Ortodontiskajā ārstēšanā tiek pielietotas dažāda veida breketes zobiem, ar kurām tiek veikta zobu korekcija pareiza sakodiena izveidošanai. Atkarībā no pacienta vēlmēm un iespējām, ortodonts zobu korekcijai var ieteikt izvēlēties zobu breketes no dažādiem materiāliem – metāliskās breketes, keramiskās breketes, zelta breketes vai safīra breketes.

Klasiskās metāliskās breketes ir viens no pieprasītākajiem brekešu veidiem zobu korekcijai, tomēr atšķirībā no citiem, modernākiem brekešu veidiem, metāliskās breketes ir estētiski nepievilcīgas. Šī iemesla dēļ mūsdienās daudzi ortodontijas pacienti izvēlas veikt zobu regulēšanu ar cita veida breketēm, kas nodrošina tādu pašu rezultātu un estētiski izskatās krietni pievilcīgāk.

Keramiskās breketes ir piemērotāks risinājums pacientiem, kuriem rūp zobu estētiskais izskats ortodontiskās ārstēšanas laikā. Keramiskās breketes ir baltas un neizceļas uz zobu virsmas. Taču jāņem vērā, ka keramiskās breketes ir mazāk izturīgas, tādēļ to nēsāšanas laikā jāievēro pareizs ēšanas režīms

Pacientiem, kuri vēlas, lai breketes ortodontiskās ārstēšanās laikā nebūtu pamanāmas citiem, labākais risinājums ir safīra breketes. Tas ir estētiskākais no visiem brekešu veidiem – safīra breketes ir caurspīdīgas, nav pamanāmas uz Jūsu zobiem un ļauj panākt tikpat efektīvu zobu korekcijas rezultātu.

Savukārt, tiem pacientiem, kuri vēlas izskatīties īpaši moderni un uzsvērt savu stilu ortodontiskās ārstēšanās laikā, iesakām izvēlēties zelta breketes. Tās izskatās efektīgi un kalpo kā moderns aksesuārs – zeltaina rota zobiem, kas nodrošinās, lai Jums būtu skaisti zobi arī ortodontiskās ārstēšanās laikā.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС