku abrazīvu koncentrāciju.

Tīrošās vielas 

Nātrija laurilsulfāts (SLS) ir izplatīts tīrošais līdzeklis, kas rada putas, palīdzot noņemt zobu aplikumu un netīrumus no zobiem. Dažiem cilvēkiem SLS var kairināt muti, īpaši tiem, kam ir jutīgas smaganas, un tādā gadījumā ir ieteicama SLS nesaturoša zobu pasta.

Mitrinātāji un Biezinātāji

Glicerīns un propilēnglikols uztur zobu pastu mitru, neļaujot tai izžūt. Tie parasti ir droši, taču daži cilvēki personīgo veselības problēmu dēļ dod priekšroku zobu pastai bez propilēnglikola.
Celulozes sveķi: piešķir zobu pastai tās tekstūru. Tā nav kaitīga viela un ir droša lietošanai mutes kopšanas līdzekļos.

Aromatizētāji un saldinātāji 

Sorbīts, ksilīts un saharīns: tos izmanto garšas uzlabošanai. Ksilīts arī samazina zobu bojāšanos, padarot to par vēlamo saldinātāju zobu kopšanas līdzekļos. Parasti tiek izmantotas dabiskas garšas, piemēram, piparmētras vai sintētiskie saldinātāji, piemēram, saharīns. Ir svarīgi atzīmēt, ka zobu pastai nevajadzētu saturēt cukuru, jo tas veicina zobu bojāšanos.

Dental Art logo icon

Zobu pastu veidi

Zobu pastas izvēlei jābūt pielāgotai jūsu individuālajām mutes veselības vajadzībām. Tāpēc pirms izvēlēties kādu no zemāk minētajiem zobu pastas veidiem, ir ieteicams konsultēties ar zobārstu un/vai zobu higiēnistu par jums piemērotāko zobu pastas veidu.

Ikdienas lietošanai

Ieteicams: ja nav īpašu mutes dobuma veselības nosacījumu kuru dēļ būtu nepieciešama specializēta zobu pasta, tad ieteicams izvēlēties zobu pastu, kas satur fluoru, lai stiprinātu zobu emalju un novērstu kariesa veidošanos. Sabalansēta formula, kas efektīvi attīra zobus, neesot pārāk abrazīva, ir ideāli piemērota mutes veselības uzturēšanai. Zobu pasta, kas nodrošina aizsardzību pret kariesa un aplikuma veidošanos, kā arī atsvaidzina elpu ir piemērota ikdienas lietošanai. 
Izvairieties: ja nav specifiskas mutes dobuma veselības problēmas, ir ieteicams izvairīties no specializētas zobu pastas, kas var risināt problēmas, kas nav saistītas ar jūsu vajadzībām, piemēram, tās, kas paredzētas tikai balināšanai, jutīguma mazināšanai vai smaganu iekaisuma kontrolei, jo tās dažkārt var saturēt sastāvdaļas, kas nav nepieciešamas ikdienas lietošanai. Turklāt izvairieties no zobu pastas ar pārāk abrazīvām sastāvdaļām, kas laika gaitā var sabojāt emalju, ja nemeklējat zobu balinošu zobu pastu.

Zobu pastas, ko piedāvājam iegādāties Dental Art klīnikā:

jutīgiem zobiem

Ieteicams: zobu jutīguma mazinoša zobu pasta būs piemērotākā jutīgiem zobiem . Tai vajadzētu saturēt kālija nitrātu vai alvas fluorīdu. 
Izvairieties: ja jums ir jutīgi zobi, tad nevajadzētu izvēlēties zobu pastu ar augstu abrazīvu iedarbību, jo tā var vēl vairāk noārdīt zobu emalju, padarot zobus vēl jutīgākus.

Zobu pastas, ko piedāvājam iegādāties Dental Art klīnikā:

Jutīgām smaganām 

Ieteicams: zobu pasta, kas īpaši izstrādāta jutīgām smaganām, bieži satur sastāvdaļas, piemēram, alveju, kumelītes un citus dabiskus pretiekaisuma līdzekļus, kas palīdz nomierināt un mazināt smaganu kairinājumu. Meklējiet produktus, kas ir marķēti kā piemēroti jutīgām smaganām vai tos, kas satur alvas fluorīdu, kas ne tikai palīdz novērst zobu bojāšanos, bet arī ārstē smaganu jutīgumu un mazina iekaisumu. 
Izvairieties: zobu pastas ar skarbām abrazīvām vielām vai augstu nātrija laurilsulfāta (SLS) līmeni, var saasināt jutīgas smaganas un izraisīt turpmāku kairinājumu vai diskomfortu. Tāpat izvairieties no zobu pastām ar spēcīgu garšu, piemēram, kanēli vai piparmētru, jo tās dažkārt var izraisīt dedzinošu sajūtu vai palielināt jutību smaganās.

Zobu pastas, ko piedāvājam iegādāties Dental Art klīnikā:

Baltākiem zobiem 

Ieteicams: ja vēlaties padarīt zobus baltākus, tad labākais risinājums ir pieteikt vizīti profesionālai zobu balināšanai, kas būs efektīvāks risinājums par balinošu zobu pastu izmantošanu. Tomēr, lai ilgāk saglabātu iegūto efektu pēc profesionālās zobu balināšanas, ievērojot higiēnista ieteikumus, var lietot balinošu zobu pastu. Jāatceras, ka balinošu zobu pastu nav ieteicams lietot ilgstoši, bet gan tikai periodiski. Balinošās zobu pastas jālieto īpaši uzmanīgi, jo tās satur vielas, kuras lietojot ilgstoši, var bojāt zobu emalju. Tāpēc, ja vēlaties izmantot balinošu zobu pastu, ieteicams izvēlēties tādu, kura satur vieglus abrazīvos līdzekļus vai ķīmiskos līdzekļus. 
Izvairieties: pārmērīga balinošās zobu pastas lietošana laika gaitā var bojāt zobu emalju, izraisot paaugstinātu zobu jutību. Ja jums ir jutīgi zobi vai saskaraties ar kādu no smaganu slimībām, tad nav ieteicams lietot balinošās zobu pastas.

Zobu pastas, ko piedāvājam iegādāties Dental Art klīnikā:

Bērnu zobu pastas 

Ieteicams: bērniem, kas jaunāki par sešiem gadiem, izmantojiet zirņa lieluma daudzumu zobu pastu zobu tīrīšanas laikā. Izvēlieties tādu zobu pastu, kuras sastāvā ir mazāk fluora (apmēram 1000 ppm), lai samazinātu zobu fluorozes risku. 
Izvairieties: bērniem nav ieteicams lietot pieaugušajiem paredzētās zobu pastas, jo to sastāvs var būt neatbilstošs bērniem.

Zobu pastas, ko piedāvājam iegādāties Dental Art klīnikā:

Dabiskās zobu pastas 

Ieteicams: ja meklējat īpaši dabīgu zobu pastu, kas nesatur ķīmiskas vielas, SLS vai mākslīgos saldinātājus, bet gan ir veidota no organiskām sastāvdaļām, tad dabiskās zobu pastas būs īstais risinājums tieši jums.
Izvairieties: nav ieteicams ikdienā lietot zobu pastu, kura nesatur floru. Fluors ir ļoti svarīga zobu pastas sastāvdaļa, kas nereti nav atrodama dabiskajās zobu pastās, tāpēc ieteicams kārtīgi pārbaudīt šo zobu pastu sastāvu, lai pārliecinātos, ka tajā ir šī viela, kas nodrošinās pietiekamu aizsardzību pret zobu bojāšanos.

Dental Art logo icon

Vispārējie ieteikumi

Izvēloties pareizo zobu pastu, rūpīgi jāapsver tās sastāvdaļas un jāizprot to priekšrocības. Tomēr svarīgākais pirms veikt lēmumu ir apmeklēt zobārstu vai zobu higiēnistu, lai noskaidrotu sava mutes dobuma veselības stāvokli un gūtu individuālus ieteikumus zobu pastas izvēlei. 

IEGŪSTI PERSONALIZĒTUS PADOMUS

Piesakies higiēnista vizītei un iegūsti ne vien personalizētus padomus mutes dobuma kopšanai, bet arī profesionālu zobu un mutes dobuma apkopi!

Anete Sprukte
Anete Sprukte
Google atsauksme
Read More
Laipna un atsaucīga klientu apkalpošana, profesionāli, iejūtīgi un ļoti patīkami speciālisti. Profesionāla un patīkama klīnika, iesaku arī citiem.
Una Reitere
Una Reitere
Google atsauksme
Read More
"Dental Art" man vienmēr ir lieliska pieredze. Piekrītu citām atsauksmēm, ka pēc vizītes mājās sanāk doties smaidot un ar labu garastāvokli. Profesionāli, pozitīvi ārsti ar komfortablām, modernām telpām un tehniku. Cenas ir citu klīniku līmenī un pakalpojuma kvalitātei atbilstošas. Iesaku!
Inese Ozola
Inese Ozola
Google atsauksme
Read More
Lieliska komanda! Milzīgs paldies viņiem!❤️
Mareks Konutis
Mareks Konutis
Google atsauksme
Read More
Lielisks serviss, laipns personāls. Viss tika darīts profesionāli un rūpīgi. Paldies 🖤
Filips Molčanovs
Filips Molčanovs
Google atsauksme
Read More
Labs serviss, viesmīlīgs ir katrs darbinieks, fantastiski ilgs darba laiks. Sirsnīgi iesaku!
Валерий Ефременко.
Валерий Ефременко.
Google atsauksme
Read More
Lieliski! Par cik man ir bailes no zobarsta,bet te man ļoti patika. Paldies.👍
Dāvis Līks
Dāvis Līks
Google atsauksme
Read More
Draudzīga un profesionāla attieksme, viss augstākajā līmenī! Iesaku!
Armands Āre
Armands Āre
Google atsauksme
Read More
Perfekta attieksme gan reģistratūrā, gan pie speciālistiem. Jau n-tos gadus. Un pats labākais, bez sāpēm, jo no tā biju baidījies kopš bērnības laikiem.
Kitija Akmene
Kitija Akmene
Google atsauksme
Read More
Tikkai un vienīgi patīkama pieredze 😇…
Dental Art logo icon

ieteiktās zobu higiēnas speciālistes

Dental Art zobu higiēniste Solveiga Zariņa.

Solveiga Zariņa

Dental Art zobu higiēniste AIja Zalāne.

Aija Zalāne

Dental Art zobu higiēniste Kristine Zatirka.

Kristine Zatirka

Dental Art zobu higiēniste Santa Gribuste.

Santa Gribuste

Dental Art logo icon

Lasi citus Dental Art jaunumu rakstus

Mūsu partneri

Ārstniecības iestādes kods:
0100-00577

© Dental Art 2008 – 2024

Pieteikt vizīti tiešsaistē ar 15 Eur atlaidi

*gadījumos, kad pacienta izdevumus 100% apmērā sedz apdrošinātājs, priekšapmaksa tiek atgriezta pēc vizītes. Lūdzu ņemt vērā, ka priekšapmaksa netiek atgriezta, ja pacients neierodas uz vīzīti, kavē to vairāk par 5 minūtēm vai atceļ vizīti mazāk kā 24 stundas pirms vizītes. Laicīgi atceltas vizītes gadījumā (ne vēlāk, kā 24 stundas pirms vizītes) nauda tiek atgriezta uz pacienta iesnieguma pamata, kurā norādīts bankas konta numurs.

! Atlaide netiek piemērota, ja izmantojat citu akciju.

pieteikt apmeklējumu


  PIRKT DĀVANU KARTI

  Dental Art zobu higiēniste Solveiga Zariņa.

  Pieteikt vizīti
   REZERVĒT VIZĪTI

   Solveiga Zariņa

   Dental Art higiēniste Solveiga Zariņa! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

   Anete Sprukte
   Anete Sprukte
   Google atsauksme
   Read More
   Jauks personāls.Izcila higiēniste Solveiga.

    Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

    Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

   Pieteikt vizīti
    Dental Art zobu higiēniste AIja Zalāne.

    Pieteikt vizīti
     REZERVĒT VIZĪTI

     Aija Zalāne

     Dental Art higiēniste Aija Zalāne! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

     Olga True_Soul
     Olga True_Soul
     Google atsauksme
     Read More
     Biju pie zobu higiēnistes Aijas Kokarevičas, esmu apmierināta! Aija, ļoti pozitīva, uzmanīga, kvalitatīvi izpilda savu darbu. Sirsnīgs paldies! Ieteicu! Klīnika atrodas centrā, ļoti ērti tikt un klīnikas administratore profesionāli sniedza informāciju par cenām un procedūras procesu.
     POSANAPALLY LAXMI PRIYANKA
     POSANAPALLY LAXMI PRIYANKA
     Google atsauksme
     Read More
     Saņēmusi lielisku mutes higiēnas aprūpi no Aijas Zalānes Dental Art. Viņa bija gan mīļa, gan profesionāla, piedāvājot vērtīgus padomus, kā uzturēt labu higiēnu. Viņas spēja efektīvi sazināties angļu valodā tika augstu novērtēta. Kopumā bija pozitīva pieredze Dental Art.
     Zhanna Daae
     Zhanna Daae
     Google atsauksme
     Read More
     Gribu ieteikt Aiju Zalāni kā higiēnas speciālisti. Ļoti gādīga un profesionāla. Labākā pieredze.

      Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

      Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

     Pieteikt vizīti
      Dental Art zobu higiēniste Kristine Zatirka.

      Pieteikt vizīti
       REZERVĒT VIZĪTI

       Kristīne Zatirka

       Dental Art higiēniste Kristīne Zatirka! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

       Paula Kučinska
       Paula Kučinska
       Google atsauksme
       Read More
       Higiēniste Kristīne ir ļoti,ļoti jauka,profesionāla, rūpīga! Uz higiēnu dodos ar prieku😊…
       I
       I
       Google atsauksme
       Read More
       Super 👍 Man patika daktere Kristīna higiēniste ir labākā pasaulē!! Tas ir fakts!! Nav injekcijas, nav sāpju!! Iesaku visiem
       Agija Ankevica
       Agija Ankevica
       Google atsauksme
       Read More
       Biju pie dr. Kristīnes. Darbiņu darīja ļoti rūpīgi, visu laiku pārliecinoties vai neesmu diskomfortā. 10/10! Paldies!
       Diāna Ivaškeviča
       Diāna Ivaškeviča
       Google atsauksme
       Read More
       Patīkama atmosfēra un apkalpošana. Un higiēniste Kristīne, tiiik lieliska ārste, jutu ka esmu drošās rokās - paldies! :)

        Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

        Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

       Pieteikt vizīti
        Dental Art zobu higiēniste Santa Gribuste.

        Pieteikt vizīti
         REZERVĒT VIZĪTI

         Santa Gribuste

         Dental Art higiēniste Santa Gribuste! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

         Ceļošana, pārgājieni, sēņošana un jā – pat makšķerēšana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet pārmīt pāris vārdus ar Santu, jo tās ir viņas lielākās aizrautības uzreiz pēc zobārstniecības.

         Santa ir īpaša speciāliste, jo, pirms izlēma kļūt par zobu higiēnisti, lai, kā pati saka, “varētu rūpēties par pacientiem, meklējot cēloņus un risinājumus dažādām mutes saslimšanām”, viņa strādāja par zobārsta asistenti un, lieki piebilst, ka šīs zināšanas tikai palīdz sniegt pacientam ļoti kvalitatīvu visaugstākā līmeņa zobu higiēnu.

         Olga Radzabova
         Olga Radzabova
         Google atsauksme
         Read More
         Izsaku lielu pateicību higiēnistes Santai!!! Ļoti jauka un kompetenta!!! Paldies par Jūsu darbu un padomiem!!!
         Sanda Stepīte
         Sanda Stepīte
         Google atsauksme
         Read More
         Vēlējos padalīties ar zobārstes Anastasijas Vlasovas un higiēnistes Santas Gribustes profesionālo attieksmi un pieeju. Darbs tika veikts kārtīgi un ar pēc iespējas mazāku diskomfortu. Noteikti ieteiktu!
         Sanita Mukane
         Sanita Mukane
         Google atsauksme
         Read More
         Ja varētu ieliktu es 10 zvaigznes! Paldies milzīgs higēnistei Santai Gribustei. Ļoti jauka daktere, strādā ļoti rūpīgi un pieņem arī pašus mazākos pacientus. Manas meitas ir milzīgā sajūsmā un nespēj sagaidīt nākamo tikšanos. Daktere iedrošina arī tālākajām zobuārsta manipulācijām! TIEŠĀM no visas sirds iesaku Santu.🥰🥰🥰…

          Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

          Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

         Pieteikt vizīti
          Dental Art zobārsts Jevgenijs Platkovs.

          Pieteikt vizīti
           REZERVĒT VIZĪTI

           Jevgenijs Platkovs

           Dental Art zobārsts Jevgenijs Platkovs! Dr. Jevgenijs lieliski pārvalda vairākas valodas, ne vien latviešu un krievu, bet arī spāņu un vācu valodas, tāpēc komunikācijai nebūs šķēršļu! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

           Sandra Daubure
           Sandra Daubure
           Google atsauksme
           Read More
           Gigantisku pateicību saku zobārstniecības klīnikai DentalArt, kur piedzīvoju lielisku zobu labošanas ceļojumu vairăk nekā 3 mēnešu garumā, mainot radikāli savus priekšstatus. Esmu sekmīgi noslēgusi savu garo zobu labošanas - salaboti 12 caurumi, tai skaitā nervu kanāla tīrīšana un divas onlejas. Lieki piebilst, ka, kā īsts 70to gadu bērns, esmu iemiesojusi paniskas bailes no zobārstiem, kuras izdevās pamatīgi mazināt, pateicoties fenomenālajai pieredzei Dental Art. Visa rezultātā dziļi paklanos un izsaku milzu pateicību, pirmkārt, dakterim Jevgēnijam Platkovam, visiem viņa neskaitāmajiem asistentiem un burvīgajām iedrošinošajām administrātorēm par visaugstākā līmeņa profesionalitāti, empātiju, humoru (sevišķi:)) un pacietību. Dakteris vienmēr sīki izstāstīja visas detaļas, ko vēlējos zināt, prata novērst uzmanību, kad tas bija nepieciešams, iedrošināt, uzmundrināt, iejokot un visam pa vidu ar vieglu un augsti profesionālu roku izcili salabot visus bojājumus. Vai es joprojām viegli iekrampējos zobārsta krēslā, kad dakteris špricēja? Jā...Vai katra reize notika ar vieglu humoru un iedrošinājumu un es ar prieku nācu uz katru nākamo vizīti? 100x jā! Vai iesaku šo pieredzi citiem? Visiem.Obligāti. Pārliecinoši!
           Linda Saulīte
           Linda Saulīte
           Google atsauksme
           Read More
           Lieliska atsauksme un serviss. Dakteris Jevgēņijs Platkovs ir īsts profesionālis.
           Iveta Sniedze
           Iveta Sniedze
           Google atsauksme
           Read More
           Ļoti patīkama vide, atsaucīgs kolektīvs un profesionāls medicīnas personāls. Ārsts Jevgenijs Platkovs iejūtīgs un profesionāls, beidzot man vairs nav bail apmeklēt zobārstu! Liels paldies!
           Владимир Иванов
           Владимир Иванов
           Google atsauksme
           Read More
           Klīniku iesaku visiem, ļoti labs serviss, ļoti patika dakteris Jevgeņijs Platkovs, zina savu biznesu, pēc smagas zoba izraušanas izrakstīja antibiotikas, bet pēc viņa darba man tās pat nebija jādzer, nekas nesāp vai uzpampās. Iesaku visiem

            Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

            Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

           Pieteikt vizīti
            Dental Art zobārste Anastasija Platkova.

            Pieteikt vizīti
             Anastasija Platkova

             Dental Art vispārejā zobārste Anastasija Platkova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

             Loreta Plociņa
             Loreta Plociņa
             Google atsauksme
             Read More
             Šobrīd ārstēju zobu kanālus pie dr. Anastasijas Platkovas un jau no pirmās konsultācijas jutu, ka mani zobi būs drošās rokās. Tiešām ļoti profesionāla, maiga un zinoša dakterīte :)
             Dace Maspāne
             Dace Maspāne
             Google atsauksme
             Read More
             Liels paldies dakterei Anastasijai Platkovai par perfektu un profesionālu pieeju darbam un attieksmei pret pacientu!
             Kristaps Kaminsky
             Kristaps Kaminsky
             Google atsauksme
             Read More
             Kānālu tīrīšana bez nekādām sāpēm pie Anastasijas Platkovas un viņas asistentes. Profesionāla pieeja un attieksme!
             Jolanta Blaua
             Jolanta Blaua
             Google atsauksme
             Read More
             Lieliska apkalpošanas kvalitāte. Esmu ļoti apmierināta ar zobārstes Anastasijas Platkovas rūpīgo darbu un attieksmi pret klientu. Tā kā esmu grūtniece, tad bija ļoti svarīgi saņemt šādu tik patīkamu attieksmi.
             Laura Mileika
             Laura Mileika
             Google atsauksme
             Read More
             Zobārstniecība pakalpojumi ir kvalitatīvi un personāls ļoti profesionāls un pretīmnākošs. Atsevišķi vēlos izcelt Zobārsti Anastasiju, kurai ir zelta rokas un savu darbu veic izcili!
             Ģirts Skoboļevs
             Ģirts Skoboļevs
             Google atsauksme
             Read More
             Iesaku dakteri Anastasiju - nesāpīgi, iedziļinās un ļoti rūpīgi veic savu darbu, rekomendēju.

             Pieteikt vizīti
              Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

              Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
              Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

              Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

              PIETEIKT VIZĪTI
               PIETEIKT VIZĪTI


                Dental Art zobārste Jekaterina Sarvuta.

                Pieteikt vizīti
                 REZERVĒT VIZĪTI

                 Jekaterina Sarvuta

                 Dental Art vispārejā zobārste Jekaterina Sarvuta! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                 Anete Sprukte
                 Anete Sprukte
                 Google atsauksme
                 Read More
                 Paldies zobārstei Jekaterinai Sarvutai. Noteikti iesaku šo klīniku. Man ļoti patika atmosfēra un attieksme. WC vienmēr sakopta un tīra. Ir sajūta, ka tiešām rūpējas par klientu.
                 Veronika Abramova
                 Veronika Abramova
                 Google atsauksme
                 Read More
                 Lielisks serviss. Daktere Jekaterina ir vienkārši zobārstniecības Dievs. Viņa pierunāja mūsu bērnu veikt visas manipulācijas, viss tika darīts efektīvi un nesāpīgi.

                  Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                  Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                 Pieteikt vizīti
                  Dental Art anesteziologs Igors Punculis.

                  Pieteikt vizīti
                   Igors Punculis

                   Dental Art anesteziologs Igors Punculis!

                   Pieteikt vizīti
                    PIETEIKT VIZITI

                    rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                    PIRKT DĀVANU KARTI

                    Dental Art zobārste Baiba Ņikiforova.

                    Pieteikt vizīti
                     Baiba Ņikiforova

                     Dental Art vispārejā zobārste Baiba Ņikiforova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                     Veselīgs smaids dod cilvēkam pārliecību par sevi – viņš nemulst, var brīvi komunicēt un pilnvērtīgi iesaistīties sarunā, neaizsedzot muti.

                     Pieteikt vizīti
                      Dental Art zobārste Valērija Ziediņa.

                      Pieteikt vizīti
                       REZERVĒT VIZĪTI

                       Valērija Ziediņa

                       Dental Art vispārejā zobārste Valērija Ziediņa! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                       Jekaterina Loginova
                       Jekaterina Loginova
                       Google atsauksme
                       Read More
                       Noteikti visiem iesaku nākt uz šo zobārstniecībus klīniku, jo šeit strādā īstie profesionāli un attieksme pret pacientiem ir visaugstākā līmenī. Īpaši vēlos atzīmēt ārstu Valēriju Ziediņu. Viņai ir talants zobārstniecības jomā!
                       Санита Иванова
                       Санита Иванова
                       Google atsauksme
                       Read More
                       Valērija Ziediņa Ļoti laba ārste un speciāliste, pareizi ārstē un ātri saprot cēloni un skaidri paskaidro kas un kā, esmu ļoti gandarīta par viņas darbu. Liels paldies :)

                        Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                        Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                       Pieteikt vizīti
                        Dental Art zobārste Anastasija Vlasova.

                        Pieteikt vizīti
                         REZERVĒT VIZĪTI

                         Anastasija Vlasova

                         Dental Art vispārejā zobārste Anastasija Vlasova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                         No pacientu smaidu uzlabošanas līdz aizraujošām sarunām par sportu, dabu, kulināriju, psiholoģiju un ceļošanu, es augstu vērtēju komunikāciju ar katru pacientu. Mans dzīves moto: “Izbaudīt dzīvi te un tagad”, kas nosaka arī manu darba pieeju, sniedzot personalizētu un līdzjūtīgu aprūpi katram pacientam.

                         Sanda Stepīte
                         Sanda Stepīte
                         Google atsauksme
                         Read More
                         Vēlējos padalīties ar zobārstes Anastasijas Vlasovas un higiēnistes Santas Gribustes profesionālo attieksmi un pieeju. Darbs tika veikts kārtīgi un ar pēc iespējas mazāku diskomfortu. Noteikti ieteiktu!

                          Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                          Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                         Pieteikt vizīti
                          Dental Art zobārste Alla Radzjuna.

                          Pieteikt vizīti
                           REZERVĒT VIZĪTI

                           Alla Radzjuna

                           Dental Art zobārste Alla Radzjuna! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                           • Plombēšanu
                           • Endodontiju
                           • Protezēšanu
                           • Bērnu zobārstniecību

                           Dr. Alla Radzjuna ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Dr. Sergeja Radlinska (Ukraina) meistarklasi priekšzobu un sānu zobu estētiskajā restaurācijā.

                           Skolas beigās sāku domāt par profesijas izvēli un sapratu, ka man tuvas ir tādas zinātnes kā bioloģija, fizioloģija, ķīmija, kā arī valodas un literatūra. Turklāt man patīk komunicēt ar cilvēkiem un palīdzēt viņiem. Tā “atnāca” ideja kļūt par zobārsti. Arī mana mamma bija strādājusi par zobārsti un stāstīja, cik ļoti interesanta ir šī profesija.

                           Brīvajā laikā man patīk aktīva atpūta – vasarā skrituļslidošana un riteņbraukšana, bet ziemā slēpošana. Patīk ceļot un paplašināt savu redzesloku, apgūt jaunas, interesantas lietas. Dažkārt brīvajā laikā arī gleznoju. Es uzskatu, ka cilvēks ir piedzimis, lai būtu laimīgs – tāpat kā putns piedzimst, lai lidotu.

                            

                           Oksana Smetanova
                           Oksana Smetanova
                           Google atsauksme
                           Read More
                           Liels paldies Dr Alla! Visu, kas bija plānots, izdarīja profesionāli un nemaz nebija biedējoši!
                           Liene Vasilonoka
                           Liene Vasilonoka
                           Google atsauksme
                           Read More
                           Biju uz konsultāciju. Iepriekš asistents pabrīdināja, ka kavēsies. Ļoti iejūtīga un ieinteresēta attieksme. Konsultācija bija pie dr.Radzjunas. Liels paldies! 😊 Paldies arī asistentam!…

                            Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                            Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                           Pieteikt vizīti
                            Dental Art zobārsts Abdulkarims Alkadi.

                            Pieteikt vizīti
                             Abdulkarims Alkadi

                             Dental Art zobārsts Abdulkarims Alkadi! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                             • Ortodontiju
                             • Zobu taisnošanu ar kapēm
                             • Zobu taisnošanu ar breketēm

                             dr. Abdulkarims Alkadi ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, kā arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

                              

                             Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

                             Deniss Ševeļovs
                             Deniss Ševeļovs
                             Google atsauksme
                             Read More
                             Vienmēr lieliska higiēna un satriecoši labs ortodonts Dr. Karims — viss notiek tā, ka viņš prognozē. Vienmēr laipni, jauki un patīkami.
                             S K
                             S K
                             Google atsauksme
                             Read More
                             Taisīja breketes pie daktera Karima, absolūti apmierināts ar rezultātu! Ieteikšu Dental Art visa veida stomatoloģiskām procedūrām!
                             Rinalds
                             Rinalds
                             Google atsauksme
                             Read More
                             10/10. Labākā zobārstniecība Latvijā. Pirms nācu šeit apmeklēju vēl 2 citas zobārstniecības, kurās man rentgenā žoklim konstatēja, ka nekad ko tādu nav redzējuši un nav ideju ko darīt ar mani. Bet labi, ka atradu ”Dental Art”. Lieliska komanda, kura uzreiz zināja ko darīt. Liela paldies par zobu iztaisnošanu, kā arī īpašs paldies ortodontam Abdulkarimam!

                             Pieteikt vizīti
                              Dental Art zobārsts Aleksandrs Makarovs.

                              Pieteikt vizīti
                               REZERVĒT VIZĪTI

                               Aleksandrs Makarovs

                               Dental Art zobārsts Aleksandrs Makarovs! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                               dr.Aleksandrs Makarovs ir mācījies Rīgas Stradiņa universitātē un turpina nepārtraukti attīstīties, lai sniegtu saviem pacientiem izcilu rezultātu:

                               Savā darbā un ikdienā esmu optimistisks un komunikabls. Pacientos vienmēr cenšos radīt drošības sajūtu un apziņu, ka ikviena, pat vissarežģītākā, viņu zobu problēma ir atrisināma.

                               Esmu aizrāvies ar valodu mācīšanos un brīvi pārvaldu četras valodas — latviešu, krievu, angļu un zviedru. Varu sarunāties arī franču un vācu valodā.

                               Cenšos neapstāties savu profesionālo zināšanu papildināšanā, jo tikai tā pacientiem vienmēr varēšu sniegt maksimāli kvalitatīvu palīdzību.

                               Глеб Калюжный
                               Глеб Калюжный
                               Google atsauksme
                               Read More
                               Laba klīnika, brīnišķīgs ķirurgs Aleksandrs Makarovs. Filigrāns darīja savu darbu un sarunājās ļoti saprotami
                               Liene Voiciša
                               Liene Voiciša
                               Google atsauksme
                               Read More
                               Superīga klīnika, superīgi darbinieki, superīga atmosfēra. Ne mirkli nenožēloju, ka izvēlējos tieši šo klīniku. Dakteris A. Makarovs ļoti zinošs un profesionāls. Ja grib ideālu rezultātu, noteikti iesaku izvēlēties šo klīniku😁…

                                Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                               Pieteikt vizīti
                                Dental Art zobārsts - implantologs dr. Sergejs Andrijevskis. Bildē redzams S. Andrijevskis stāvam zobārsta kabinetā savā zobārsta halātā., smaida

                                Pieteikt vizīti
                                 REZERVĒT VIZĪTI

                                 Sergejs Andrijevskis

                                 Sergejs Andrijevskis ir zobārsts implantologs un Dental Art klīnikas īpašnieks. Pie dr. Sergeja Andrijevska iespējams pierakstīties uz:

                                 Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
                                 Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

                                 Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
                                 Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

                                 Ance Bērziņa
                                 Ance Bērziņa
                                 Google atsauksme
                                 Read More
                                 No rīta pamodos ar neciešamām zobu sāpēm. Kad pazvanīju uz Dental Art, reģistratūrā man laipni atbildēja un uzreiz palīdzēja rast risinājumu, sarunājot, ka dakteris mani varēs pieņemt akūtā gadījumā. Dakteris Sergejs ar asistenti bija ļoti pretīmnākoši, iejūtīgi un savu darbu paveica ātri un kvalitatīvi. Paldies!

                                  Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                  Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                 Pieteikt vizīti
                                  PIETEIKT VIZĪTI


                                   VAI
                                   REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

                                   PIETEIKT VIZITI

                                   rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                   PIRKT DĀVANU KARTI

                                   Dental Art zobārsts Nikita Heorheev.

                                   Pieteikt vizīti
                                    REZERVĒT VIZĪTI

                                    Nikita Heorheev

                                    Dental Art vispārejais zobārsts Nikita Heorheev! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                    Pavadīt laiku ar ģimeni garās pastaigās ar skaistiem dabas skatiem, īpaši kalniem un sauli ir tās aktivitātes, kas brīvajā laikā man rada lielāko prieku. Arī savā darbā, tiecos pēc laimes devas, ko visvairāk sniedz gandarītu pacientu pateicības vārdi par viņu zobu veselības uzlabošanu.

                                    Gunta Vegere
                                    Gunta Vegere
                                    Google review
                                    Read More
                                    Paldies dakterim Nikitam Heorheevam par profesionalam prasmem un saudzigo pieeju. Izcila zobarstniecibas klinika
                                    Kristīne Sladzevska
                                    Kristīne Sladzevska
                                    Google atsauksme
                                    Read More
                                    Gribu pateikt milzīgu paldies ārstiem un īpaši ukraiņu ārstam Ņikitam un viņa asistentei Baibai (ceru, ka nesajaucu vārdu, jau iepriekš atvainojos), kuri man veica operāciju, lai izņemtu. sakne. Tādu atbalstu, siltumu un rūpes no ārstiem nebiju redzējusi. Paldies Mailijai Sairusai fonā, viņa nedaudz palīdzēja tikt galā ar stresu. )) Man nepietiek vārdu, lai aprakstītu manu pateicību, es ļoti priecājos, ka atnācu pie jums! ❤️

                                     Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                     Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                    Pieteikt vizīti
                                     РЕЗЕРВИРУЙТЕ ВИЗИТ И ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ 15 ЕВРО

                                     *в случаях, когда расходы пациента покрываются страховщиком на 100%, предоплата возвращается после визита. Обращаем ваше внимание, что предоплату не возвращаем, если пациент не пришел на прием, опаздывает более чем на 5 минут или отменяет визит менее чем за 24 часа до визита. В случае своевременной отмены визита (не позднее, чем за 24 часа до визита) денежные средства возвращаются на основании заявления пациента, в котором указан номер банковского счета.

                                     !Скидка не действует, если Вы используете другую акцию.

                                     ЗАПИСАТЬСЯ


                                      ПОДАРОЧНАЯ КАРТА​

                                      Dental Art zobārsts Kostiantyn Melnyk

                                      Pieteikt vizīti
                                       REZERVĒT VIZĪTI

                                       Kostiantyn Melnyk

                                       Dental Art zobārsts no Ukrainas Kostiantyn Melnyk! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                       Esmu pozitīvs cilvēks un visvairāk novērtēju godīgumu gan sevī, gan citos. Zobārstniecībā īpaši izbaudu pacientiem sniegto rezultātu pēc viņu zobu veselības uzlabošanas, redzot pacientu apmierinātos un skaistos smaidus. 
                                       Julija LeonovnaFacebook atsauksme
                                       Read More
                                       Liels paldies! Ļoti atsaucīgs un kompetents ārsts, ar savu pieeju pacientam. Man ļoti patika, ka viņš ārstēja zobus. Viņš stāsta un izskaidro visu par katru zobu. Es iesaku
                                       Anželika AnželikaFacebook atsauksme
                                       Read More
                                       Ļoti labs zobārsts. Es iešu tikai pie viņa. Paldies viņam par veseliem zobiem.Un arī par atsaucību, viņš atbild uz visu. (Visiem jautājumiem par zobiem.)👍👍👍🙏 Droši pierakstieties :)

                                        Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                        Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                       Pieteikt vizīti
                                        Dental Art anesteziologs Jurijs Bormotovs

                                        Pieteikt vizīti
                                         Jurijs Bormotovs

                                         Dental Art anesteziologs Jurijs Bormotovs!

                                         Pieteikt vizīti
                                          Dental Art anesteziologs Roberts Leibuss.

                                          Pieteikt vizīti
                                           Roberts Leibuss

                                           Dental Art anesteziologs Roberts Leibuss!

                                           Pieteikt vizīti
                                            Dental Art zobārste Linda Šteinberga.

                                            Pieteikt vizīti
                                             REZERVĒT VIZĪTI

                                             Linda ŠteinBERGA

                                             Dental Art vispārejā zobārste Linda Šteinberga! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                             Brīvajā laikā aizraujos ar sportu, spēlēju volejbola komandā, kurā ar katru spēli tiecamies sasniegt jaunas virsotnes. Šī uz rezultātiem orientētā attieksme raksturo arī mana darba pieeju zobārstniecībā, kur vislielāko gandarījumu gūstu, redzot, kā pacienta smaids kļūst gaišāks un mazinās satraukums par zobārsta apmeklējumiem.

                                              Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                              Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                             Pieteikt vizīti
                                              Dental Art zobārsts Ņikita Šavels.

                                              Pieteikt vizīti
                                               REZERVĒT VIZĪTI

                                               Ņikita Šavels

                                               Dental Art zobārsts – Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības programmas absolvents – dr. Ņikita Šavels! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                               Dr. Ņikita Šavels ir viens no labākajiem Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības programmas absolventiem. Ja Jums ir nepieciešama zobu plombēšana, sakņu kanālu ārstēšana vai protezēšana, Jūs variet kļūt par dr.Šavela pacientu, jo nav noslēpums, ka izvēlēties savu zobārstu ir tik pat nozīmīgi kā atrast savu frizieri vai ģimenes ārstu. Ceļošana, dziedāšana un, iespējams, pat sporta vingrošana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet aprunāties, piemēram, gaidot anestēzijas iedarbību, jo tās ir daktera lielākās aizrautības uzreiz pēc zobārstniecības.

                                               Viegla atmosfēra un jauka, pozitīva saskarsme raksturo dr.Ņikitas Šavela darba stilu, tāpēc, ja Jums ir nepieciešami zobārstniecības pakalpojumi un vēlaties, lai tieši dr. Šavels rūpējas par Jūsu zobu veselību, piesakieties vizītei.

                                                Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                               Pieteikt vizīti
                                                BOOK ONLINE AND RECEIVE 15 EUR OFF YOUR APPOINTMENT

                                                *in case 100% of the treatment price is covered by patient insurance, the deposit is reimbursed after attendance. Please note that the deposit is not returned in case of failure to attend the appointment; if attendance is more than 5 minutes late; or if cancellation is requested less than 24 hours before the appointment. Upon timely cancellation (no later than 24 hours before the booked appointment time) the sum is reimbursed upon request submitted by application specifying the bank account to receive the sum.

                                                ! The discount does not apply if you use another promotion

                                                BOOK A VISIT​


                                                 BUY GIFT CARD

                                                 PIETEIKT VIZITI

                                                 rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                 PIRKT DĀVANU KARTI

                                                 PIETEIKT VIZITI

                                                 rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                 PIRKT DĀVANU KARTI

                                                 Dental Art Zobārste Nataliia Hlianenko

                                                 Pieteikt vizīti
                                                  REZERVĒT VIZĪTI

                                                  Nataliia Hlianenko

                                                  Dental Art vispārejā zobārste no Ukrainas Nataliia Hilianenko! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                   Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                   Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                  Pieteikt vizīti
                                                   Dental Art zobārste Elena Šteina.

                                                   Pieteikt vizīti
                                                    REZERVĒT VIZĪTI

                                                    Elena Šteina

                                                    Dental Art vispārejā zobārste Elena Šteina! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                     Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                     Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                    Pieteikt vizīti
                                                     Dental Art zobārste Khrystyna Pelts.

                                                     Pieteikt vizīti
                                                      REZERVĒT VIZĪTI

                                                      Khrystyna Pelts

                                                      Dental Art zobārste no Ukrainas, estētiskās zobārstniecības speciāliste – dr. Khrystyna Pelts! Pie zobārstes varat pieteikties uz: 

                                                      Ceļošana, īpaši uz kalniem, un profesionālā dejošana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet aprunāties, gaidot anestēzijas iedarbību, jo tās ir dakteres lielākās aizrautības uzreiz pēc estētiskās zobārstniecības.

                                                      Laipnība un skrupuloza precizitāte raksturo dr.Khrystyna Pelts darba stilu, tāpēc, ja Jums ir nepieciešami zobu estētikas pakalpojumi un vēlaties, lai par to parūpējas tieši dr.Pelts, piesakieties vizītei!

                                                       Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                       Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                      Pieteikt vizīti
                                                       Dental Art zobārste dr. med. Zane Lauriņa.

                                                       Pieteikt vizīti
                                                        REZERVĒT VIZĪTI

                                                        Zane Lauriņa

                                                        Dental Art zobārste, periodontoloģe dr. med. Zane Lauriņa! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                        Iepazīsties ar dr.med. Zanes Lauriņas gūto pieredzi akadēmiskajā vidē:

                                                        – Zobārsta grāds (1999 – 2003)

                                                        – Rezidentūra zobārstniecības apakšspecialitātē “Periodontoloģija” (2003 – 2006)

                                                        – Doktora grāds (2011)
                                                        Studentu apmācība studiju kursā “Periodontoloģija” (2003 – 2021)

                                                        – Rezidentūras programmas “Periodontoloģija” vadītāja (2011 – 2021)

                                                         Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                         Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                        Pieteikt vizīti
                                                         Dental Art Zobārsts Semjons Greditors

                                                         Pieteikt vizīti
                                                          REZERVĒT VIZĪTI

                                                          SEMJONS GREDITORS

                                                          Dental Art zobārsts Semjons Greditors! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                                          Daniils Belokrilovs
                                                          Daniils Belokrilovs
                                                          Google atsauksme
                                                          Read More
                                                          Dr.Violeta un Dr.Semjon paldies! Tiešām laba kvalitāte un arī servisa tops
                                                          Amila Rumesh
                                                          Amila Rumesh
                                                          Google atsauksme
                                                          Read More
                                                          Īsumā, labākā zobārstniecības klīnika, kurā esmu bijusi. Draudzīga uzņemšana, pareiza attieksme pret pacientiem bez jebkādas rasu diskriminācijas, Samērīga summa par sniegtajiem pakalpojumiem, visas šīs lietas ir pieejamas šajā iestādē.Vēlos izteikt pateicību Reģistratūras darbiniecei, kura man pierakstīja vizīti 19.04.2024. reģistratūra, kas mani reģistrēja 24.04.2024, un ārsts Semjons Greditors un viņa palīgi. Ārsts ir piezemēts, pazemīgs un draudzīgs cilvēks. Kā ārzemnieks es ļoti iesaku šo vietu citiem. Paldies par lielisko apkalpošanu..!❣️

                                                           Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                           Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                          Pieteikt vizīti
                                                           Free ‘Travel Like a True Adventurer’ E-book

                                                           1. Pakalpojuma sniegšanas adrese un kontaktinformācija

                                                           Zobārstniecības klīnika “Dental Art”

                                                           Krišjāņa Barona iela 20, 2.stāvs., LV-1010, Latvija

                                                           Phone: +371 67278933 

                                                           E-pasts: info@dentalart.lv 

                                                           www.dentalart.lv

                                                           2. Rezervācijas

                                                           Pilna mutes dobuma higiēnas rezervāciju iespējams veikt mūsu mājas lapā, tiešsaistē izvēloties kādu no rezervācijai pieejamajiem datumiem un laikiem.

                                                           Rezervācijai pieejamie datumi un laiki ir aktuāli brīdī, kad mājas lapas lietotājs uzsāk aktivitāti mājas lapā un tie atjaunojas ar regularitāti katras 10 minūtes. Tā kā pastāv iespēja, ka mājas lapas lietotāja rezervācijai izvēlētie datumi var tikt vienlaicīgi rezervēti arī izmantojot citus reālā laikā rezervācijām paredzētos kanālus, piemēram, telefonu vai citas tiešsaistes platformas, tad situācijās, kad būs radušies dubultas rezervācijas, klīnikas administrator sazināsies ar lietotāju, lai vienotos par izmaiņām veiktajā rezervācijā. Izmaiņas rezervācijā tiks piedāvātas atkarībā no apstākļiem, un ņemot vērā brīvo laiku pieejamību.

                                                           Uzsākot rezervācijas procesu mājas lapā, lietotājam tiek dots laiks 10 minūtes, lai pabeigtu rezervāciju.

                                                           Rezervācija ir uzskatāma par apstiprinātu, kad lietotājs ir norēķinājies par rezervāciju, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu mājas lapā, un rezervāciju sistēmā nav radušies dubultās rezervācijas, augstāk minēto iemeslu dēļ.

                                                           Rezervāciju iespējams atcelt jebkurā laikā.

                                                           Rezervācijas maksu atmaksā

                                                           • 100% apmērā – atceļot ne mazāk kā 2 nedēļas pirms rezervācijas sākuma;
                                                           • 50% apmērā – atceļot ne mazāk kā 1 nedēļu pirms rezervācijas sākuma;

                                                           Atceļot rezervāciju mazāk kā 1 nedēļu pirms noteiktā datuma, maksa netiek atgriezta. Maksa netiek atgriezta arī neierašanās gadījumā.

                                                           Ja neparedzamu apstākļu dēļ, pacientu nav iespējams pieņemt paredzētajā datumā rezervācijas maksa tiek atgriezta pilnā apmērā, bez laika ierobežojuma. Šādās situācijās tiek darīts viss iespējamais, lai pacientam palīdzētu atrast citu laiku procedūrai.

                                                           3. Maksājumi

                                                           Maksa par rezervāciju jāveic 10 eiro apmērā, kas ir daļa no gala summas, kas norādīta kā maksa par pakalpojumu jau pēc 10 eiro atlaides, kas piemērota par rezervācijas veikšanu tiešsaistē.

                                                           Maksājumu iespējams veikt ar maksājumu karti rezervācijas laikā mājas lapā.

                                                           Rezervācijas maksas atgriešana, gadījumā, ja rezervacija tiek atcelta saskaņā ar punktu 2, var aizņemt līdz pat 30 dienām, taču vairums maksājumu nepārsniegs 10 darba dienas no rezervācijas atcelšanas brīža.

                                                           Mūsu mājas lapa izmanto digitālās drošības sertifikātu SSL (Secure Socket Layer), kas nodrošina lietotāja datu drošību un konfidencialitāti.

                                                           Uzmanību: Ja maksājuma laikā rodas tehniskas problēmas un lietotājam netiek piedāvāta iespējam maksāt ar karti, lūgums rezervācijai izmantot citu e-pastu vai mēģināt veikt rezervāciju no citas ierīces.

                                                           4. Privātuma politika un sīkdatnes

                                                           SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

                                                           • SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
                                                            1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
                                                            1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
                                                           • Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
                                                           • Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
                                                            3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
                                                            3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
                                                            3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
                                                            3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
                                                           • SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
                                                           • Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
                                                           • Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
                                                           • Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

                                                           Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

                                                           Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

                                                           Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

                                                           ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС