“Tas gan ir baigi dārgi! Kāpēc mazs kronītis maksā vairākus simtus?!”

Droši vien, katrs, kam ir nācies saskarties ar zobu protezēšanas nepieciešamību, kaut vai vienu reizi ir uzdevis sev šo jautājumu.

d2e7b2e1b9

Šodien mēs stāstam par to, kas notiek zobārstniecības klīnikas aizkulisēs un kas tieši paliek protezēšanas aizkadrā – kā tiek veidots kronis un no kā veidojas tā izmaksas.

Sāksim ar to, ka katru kroni izgatavo individuāli konkrētam pacienta zobam, ņemot vērā pacienta zobu formu un toni, sejas formu, kā arī pacienta vēlmes.

Konsultācijas laikā zobārsts protēzists noņem zobu nospiedumu un reģistrē sakodienu, lai tehniskajā laboratorijā tiktu izgatavots pagaidu zoba kronis. Bet kas notiek laboratorijā? Kad tehniķis saņem zobu nospiedumus, viņs izveido gatava kronīša paraugu, vasko, izveido metālisko karkasu, veido pašu kronīti no metālkeramikas vai cirkonija un pārklāj protēzi ar glazūru.

Nākamajās vizītēs pacients ierodas pie zobārsta, lai sākotnēji veiktu pastāvīgā zoba kroņa karkasa pielaikošanu, bet vēlāk – visa kroņa pielaikošanu. Kad ir veiktas visas nepieciešamās pielaikošanas un nepieciešamības gadījumā veiktas korekcijas, tehniskajā laboratorijā zoba kroni pārklāj ar glazūru.

Pēc katra izgatavošanas procesa posma zobu tehniķis pārbauda kronīša kvalitāti, vadoties pēc kvalitātes kontroles standartiem. Tas ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka kronis funkcionēs kā dabīgais zobs, kad būs uzstādīts uz pastāvīga cementa, un ka tas ir veidots tieši tam, lai apmierinātu pacienta vēlmes.

Un beigu beigās, kad zobārsts konstatē, ka kronis ir pacientam pilnībā piemērots, tas tiek nostiprināts jau ar pastāvīgu cementu.

Kronīša ražošana un uzstādīšana ietver sevī augsta līmeņa profesionāļu komandas saliedētu darbu – zobu tehniķu un zobārstu pieredzi un prasmes. Mūsu speciālistu kopīga darba rezultātā pacients saņem labāko zobu aprūpi, kas atgriež skaistu smaidu, pašpārliecinātību un laimi katra pacienta ikdienā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС