Sudra amalgamas zobu plombas

KĀPĒC JĀMAINA SUDRABA JEB AMALGAMAS ZOBU PLOMBAS?

Amalgama ir bijis standarta materiāls, ko izmanto zobu plombēšanai vairāk nekā gadsimtu, galvenokārt tās izturības, lietošanas vienkāršības un izmaksu efektivitātes dēļ. Amalgama, ko bieži dēvē par “sudraba plombu”, ir izgatavota no metālu maisījuma, tostarp dzīvsudraba, sudraba, alvas un vara. Tomēr inovācijas zobārstniecībā un labāka izpratne par amalgamas plombu ilgtermiņa ietekmi ir likuši daudziem apsvērt iespēju šī materiāla plombas aizstāt. Tālāk rakstā uzzini, iemeslus, kāpēc ieteicams apsvērt sudraba plombu nomaiņu.

PĀRLIECINIES PAR ZOBU VESELĪBU

Piesakies vizītei pie vispārējā zobārsta un pārliecinies par savu zobu veselību jau šodien!

Dental Art logo icon

Iespējamās veselības problēmas

Amalgamas plombas satur dzīvsudrabu, kas var izdalīt zemu dzīvsudraba tvaiku līmeni, īpaši, ja plombu ievieto vai noņem. Lai gan parasti tiek uzskatīts, ka izdalītie daudzumi ir pārāk mazi, lai tie būtu kaitīgi, notiek diskusijas un pētījumi par iespējamo ietekmi uz veselību. Arvien vairāk cilvēku izvēlas aizstāt amalgamas plombas ar alternatīvām, kas nesatur dzīvsudrabu.

Amalgamas plombu mijiedarbība ar citiem materiāliem un to ietekme uz veselību

Amalgamas plombas var mijiedarboties ar dažādiem materiāliem un ķīmiskām vielām, ar kurām sastopamies ikdienas dzīvē. Šī mijiedarbība var ietekmēt pašu plombu ilgmūžību un potenciāli arī mutes dobuma un vispārējo veselību. Kā amalgamas plombas reaģē ar citām vielām un kādas ir šīs mijiedarbības sekas?

 • Galvaniskā reakcija

Viena no nozīmīgākajām mijiedarbībām, kas saistītas ar amalgamas plombu, notiek, kad tās nonāk saskarē ar citiem metāliem, un šo parādību sauc par galvanisko reakciju. Tas var notikt, ēdot ar metāla traukiem, piemēram, dakšām vai karotēm, vai ja mutē atrodas citas zobu restaurācijas, kas izgatavotas no dažādiem metāliem. Saskaroties metāliem ar dažādu elektrisko potenciālu, var rasties elektriskā strāva. Šī strāva var izraisīt metāla garšu vai tirpšanas sajūtu mutē. Vēl svarīgāk ir tas, ka tas var paātrināt amalgamas koroziju, potenciāli palielinot dzīvsudraba tvaiku izdalīšanos un plombas degradāciju.

 • Siltumvadītspēja

Amalgamas plombas to metālisko komponentu dēļ labi vada siltumu un aukstumu. Lietojot karstus vai aukstus ēdienus un dzērienus, amalgamas plombas ātri pārnes šo temperatūru uz pamata zoba struktūru. Šīs pēkšņās izmaiņas var izraisīt diskomfortu vai sāpes, ja zobs ir jutīgs vai tam ir mikroskopiski lūzumi. Atkārtota ekstrēma temperatūras iedarbība var izraisīt arī plombas izplešanos un saraušanos, vēl vairāk noslogojot zoba struktūru un, iespējams, izraisot plaisas vai lūzumus.

 • Ķīmiskās reakcijas

Pakļaušana skābiem pārtikas produktiem, dzērieniem vai videi var ietekmēt arī amalgamas plombas. Skābie apstākļi var veicināt amalgamas koroziju, izraisot materiāla sadalīšanos un dzīvsudraba izdalīšanos. Šī korozija ne tikai samazina plombas kalpošanas laiku, bet arī var palielināt dzīvsudraba iedarbību, laika gaitā radot bažas par veselību.

Dental Art logo icon

Estētiskie apsvērumi

Amalgamas plombas neatgādina dabisko zobu krāsu. Tām ir izteikts, tumšs izskats, kas var būt izteikti pamanāms, īpaši, ja šī materiāla plombas atrodas priekšzobos vai mutes priekšējā daļā. Kompozītmateriālus un citus mūsdienīgus materiālus var pieskaņot zobu dabiskajai krāsai, nodrošinot estētiskāku un mazāk pamanāmu izskatu.

Dental Art logo icon

Zobu tālākas bojāšanās risks

Sudraba plombas var izplesties un sarauties, reaģējot uz temperatūras izmaiņām mutē, piemēram, ēdot karstus vai aukstus ēdienus un dzērienus. Laika gaitā šī izplešanās un saraušanās var izraisīt plaisas vai lūzumus apkārtējā zoba struktūrā. Amalgamas plombu aizstāšana ar stabilākiem materiāliem, kuriem ir līdzīgas termiskās izplešanās īpašības kā dabiskajam zobu materiālam, var samazināt turpmāku zobu bojājumu risku.

Dental Art logo icon

Zobu struktūras saglabāšana

Uzliekot amalgamas plombu, iespējams, vajadzēs noņemt vairāk veselās zoba struktūras, lai atbrīvotu vietu plombēšanai, jo amalgama nesaistās tieši ar zobu. Materiāli, piemēram, kompozītmateriālu sveķi, saistās tieši ar zobu, kas var nodrošināt konservatīvāku sagatavošanu, kas vairāk saglabā dabisko zoba struktūru.

Dental Art logo icon

Alerģiskas reakcijas

Lai gan reti, dažiem cilvēkiem ir alerģija pret metāliem, ko izmanto amalgamas plombās, īpaši dzīvsudrabu. Alerģiskas reakcijas simptomi var būt ādas izsitumi un nieze vai kairinājums mutē. Pacienti, kuriem ir zināma vai ir aizdomas par alerģiju pret metāliem, varētu apsvērt iespēju aizstāt savas amalgamas plombas ar bioloģiski saderīgiem materiāliem, kas, visticamāk, neizraisīs alerģiskas reakcijas.

Dental Art logo icon

Ilgmūžība un izturība

Amalgamas plombas ir zināmas ar to izturību, taču parasti tās ir jānomaina apmēram pēc 10 līdz 15 gadiem nodiluma vai atteices dēļ. Lai gan šīs plombas ir izturīgas, ikdienas darbības, piemēram, košļāšana un zobu griešana, var radīt lielu mehānisku noslodzi. Tāpēc laika gaitā var rasties nodilums, izraisot plombas raupjumu vai nolietošanos, īpaši, ja tā bieži saskaras ar cietiem priekšmetiem, piemēram, pretējā žokļa zobiem, cietu pārtiku vai nejauši sakostiem nepārtikas priekšmetiem, piemēram, pildspalvām vai nagiem. Šis nodilums var radīt nelīdzenas virsmas, kurās ir baktērijas, un tas veicina turpmāku zoba bojāšanos.

Alternatīvi materiāli, piemēram, keramikas vai kompozītmateriālu plombas, piedāvā ne tikai estētiskāku un potenciāli drošāku iespēju, bet arī līdzvērtīgu izturību amalgamas plombām, ja tās pareizi kopj. Šīs alternatīvas tiek arvien vairāk iecienītas, jo tās spēj nemanāmi saplūst ar dabisko zobu krāsu, vienlaikus nodrošinot uzticamu ilgtermiņa veiktspēju.

Amalgamas plombu nomaiņa ir personisks lēmums, kas jāpieņem, pamatojoties uz dažādiem faktoriem, tostarp estētiskām vēlmēm, bažām par dzīvsudraba iedarbību, zobu strukturālo integritāti, zobu struktūras saglabāšanu, iespējamām alerģijām un kopējo plombas ilgmūžību. Ja apsverat iespēju nomainīt amalgamas plombu, rezervējiet vizīti konsultācijai ar kādu no Dental Art zobārstiem, lai apspriestu labākās pieejamās iespējas, pamatojoties uz jūsu īpašajām veselības un estētikas vajadzībām..

PĀRLIECINIES PAR ZOBU VESELĪBU

Piesakies vizītei pie vispārējā zobārsta un pārliecinies par savu zobu veselību jau šodien!

Anete Sprukte
Anete Sprukte
Google atsauksme
Read More
Laipna un atsaucīga klientu apkalpošana, profesionāli, iejūtīgi un ļoti patīkami speciālisti. Profesionāla un patīkama klīnika, iesaku arī citiem.
Una Reitere
Una Reitere
Google atsauksme
Read More
"Dental Art" man vienmēr ir lieliska pieredze. Piekrītu citām atsauksmēm, ka pēc vizītes mājās sanāk doties smaidot un ar labu garastāvokli. Profesionāli, pozitīvi ārsti ar komfortablām, modernām telpām un tehniku. Cenas ir citu klīniku līmenī un pakalpojuma kvalitātei atbilstošas. Iesaku!
Inese Ozola
Inese Ozola
Google atsauksme
Read More
Lieliska komanda! Milzīgs paldies viņiem!❤️
Marta Kupica
Marta Kupica
Google atsauksme
Read More
Izcila zobārstniecības klīnika. Ļoti laipni un profesionāli ārsti. Apmeklēju gan zobu labošanai, gan higiēnai un esmu ļoti apmierināta kā ar kvalitāti, tā ar atmosfēru. Noteikti iesaku tiem, kas tiešām meklē labākos speciālistus!
Filips Molčanovs
Filips Molčanovs
Google atsauksme
Read More
Labs serviss, viesmīlīgs ir katrs darbinieks, fantastiski ilgs darba laiks. Sirsnīgi iesaku!
Валерий Ефременко.
Валерий Ефременко.
Google atsauksme
Read More
Lieliski! Par cik man ir bailes no zobarsta,bet te man ļoti patika. Paldies.👍
Dāvis Līks
Dāvis Līks
Google atsauksme
Read More
Draudzīga un profesionāla attieksme, viss augstākajā līmenī! Iesaku!
Armands Āre
Armands Āre
Google atsauksme
Read More
Perfekta attieksme gan reģistratūrā, gan pie speciālistiem. Jau n-tos gadus. Un pats labākais, bez sāpēm, jo no tā biju baidījies kopš bērnības laikiem.
Dental Art logo icon

Izvēlies savu zobārstu!

Dental Art zobārste Elena Šteina.

Elena Šteina

Plombēšana
Endodontija
Protezēšana
Dental Art zobārste Anastasija Vlasova.

Anastasija Vlasova

Plombēšana
Endodontija
Protezēšana
Dental Art zobārsts Ņikita Šavels.

Ņikita Šavels

Plombēšana
Endodontija
Protezēšana
Dental Art Zobārste Nataliia Hlianenko

Nataliia Hlianenko

Plombēšana
Endodontija
Protezēšana
Dental Art logo icon

Lasi citus Dental Art jaunumu rakstus

Mūsu partneri

Ārstniecības iestādes kods:
0100-00577

© Dental Art 2008 – 2024

Pieteikt vizīti tiešsaistē ar 15 Eur atlaidi

*gadījumos, kad pacienta izdevumus 100% apmērā sedz apdrošinātājs, priekšapmaksa tiek atgriezta pēc vizītes. Lūdzu ņemt vērā, ka priekšapmaksa netiek atgriezta, ja pacients neierodas uz vīzīti, kavē to vairāk par 5 minūtēm vai atceļ vizīti mazāk kā 24 stundas pirms vizītes. Laicīgi atceltas vizītes gadījumā (ne vēlāk, kā 24 stundas pirms vizītes) nauda tiek atgriezta uz pacienta iesnieguma pamata, kurā norādīts bankas konta numurs.

! Atlaide netiek piemērota, ja izmantojat citu akciju.

pieteikt apmeklējumu


  PIRKT DĀVANU KARTI

  Dental Art zobārste Elena Šteina.

  Pieteikt vizīti
   REZERVĒT VIZĪTI

   Elena Šteina

   Dental Art vispārejā zobārste Elena Šteina! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

    Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

    Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

   Pieteikt vizīti
    Dental Art zobārste Anastasija Vlasova.

    Pieteikt vizīti
     REZERVĒT VIZĪTI

     Anastasija Vlasova

     Dental Art vispārejā zobārste Anastasija Vlasova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

     No pacientu smaidu uzlabošanas līdz aizraujošām sarunām par sportu, dabu, kulināriju, psiholoģiju un ceļošanu, es augstu vērtēju komunikāciju ar katru pacientu. Mans dzīves moto: “Izbaudīt dzīvi te un tagad”, kas nosaka arī manu darba pieeju, sniedzot personalizētu un līdzjūtīgu aprūpi katram pacientam.

     Sanda Stepīte
     Sanda Stepīte
     Google atsauksme
     Read More
     Vēlējos padalīties ar zobārstes Anastasijas Vlasovas un higiēnistes Santas Gribustes profesionālo attieksmi un pieeju. Darbs tika veikts kārtīgi un ar pēc iespējas mazāku diskomfortu. Noteikti ieteiktu!

      Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

      Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

     Pieteikt vizīti
      Dental Art zobārsts Ņikita Šavels.

      Pieteikt vizīti
       REZERVĒT VIZĪTI

       Ņikita Šavels

       Dental Art zobārsts – Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības programmas absolvents – dr. Ņikita Šavels! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

       Dr. Ņikita Šavels ir viens no labākajiem Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības programmas absolventiem. Ja Jums ir nepieciešama zobu plombēšana, sakņu kanālu ārstēšana vai protezēšana, Jūs variet kļūt par dr.Šavela pacientu, jo nav noslēpums, ka izvēlēties savu zobārstu ir tik pat nozīmīgi kā atrast savu frizieri vai ģimenes ārstu. Ceļošana, dziedāšana un, iespējams, pat sporta vingrošana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet aprunāties, piemēram, gaidot anestēzijas iedarbību, jo tās ir daktera lielākās aizrautības uzreiz pēc zobārstniecības.

       Viegla atmosfēra un jauka, pozitīva saskarsme raksturo dr.Ņikitas Šavela darba stilu, tāpēc, ja Jums ir nepieciešami zobārstniecības pakalpojumi un vēlaties, lai tieši dr. Šavels rūpējas par Jūsu zobu veselību, piesakieties vizītei.

        Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

        Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

       Pieteikt vizīti
        Dental Art Zobārste Nataliia Hlianenko

        Pieteikt vizīti
         REZERVĒT VIZĪTI

         Nataliia Hlianenko

         Dental Art vispārejā zobārste no Ukrainas Nataliia Hilianenko! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

          Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

          Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

         Pieteikt vizīti
          Dental Art zobārsts Nikita Heorheev.

          Pieteikt vizīti
           REZERVĒT VIZĪTI

           Nikita Heorheev

           Dental Art vispārejais zobārsts Nikita Heorheev! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

           Pavadīt laiku ar ģimeni garās pastaigās ar skaistiem dabas skatiem, īpaši kalniem un sauli ir tās aktivitātes, kas brīvajā laikā man rada lielāko prieku. Arī savā darbā, tiecos pēc laimes devas, ko visvairāk sniedz gandarītu pacientu pateicības vārdi par viņu zobu veselības uzlabošanu.

            Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

            Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

           Pieteikt vizīti
            Dental Art anesteziologs Igors Punculis.

            Pieteikt vizīti
             Igors Punculis

             Dental Art anesteziologs Igors Punculis!

             Pieteikt vizīti
              Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

              Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
              Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

              Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

              PIETEIKT VIZĪTI
               PIETEIKT VIZĪTI


                Dental Art zobu higiēniste Solveiga Zariņa.

                Pieteikt vizīti
                 REZERVĒT VIZĪTI

                 Solveiga Zariņa

                 Dental Art higiēniste Solveiga Zariņa! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

                 Anete Sprukte
                 Anete Sprukte
                 Google atsauksme
                 Read More
                 Jauks personāls.Izcila higiēniste Solveiga.

                  Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                  Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                 Pieteikt vizīti
                  Dental Art zobu higiēniste AIja Zalāne.

                  Pieteikt vizīti
                   REZERVĒT VIZĪTI

                   Aija Zalāne

                   Dental Art higiēniste Aija Zalāne! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

                   Olga True_Soul
                   Olga True_Soul
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Biju pie zobu higiēnistes Aijas Kokarevičas, esmu apmierināta! Aija, ļoti pozitīva, uzmanīga, kvalitatīvi izpilda savu darbu. Sirsnīgs paldies! Ieteicu! Klīnika atrodas centrā, ļoti ērti tikt un klīnikas administratore profesionāli sniedza informāciju par cenām un procedūras procesu.

                    Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                    Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                   Pieteikt vizīti
                    Dental Art zobārste Jekaterina Sarvuta.

                    Pieteikt vizīti
                     REZERVĒT VIZĪTI

                     Jekaterina Sarvuta

                     Dental Art vispārejā zobārste Jekaterina Sarvuta! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                     Anete Sprukte
                     Anete Sprukte
                     Google atsauksme
                     Read More
                     Paldies zobārstei Jekaterinai Sarvutai. Noteikti iesaku šo klīniku. Man ļoti patika atmosfēra un attieksme. WC vienmēr sakopta un tīra. Ir sajūta, ka tiešām rūpējas par klientu.
                     Veronika Abramova
                     Veronika Abramova
                     Google atsauksme
                     Read More
                     Lielisks serviss. Daktere Jekaterina ir vienkārši zobārstniecības Dievs. Viņa pierunāja mūsu bērnu veikt visas manipulācijas, viss tika darīts efektīvi un nesāpīgi.

                      Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                      Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                     Pieteikt vizīti
                      Dental Art zobārste Anastasija Platkova.

                      Pieteikt vizīti
                       Anastasija Platkova

                       Dental Art vispārejā zobārste Anastasija Platkova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                       Loreta Plociņa
                       Loreta Plociņa
                       Google atsauksme
                       Read More
                       Šobrīd ārstēju zobu kanālus pie dr. Anastasijas Platkovas un jau no pirmās konsultācijas jutu, ka mani zobi būs drošās rokās. Tiešām ļoti profesionāla, maiga un zinoša dakterīte :)
                       Dace Maspāne
                       Dace Maspāne
                       Google atsauksme
                       Read More
                       Liels paldies dakterei Anastasijai Platkovai par perfektu un profesionālu pieeju darbam un attieksmei pret pacientu!
                       Kristaps Kaminsky
                       Kristaps Kaminsky
                       Google atsauksme
                       Read More
                       Kānālu tīrīšana bez nekādām sāpēm pie Anastasijas Platkovas un viņas asistentes. Profesionāla pieeja un attieksme!
                       Jolanta Blaua
                       Jolanta Blaua
                       Google atsauksme
                       Read More
                       Lieliska apkalpošanas kvalitāte. Esmu ļoti apmierināta ar zobārstes Anastasijas Platkovas rūpīgo darbu un attieksmi pret klientu. Tā kā esmu grūtniece, tad bija ļoti svarīgi saņemt šādu tik patīkamu attieksmi.
                       Laura Mileika
                       Laura Mileika
                       Google atsauksme
                       Read More
                       Zobārstniecība pakalpojumi ir kvalitatīvi un personāls ļoti profesionāls un pretīmnākošs. Atsevišķi vēlos izcelt Zobārsti Anastasiju, kurai ir zelta rokas un savu darbu veic izcili!
                       Ģirts Skoboļevs
                       Ģirts Skoboļevs
                       Google atsauksme
                       Read More
                       Iesaku dakteri Anastasiju - nesāpīgi, iedziļinās un ļoti rūpīgi veic savu darbu, rekomendēju.

                       Pieteikt vizīti
                        Dental Art zobārste Baiba Ņikiforova.

                        Pieteikt vizīti
                         Baiba Ņikiforova

                         Dental Art vispārejā zobārste Baiba Ņikiforova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                         Veselīgs smaids dod cilvēkam pārliecību par sevi – viņš nemulst, var brīvi komunicēt un pilnvērtīgi iesaistīties sarunā, neaizsedzot muti.

                         Pieteikt vizīti
                          PIETEIKT VIZĪTI


                           VAI
                           REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

                           Dental Art zobārste Valērija Ziediņa.

                           Pieteikt vizīti
                            REZERVĒT VIZĪTI

                            Valērija Ziediņa

                            Dental Art vispārejā zobārste Valērija Ziediņa! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                            Jekaterina Loginova
                            Jekaterina Loginova
                            Google atsauksme
                            Read More
                            Noteikti visiem iesaku nākt uz šo zobārstniecībus klīniku, jo šeit strādā īstie profesionāli un attieksme pret pacientiem ir visaugstākā līmenī. Īpaši vēlos atzīmēt ārstu Valēriju Ziediņu. Viņai ir talants zobārstniecības jomā!
                            Санита Иванова
                            Санита Иванова
                            Google atsauksme
                            Read More
                            Valērija Ziediņa Ļoti laba ārste un speciāliste, pareizi ārstē un ātri saprot cēloni un skaidri paskaidro kas un kā, esmu ļoti gandarīta par viņas darbu. Liels paldies :)

                             Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                             Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                            Pieteikt vizīti
                             Dental Art zobārsts Jevgenijs Platkovs.

                             Pieteikt vizīti
                              REZERVĒT VIZĪTI

                              Jevgenijs Platkovs

                              Dental Art zobārsts Jevgenijs Platkovs! Dr. Jevgenijs lieliski pārvalda vairākas valodas, ne vien latviešu un krievu, bet arī spāņu un vācu valodas, tāpēc komunikācijai nebūs šķēršļu! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                              Sandra Daubure
                              Sandra Daubure
                              Google atsauksme
                              Read More
                              Gigantisku pateicību saku zobārstniecības klīnikai DentalArt, kur piedzīvoju lielisku zobu labošanas ceļojumu vairăk nekā 3 mēnešu garumā, mainot radikāli savus priekšstatus. Esmu sekmīgi noslēgusi savu garo zobu labošanas - salaboti 12 caurumi, tai skaitā nervu kanāla tīrīšana un divas onlejas. Lieki piebilst, ka, kā īsts 70to gadu bērns, esmu iemiesojusi paniskas bailes no zobārstiem, kuras izdevās pamatīgi mazināt, pateicoties fenomenālajai pieredzei Dental Art. Visa rezultātā dziļi paklanos un izsaku milzu pateicību, pirmkārt, dakterim Jevgēnijam Platkovam, visiem viņa neskaitāmajiem asistentiem un burvīgajām iedrošinošajām administrātorēm par visaugstākā līmeņa profesionalitāti, empātiju, humoru (sevišķi:)) un pacietību. Dakteris vienmēr sīki izstāstīja visas detaļas, ko vēlējos zināt, prata novērst uzmanību, kad tas bija nepieciešams, iedrošināt, uzmundrināt, iejokot un visam pa vidu ar vieglu un augsti profesionālu roku izcili salabot visus bojājumus. Vai es joprojām viegli iekrampējos zobārsta krēslā, kad dakteris špricēja? Jā...Vai katra reize notika ar vieglu humoru un iedrošinājumu un es ar prieku nācu uz katru nākamo vizīti? 100x jā! Vai iesaku šo pieredzi citiem? Visiem.Obligāti. Pārliecinoši!
                              Linda Saulīte
                              Linda Saulīte
                              Google atsauksme
                              Read More
                              Lieliska atsauksme un serviss. Dakteris Jevgēņijs Platkovs ir īsts profesionālis.
                              Iveta Sniedze
                              Iveta Sniedze
                              Google atsauksme
                              Read More
                              Ļoti patīkama vide, atsaucīgs kolektīvs un profesionāls medicīnas personāls. Ārsts Jevgenijs Platkovs iejūtīgs un profesionāls, beidzot man vairs nav bail apmeklēt zobārstu! Liels paldies!
                              Владимир Иванов
                              Владимир Иванов
                              Google atsauksme
                              Read More
                              Klīniku iesaku visiem, ļoti labs serviss, ļoti patika dakteris Jevgeņijs Platkovs, zina savu biznesu, pēc smagas zoba izraušanas izrakstīja antibiotikas, bet pēc viņa darba man tās pat nebija jādzer, nekas nesāp vai uzpampās. Iesaku visiem

                               Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                               Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                              Pieteikt vizīti
                               Dental Art zobārste Alla Radzjuna.

                               Pieteikt vizīti
                                REZERVĒT VIZĪTI

                                Alla Radzjuna

                                Dental Art zobārste Alla Radzjuna! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                • Plombēšanu
                                • Endodontiju
                                • Protezēšanu
                                • Bērnu zobārstniecību

                                Dr. Alla Radzjuna ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Dr. Sergeja Radlinska (Ukraina) meistarklasi priekšzobu un sānu zobu estētiskajā restaurācijā.

                                Skolas beigās sāku domāt par profesijas izvēli un sapratu, ka man tuvas ir tādas zinātnes kā bioloģija, fizioloģija, ķīmija, kā arī valodas un literatūra. Turklāt man patīk komunicēt ar cilvēkiem un palīdzēt viņiem. Tā “atnāca” ideja kļūt par zobārsti. Arī mana mamma bija strādājusi par zobārsti un stāstīja, cik ļoti interesanta ir šī profesija.

                                Brīvajā laikā man patīk aktīva atpūta – vasarā skrituļslidošana un riteņbraukšana, bet ziemā slēpošana. Patīk ceļot un paplašināt savu redzesloku, apgūt jaunas, interesantas lietas. Dažkārt brīvajā laikā arī gleznoju. Es uzskatu, ka cilvēks ir piedzimis, lai būtu laimīgs – tāpat kā putns piedzimst, lai lidotu.

                                 

                                Oksana Smetanova
                                Oksana Smetanova
                                Google atsauksme
                                Read More
                                Liels paldies Dr Alla! Visu, kas bija plānots, izdarīja profesionāli un nemaz nebija biedējoši!

                                 Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                 Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                Pieteikt vizīti
                                 Dental Art zobārsts Abdulkarims Alkadi.

                                 Pieteikt vizīti
                                  Abdulkarims Alkadi

                                  Dental Art zobārsts Abdulkarims Alkadi! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                  • Ortodontiju
                                  • Zobu taisnošanu ar kapēm
                                  • Zobu taisnošanu ar breketēm

                                  dr. Abdulkarims Alkadi ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, kā arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

                                   

                                  Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

                                  Deniss Ševeļovs
                                  Deniss Ševeļovs
                                  Google atsauksme
                                  Read More
                                  Vienmēr lieliska higiēna un satriecoši labs ortodonts Dr. Karims — viss notiek tā, ka viņš prognozē. Vienmēr laipni, jauki un patīkami.
                                  S K
                                  S K
                                  Google atsauksme
                                  Read More
                                  Taisīja breketes pie daktera Karima, absolūti apmierināts ar rezultātu! Ieteikšu Dental Art visa veida stomatoloģiskām procedūrām!
                                  Rinalds
                                  Rinalds
                                  Google atsauksme
                                  Read More
                                  10/10. Labākā zobārstniecība Latvijā. Pirms nācu šeit apmeklēju vēl 2 citas zobārstniecības, kurās man rentgenā žoklim konstatēja, ka nekad ko tādu nav redzējuši un nav ideju ko darīt ar mani. Bet labi, ka atradu ”Dental Art”. Lieliska komanda, kura uzreiz zināja ko darīt. Liela paldies par zobu iztaisnošanu, kā arī īpašs paldies ortodontam Abdulkarimam!

                                  Pieteikt vizīti
                                   Dental Art zobārsts Aleksandrs Makarovs.

                                   Pieteikt vizīti
                                    REZERVĒT VIZĪTI

                                    Aleksandrs Makarovs

                                    Dental Art zobārsts Aleksandrs Makarovs! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                    dr.Aleksandrs Makarovs ir mācījies Rīgas Stradiņa universitātē un turpina nepārtraukti attīstīties, lai sniegtu saviem pacientiem izcilu rezultātu:

                                    Savā darbā un ikdienā esmu optimistisks un komunikabls. Pacientos vienmēr cenšos radīt drošības sajūtu un apziņu, ka ikviena, pat vissarežģītākā, viņu zobu problēma ir atrisināma.

                                    Esmu aizrāvies ar valodu mācīšanos un brīvi pārvaldu četras valodas — latviešu, krievu, angļu un zviedru. Varu sarunāties arī franču un vācu valodā.

                                    Cenšos neapstāties savu profesionālo zināšanu papildināšanā, jo tikai tā pacientiem vienmēr varēšu sniegt maksimāli kvalitatīvu palīdzību.

                                    Глеб Калюжный
                                    Глеб Калюжный
                                    Google atsauksme
                                    Read More
                                    Laba klīnika, brīnišķīgs ķirurgs Aleksandrs Makarovs. Filigrāns darīja savu darbu un sarunājās ļoti saprotami
                                    Liene Voiciša
                                    Liene Voiciša
                                    Google atsauksme
                                    Read More
                                    Superīga klīnika, superīgi darbinieki, superīga atmosfēra. Ne mirkli nenožēloju, ka izvēlējos tieši šo klīniku. Dakteris A. Makarovs ļoti zinošs un profesionāls. Ja grib ideālu rezultātu, noteikti iesaku izvēlēties šo klīniku😁…

                                     Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                     Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                    Pieteikt vizīti
                                     Dental Art zobārsts - implantologs dr. Sergejs Andrijevskis. Bildē redzams S. Andrijevskis stāvam zobārsta kabinetā savā zobārsta halātā., smaida

                                     Pieteikt vizīti
                                      REZERVĒT VIZĪTI

                                      Sergejs Andrijevskis

                                      Sergejs Andrijevskis ir zobārsts implantologs un Dental Art klīnikas īpašnieks. Pie dr. Sergeja Andrijevska iespējams pierakstīties uz:

                                      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
                                      Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

                                      Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
                                      Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

                                      Ance Bērziņa
                                      Ance Bērziņa
                                      Google atsauksme
                                      Read More
                                      No rīta pamodos ar neciešamām zobu sāpēm. Kad pazvanīju uz Dental Art, reģistratūrā man laipni atbildēja un uzreiz palīdzēja rast risinājumu, sarunājot, ka dakteris mani varēs pieņemt akūtā gadījumā. Dakteris Sergejs ar asistenti bija ļoti pretīmnākoši, iejūtīgi un savu darbu paveica ātri un kvalitatīvi. Paldies!

                                       Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                       Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                      Pieteikt vizīti
                                       PIETEIKT VIZITI

                                       rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                       PIRKT DĀVANU KARTI

                                       Dental Art zobārsts Kostiantyn Melnyk

                                       Pieteikt vizīti
                                        REZERVĒT VIZĪTI

                                        Kostiantyn Melnyk

                                        Dental Art zobārsts no Ukrainas Kostiantyn Melnyk! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                        Esmu pozitīvs cilvēks un visvairāk novērtēju godīgumu gan sevī, gan citos. Zobārstniecībā īpaši izbaudu pacientiem sniegto rezultātu pēc viņu zobu veselības uzlabošanas, redzot pacientu apmierinātos un skaistos smaidus. 
                                        Julija LeonovnaFacebook atsauksme
                                        Read More
                                        Liels paldies! Ļoti atsaucīgs un kompetents ārsts, ar savu pieeju pacientam. Man ļoti patika, ka viņš ārstēja zobus. Viņš stāsta un izskaidro visu par katru zobu. Es iesaku
                                        Anželika AnželikaFacebook atsauksme
                                        Read More
                                        Ļoti labs zobārsts. Es iešu tikai pie viņa. Paldies viņam par veseliem zobiem.Un arī par atsaucību, viņš atbild uz visu. (Visiem jautājumiem par zobiem.)👍👍👍🙏 Droši pierakstieties :)

                                         Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                         Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                        Pieteikt vizīti
                                         Dental Art anestezioloģe Iveta Vigupe.

                                         Pieteikt vizīti
                                          Iveta Vigupe

                                          Dental Art anestezioloģe Iveta Vigupe!

                                          Pieteikt vizīti
                                           Dental Art anesteziologs Roberts Leibuss.

                                           Pieteikt vizīti
                                            Roberts Leibuss

                                            Dental Art anesteziologs Roberts Leibuss!

                                            Pieteikt vizīti
                                             Dental Art zobu higiēniste Santa Gribuste.

                                             Pieteikt vizīti
                                              REZERVĒT VIZĪTI

                                              Santa Gribuste

                                              Dental Art higiēniste Santa Gribuste! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

                                              Ceļošana, pārgājieni, sēņošana un jā – pat makšķerēšana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet pārmīt pāris vārdus ar Santu, jo tās ir viņas lielākās aizrautības uzreiz pēc zobārstniecības.

                                              Santa ir īpaša speciāliste, jo, pirms izlēma kļūt par zobu higiēnisti, lai, kā pati saka, “varētu rūpēties par pacientiem, meklējot cēloņus un risinājumus dažādām mutes saslimšanām”, viņa strādāja par zobārsta asistenti un, lieki piebilst, ka šīs zināšanas tikai palīdz sniegt pacientam ļoti kvalitatīvu visaugstākā līmeņa zobu higiēnu.

                                              Olga Radzabova
                                              Olga Radzabova
                                              Google atsauksme
                                              Read More
                                              Izsaku lielu pateicību higiēnistes Santai!!! Ļoti jauka un kompetenta!!! Paldies par Jūsu darbu un padomiem!!!
                                              Sanda Stepīte
                                              Sanda Stepīte
                                              Google atsauksme
                                              Read More
                                              Vēlējos padalīties ar zobārstes Anastasijas Vlasovas un higiēnistes Santas Gribustes profesionālo attieksmi un pieeju. Darbs tika veikts kārtīgi un ar pēc iespējas mazāku diskomfortu. Noteikti ieteiktu!
                                              Sanita Mukane
                                              Sanita Mukane
                                              Google atsauksme
                                              Read More
                                              Ja varētu ieliktu es 10 zvaigznes! Paldies milzīgs higēnistei Santai Gribustei. Ļoti jauka daktere, strādā ļoti rūpīgi un pieņem arī pašus mazākos pacientus. Manas meitas ir milzīgā sajūsmā un nespēj sagaidīt nākamo tikšanos. Daktere iedrošina arī tālākajām zobuārsta manipulācijām! TIEŠĀM no visas sirds iesaku Santu.🥰🥰🥰…

                                               Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                               Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                              Pieteikt vizīti
                                               Dental Art zobārste Linda Šteinberga.

                                               Pieteikt vizīti
                                                REZERVĒT VIZĪTI

                                                Linda ŠteinBERGA

                                                Dental Art vispārejā zobārste Linda Šteinberga! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                Brīvajā laikā aizraujos ar sportu, spēlēju volejbola komandā, kurā ar katru spēli tiecamies sasniegt jaunas virsotnes. Šī uz rezultātiem orientētā attieksme raksturo arī mana darba pieeju zobārstniecībā, kur vislielāko gandarījumu gūstu, redzot, kā pacienta smaids kļūst gaišāks un mazinās satraukums par zobārsta apmeklējumiem.

                                                 Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                 Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                Pieteikt vizīti
                                                 BOOK ONLINE AND RECEIVE 15 EUR OFF YOUR APPOINTMENT

                                                 *in case 100% of the treatment price is covered by patient insurance, the deposit is reimbursed after attendance. Please note that the deposit is not returned in case of failure to attend the appointment; if attendance is more than 5 minutes late; or if cancellation is requested less than 24 hours before the appointment. Upon timely cancellation (no later than 24 hours before the booked appointment time) the sum is reimbursed upon request submitted by application specifying the bank account to receive the sum.

                                                 ! The discount does not apply if you use another promotion

                                                 BOOK A VISIT​


                                                  BUY GIFT CARD

                                                  РЕЗЕРВИРУЙТЕ ВИЗИТ И ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ 15 ЕВРО

                                                  *в случаях, когда расходы пациента покрываются страховщиком на 100%, предоплата возвращается после визита. Обращаем ваше внимание, что предоплату не возвращаем, если пациент не пришел на прием, опаздывает более чем на 5 минут или отменяет визит менее чем за 24 часа до визита. В случае своевременной отмены визита (не позднее, чем за 24 часа до визита) денежные средства возвращаются на основании заявления пациента, в котором указан номер банковского счета.

                                                  !Скидка не действует, если Вы используете другую акцию.

                                                  ЗАПИСАТЬСЯ


                                                   ПОДАРОЧНАЯ КАРТА​

                                                   PIETEIKT VIZITI

                                                   rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                   PIRKT DĀVANU KARTI

                                                   PIETEIKT VIZITI

                                                   rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                   PIRKT DĀVANU KARTI

                                                   Dental Art zobārste Khrystyna Pelts.

                                                   Pieteikt vizīti
                                                    REZERVĒT VIZĪTI

                                                    Khrystyna Pelts

                                                    Dental Art zobārste no Ukrainas, estētiskās zobārstniecības speciāliste – dr. Khrystyna Pelts! Pie zobārstes varat pieteikties uz: 

                                                    Ceļošana, īpaši uz kalniem, un profesionālā dejošana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet aprunāties, gaidot anestēzijas iedarbību, jo tās ir dakteres lielākās aizrautības uzreiz pēc estētiskās zobārstniecības.

                                                    Laipnība un skrupuloza precizitāte raksturo dr.Khrystyna Pelts darba stilu, tāpēc, ja Jums ir nepieciešami zobu estētikas pakalpojumi un vēlaties, lai par to parūpējas tieši dr.Pelts, piesakieties vizītei!

                                                     Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                     Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                    Pieteikt vizīti
                                                     Dental Art zobārste dr. med. Zane Lauriņa.

                                                     Pieteikt vizīti
                                                      REZERVĒT VIZĪTI

                                                      Zane Lauriņa

                                                      Dental Art zobārste, periodontoloģe dr. med. Zane Lauriņa! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                      Iepazīsties ar dr.med. Zanes Lauriņas gūto pieredzi akadēmiskajā vidē:

                                                      – Zobārsta grāds (1999 – 2003)

                                                      – Rezidentūra zobārstniecības apakšspecialitātē “Periodontoloģija” (2003 – 2006)

                                                      – Doktora grāds (2011)
                                                      Studentu apmācība studiju kursā “Periodontoloģija” (2003 – 2021)

                                                      – Rezidentūras programmas “Periodontoloģija” vadītāja (2011 – 2021)

                                                       Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                       Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                      Pieteikt vizīti
                                                       Dental Art zobu higiēniste Kristine Zatirka.

                                                       Pieteikt vizīti
                                                        REZERVĒT VIZĪTI

                                                        Kristīne Zatirka

                                                        Dental Art higiēniste Kristīne Zatirka! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

                                                        Paula Kučinska
                                                        Paula Kučinska
                                                        Google atsauksme
                                                        Read More
                                                        Higiēniste Kristīne ir ļoti,ļoti jauka,profesionāla, rūpīga! Uz higiēnu dodos ar prieku😊…
                                                        I
                                                        I
                                                        Google atsauksme
                                                        Read More
                                                        Super 👍 Man patika daktere Kristīna higiēniste ir labākā pasaulē!! Tas ir fakts!! Nav injekcijas, nav sāpju!! Iesaku visiem

                                                         Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                         Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                        Pieteikt vizīti
                                                         Dental Art Zobārsts Semjons Greditors

                                                         Pieteikt vizīti
                                                          REZERVĒT VIZĪTI

                                                          SEMJONS GREDITORS

                                                          Dental Art zobārsts Semjons Greditors! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                                           Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                           Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                          Pieteikt vizīti
                                                           Free ‘Travel Like a True Adventurer’ E-book

                                                           1. Pakalpojuma sniegšanas adrese un kontaktinformācija

                                                           Zobārstniecības klīnika “Dental Art”

                                                           Krišjāņa Barona iela 20, 2.stāvs., LV-1010, Latvija

                                                           Phone: +371 67278933 

                                                           E-pasts: info@dentalart.lv 

                                                           www.dentalart.lv

                                                           2. Rezervācijas

                                                           Pilna mutes dobuma higiēnas rezervāciju iespējams veikt mūsu mājas lapā, tiešsaistē izvēloties kādu no rezervācijai pieejamajiem datumiem un laikiem.

                                                           Rezervācijai pieejamie datumi un laiki ir aktuāli brīdī, kad mājas lapas lietotājs uzsāk aktivitāti mājas lapā un tie atjaunojas ar regularitāti katras 10 minūtes. Tā kā pastāv iespēja, ka mājas lapas lietotāja rezervācijai izvēlētie datumi var tikt vienlaicīgi rezervēti arī izmantojot citus reālā laikā rezervācijām paredzētos kanālus, piemēram, telefonu vai citas tiešsaistes platformas, tad situācijās, kad būs radušies dubultas rezervācijas, klīnikas administrator sazināsies ar lietotāju, lai vienotos par izmaiņām veiktajā rezervācijā. Izmaiņas rezervācijā tiks piedāvātas atkarībā no apstākļiem, un ņemot vērā brīvo laiku pieejamību.

                                                           Uzsākot rezervācijas procesu mājas lapā, lietotājam tiek dots laiks 10 minūtes, lai pabeigtu rezervāciju.

                                                           Rezervācija ir uzskatāma par apstiprinātu, kad lietotājs ir norēķinājies par rezervāciju, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu mājas lapā, un rezervāciju sistēmā nav radušies dubultās rezervācijas, augstāk minēto iemeslu dēļ.

                                                           Rezervāciju iespējams atcelt jebkurā laikā.

                                                           Rezervācijas maksu atmaksā

                                                           • 100% apmērā – atceļot ne mazāk kā 2 nedēļas pirms rezervācijas sākuma;
                                                           • 50% apmērā – atceļot ne mazāk kā 1 nedēļu pirms rezervācijas sākuma;

                                                           Atceļot rezervāciju mazāk kā 1 nedēļu pirms noteiktā datuma, maksa netiek atgriezta. Maksa netiek atgriezta arī neierašanās gadījumā.

                                                           Ja neparedzamu apstākļu dēļ, pacientu nav iespējams pieņemt paredzētajā datumā rezervācijas maksa tiek atgriezta pilnā apmērā, bez laika ierobežojuma. Šādās situācijās tiek darīts viss iespējamais, lai pacientam palīdzētu atrast citu laiku procedūrai.

                                                           3. Maksājumi

                                                           Maksa par rezervāciju jāveic 10 eiro apmērā, kas ir daļa no gala summas, kas norādīta kā maksa par pakalpojumu jau pēc 10 eiro atlaides, kas piemērota par rezervācijas veikšanu tiešsaistē.

                                                           Maksājumu iespējams veikt ar maksājumu karti rezervācijas laikā mājas lapā.

                                                           Rezervācijas maksas atgriešana, gadījumā, ja rezervacija tiek atcelta saskaņā ar punktu 2, var aizņemt līdz pat 30 dienām, taču vairums maksājumu nepārsniegs 10 darba dienas no rezervācijas atcelšanas brīža.

                                                           Mūsu mājas lapa izmanto digitālās drošības sertifikātu SSL (Secure Socket Layer), kas nodrošina lietotāja datu drošību un konfidencialitāti.

                                                           Uzmanību: Ja maksājuma laikā rodas tehniskas problēmas un lietotājam netiek piedāvāta iespējam maksāt ar karti, lūgums rezervācijai izmantot citu e-pastu vai mēģināt veikt rezervāciju no citas ierīces.

                                                           4. Privātuma politika un sīkdatnes

                                                           SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

                                                           • SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
                                                            1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
                                                            1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
                                                           • Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
                                                           • Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
                                                            3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
                                                            3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
                                                            3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
                                                            3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
                                                           • SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
                                                           • Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
                                                           • Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
                                                           • Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

                                                           Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

                                                           Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

                                                           Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

                                                           PIETEIKT VIZITI

                                                           rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                           PIRKT DĀVANU KARTI

                                                           ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС