KDR 4316

Sveiki!

Mani sauc Elena, man ir 23 zobi, bet, kā izrādījās, tas nebūt netraucē strādāt par mārketinga direktori zobārstniecībā “Dental Art”.

Valentīndienas priekšvakarā es vēlos padalīties ar savu stāstu, kur galvenajās lomās ir viens gudrības zobs, bailes, mīlestība un uzticēšanās.

Mana darba pamatprincips – nestrādāt ar produktu vai pakalpojumu, kuru neizmanto pats vai kas tev pašam nepatīk. Jo tikai šādā gadījumā var būt maksimāli godīgam – ar sevi, ar klientiem, ar partneriem.

Tieši tāpēс es savus zobus laboju šeit, zobārstniecībā Dental Art. Aptuveni pirms gada, kad visi mana gudrības zoba labošanas veidi tikai izsmelti, bet pretsāpju līdzekļu daudzums pārsniedza visas atļautās normas, mēs kopā ar manu ārstējošo zobārstu, Dr. Allu Druzjaku, nolēmām, ka mums ar zobu būs jāšķiras, paliekot draugiem.

Raut zobu es gāju pie Dr.Sergeja Andrijevska, tāpēc, ka pēc baumām (un man šīs baumas nav jākliedē), ka viņš tiek galā ar sarēžģītiem gudrības zobiem tāpat kā kodolfiziķis ar laboratorijas darbu 6. klasei.

Es gulēju krēslā un skatījos, kā virs manis, no piepūlēm, paliek arvien zaļāka daktera seja. Procedūra, kurai būtu jābūt pabeigtai 10 minūšu laikā, ilga vairāk nekā stundu. Neskatoties uz to, ka es principa pēc nebaidos no zobārstiem, bet sāpju nebija anestēzijas dēļ, es biju dziļi pateicīga kolēģiem par to, ka viņi piedāvāja man izmēģināt smieklu gāzi, kura atslābina un pazemina trauksmi ārstēšanas laikā. (Nē, no tās nerēc kā zirgs. Jā, juties it kā būtu iedzēris alkoholu.) Un ja sākumā es piekritu izmēģināt gāzi tīri pētnieciskos nolūkos, tad tuvāk procedūras vidum es pārvērtos vienkārši par pateicīgu pacienti. Mazliet skrienot notikumiem pa priekšu, pateikšu, ka šim stāstam ir labs nobeigums, kurā pieredzējis ķirurgs izdarīja visu, lai nelaimīgais zobs pamestu manu muti, un izdarīja to ar maksimālu precizitāti, neaztiekot nervu.

Kādā brīdī zobārsta asistente Kristīne burtiski turēja mani aiz rokas, jo gribēja pārliecināties, ka esmu pie samaņas un ka man viss ir kārtībā, kamēr dakteris stāstīja man par problēmu un kāpēc procedūra tā ieilga. Šādos momentos rodas kontakts un uzticēšanās – tu zini, ka esi drošās rokās, ka viss tiek kontrolēts un ka beigu beigās viss būs labi (t.i. visiem, izņemot zobu).

Esmu pārliecināta, ka ar tādu pašu uzmanību un rūpēm visi mani kolēģi attiecas pret katru pacientu. Tieši tāpēc mūsu klīnikā ārstējos ne tikai es pati, bet mani draugi un tuvinieki, kuriem es rekomendēju Dental Art, katru reizi rūpīgi izvērtējot, kurš speciālists šim gadījumam būs visvairāk piemērots un efektīvs.

Kāpēc es tā daru? Visvairāk šajā pasaulē (pat vairāk par suņiem, jūru un kafiju!) es mīlu savu ģimeni un savus draugus. Tāpec vēlu viņiem tikai labako un uzticu viņu veselību tikai profesionāļiem.

Mīliet sevi, savus zobus un viens otru!
Elena Sutra

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС