Rodin Thinker Statue

Vai man ir nepieciešami zobu implanti? Kā izvēlēties zobu implantus? Kā izvēlēties ķirurgu-implantologu? Mēs esam pārliecināti, ka cilvēki, kuriem nepieciešama zobu restaurācija, ir domājuši par zobu implantiem, taču viņiem trūkst informācijas par to, kā uzsākt ārstēšanās procesu un kā tas notiek.

Piedāvājam nelielu ceļvedi, kas stāsta par zobu implantācijas procesu klīnikā Dental Art un mūsu klīnikā piedāvātajiem zobu implantu veidiem.

Tātad, vispirms, kad jūs esat nolēmuši uzzināt vairāk par zobu implantācijas procesu un zobu implantu pielietošanu zaudētu zobu atjaunošanai, lūdzu, sazinieties ar mums un pierakstieties uz konsultāciju pie kāda no mūsu klīnikas ķirurgiem-implantologiem. Pirmās vizītes laikā jums tiks veikts panorāmas rentgens žoklim un speciālists veiks pilnu mutes dobuma apskati. Pēc tam speciālists precīzi varēs noteikt jūsu unikālo situāciju attiecībā uz zobu atjaunošanu un izstādās tiešu jūsu situācijai piemērotu ārstēšanās plānu.

Kādēļ specifiskās detaļas ir tik nozīmīgas un kādēļ jums nepieciešams individuāls ārstēšanās plāns?
Katra situācija ir atšķirīga, un cilvēkam var būt nepieciešama papildu ārstēšana vēl pirms implantācijas procesa uzsākšanas. Dažos gadījums ir nepieciešama mākslīgā kaula pieaudzēšana, kas var tikt īstenota kaula pārstādīšanas vai sinus-lift procedūras veidā. Šo procedūru nepieciešamība var tikt noteikta tikai pēc speciālista veiktās apskates un panorāmas rentgena veikšanas. Tā kā tās ir papildu zobārstniecības procedūras, kopējās zobu implantācijas izmaksas līdz ar to palielināsies. Tāpat pirms implantācijas procesa var būt nepieciešamas citas papildu procedūras, kā, piemēram, zobu ekstrakcija, zobu higiēna, plombēšana vai zobu kanālu tīrīšana.

Ja zobu apskates laikā un pēc zobu panorāmas rentgena veikšanas speciālists nesaskata nepieciešamību veikt papildu procedūras, implantācija var tikt veikta uzreiz jau pirmās vizītes laikā. Kopumā konsultācijas un zobu implantācijas process tādā gadījumā neaizņems vairāk par stundu.

Mūsu klīnikā mēs izmantojam vairākus zobu implantu veidus:

 • Alpha Bio (Izraēla)
 • Strauder (Anglija)
 • Nobel Biocare (Šveice)

Pirmie divi implantu zīmoli ir vidējās klases zobu implanti (cena sākot ar 1095 eiro), savukārt pēdējais ir premium klases zīmols, kas attiecīgi atspoguļojas arī cenā (sākot ar 1420 eiro).

Strauder zobu implanti
Strauder zobu implanti ir jauns un inovatīvs zobu implantu zīmols, ko izstrādājis pazīstamais un pieredzējušais Izraēlas zobu implantu ražotājs Alpha Dent.

Strauder zobu implantiem ir unikāls aktīvais 3D pārklājums, kas palīdz atvieglot implanta integrēšanos kaulā (osseointegrāciju). Šī iemesla dēļ implanta integrācijas process ir efektīvāks un drošāks. Šo implantu 3D pārklājums – tā ir jaunākās paaudzes zobu implantu pārklājumu tehnoloģija. Implanta virsma ir aktīva un hidrofila, un tā sastāv no atsevišķām, kārtainām mikroporu struktūrām.

Turklāt šiem implantiem piemīt neticamas pašieurbšanās spējas, kas ļauj mainīt implanta pozīciju tā ievietošanas laikā. Šī īpašība ļauj iegūt īpaši augstu implanta mehānisko stabilitāti pat ļoti sarežģītos klīniskos gadījumos.

Strauder zobu implanti var būt ievietoti jebkura veida kaulā, jo ir pieejami dažādu garumu un platumu implanti, tādējādi nodrošinot pacientiem iespēju saņemt individuālu ārstēšanās risinājumu un garantējot augstas estētiskās īpašības.

Strauder zobu implantiem ir mūža garantija.

Mājaslapa – strauder.com

Alpha-Bio
Alpha-Bio implantu sistēmas ir izstrādātas ar vienkāršību lietošanā un augstu kvalitāti. Šis ražotājs piedāvā plašu produktu klāstu, lai nodrošinātu risinājumu ikvienam klīniskajam gadījumam, sākot ar visvienkāršāko un līdz pat ļoti sarežģītiem. Tā rezultātā jebkurš zobārsts var piemeklēt precīzāko un piemērotāko risinājumu katram specifiskajam gadījumam.

Alpha-Bio zobu implantiem ir mūža garantija.

Mājaslapa – alpha-bio.net

Nobel Biocare
Nobel Biocare ir zobu implantoloģijas tirgus līderis. Šis uzņēmums vienmēr izstrādā inovatīvus ārstnieciskos risinājumus, piedāvājot pacientiem augsti funkcionālus un dabīgajiem zobiem estētiski identiskus zobu implantus, kas var kalpot visu mūžu. Atkarībā no situācijas, Nobel Biocare piedāvā katram pacientam piemērotus zobu implantu risinājumus. Produktu klāsts aptver kaulu un audu līmeņa implantus visiem kaulu veidiem. (Protocols?)

Mājaslapa – www.nobelbiocare.com

Pirmās konsultācijas laikā jūsu zobārsts ar jums pārrunās ārstēšanās iespējas un piedāvās jums piemērotāko risinājumu. Nākamais zobārsta apmeklējumi parasti ir nepieciešams pēc 3-4 mēnešiem. Šajā laikā implants integrējas žokļa kaulā un pēc tam ir iespējama zoba restaurācija ar zoba kronīti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС