106264 1

Šodien zem palielināmā stikla mums trapījās produkts, kas uzlabo mutes dabiskās aizsargspējas un mikrofloru – Zendium zobu pastas.

Šī izvēle nav nejaušība, jo šīs zobu pastas ir tiešām neparastas un ļoti atšķiras no standarta piedāvātā klāsta, ko varam redzēt “Rimi” vai “Drogas”.

Sāksim ar to, ka Zendium ir viens no Skandināvijas zobārstu visrekomendētākajiem zobu pastu zīmoliem, un tas jau pats par sevi runā par kvalitāti, jo skandināvi zina, kā rūpēties par savu veselību, paaugstināt dzīves kvalitātes līmeni un paildzināt dzīvi.

Tātad ar ko zobu pastas tik ļoti atšķirīgas no citām, kurus piedāvā mums mass-market un ne tikai. Ražotāji apgalvo, ka Zendium zobu pastas darbojas savādāk

 • Tās nesatur antibakteriālas vielas aplikuma kontrolei, bet savukārt satur enzīmus un proteīnus, kas nepieciešami dabiskai cīņai ar baktērijām.
 • Zendium aizsargā mutes mikrofloru, uzlabojot tās aizsargspējas.
 • Salīdzinot ar parastām fluorīda zobu pastām, tīrīšanas laikā Zendium zobu pastas enzīmu un proteīnu komplekss par 60% (!!!) palielina jūsu siekalu aizsargspēju pret baktērijām.

Ņemot vērā, ka visi esam individuāli un katram situācija ar mutes dobuma un zobu veselība ir unikāla, pastāstīsim arī par dažādiem Zendium zobu pastu veidiem, lai katrs no jums varētu piemeklēt sev nepieciešamo produktu.

CLASSIC ZOBU PASTA
Satur perfektu proteīnu un enzīmu attiecību, lai veicinātu mutē dabiskās aizsargspējas un palīdzētu cīnīties mutes dobuma un smaganu slimību cēloņiem. Satur fluorīdu (1450 ppm) emaljas nostiprināšanai. Zobu pasta satur viegli putojošu aģentu, tāpēc tā ir piemērota cilvēkiem ar jutīgu mutes gļotādu. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāts).

SENSITIVE ZOBU PASTA
Papildus Zendium enzīmu un proteīnu, flurīda (1450ppm) un ksilitola sastāvam, Zendium Sensitive satur arī 5% kālija nitrātu, kas kopumā veido īpaši piemērotu sastāvu jutīgu zobu kopšanai un aizsardzībai. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāts).

COOL MINT ZOBU PASTA
Papildus Zendium enzīmu un proteīnu, flurīda (1450ppm) sastāvam Zendium Cool Mint satur ksilitolu un tā īpašā formula nodrošina īpaši svaigu piparmētras garšu. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāts).

JUNIORS 7+ ZOBU PASTA
Zendium Juniors ir īpaši piemērota bērniem no 7 gadu vecuma, lai aizsargātu un stiprinātu jaunos patstāvīgos zobus. Satur Zendium proteīnus un enzīmus, fluorīdu (1450 ppm) Viegla piparmētru garša. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāts).

KIDS ZOBU PASTA
Zendium Kids ir speciāli izstrādāta bērniem vecumā no 0 līdz 5 gadu vecumam, lai nodrošinātu maigu aizsardzību. Zobu pastai ir maiga augļu garša un tā satur enzīmus un fluorīdu (500 ppm), kas palīdzēt aizsargāt un stiprināt piena zobus. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāts).

Ja kāds no šiem produktiem liekas jums interesants, noteikti jautājiet par tiem, mūsu higiēnistiem vai administratoriem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС