Svetlana Kardele

Vērsos pie ārsta, jo sāpēja zobs. Patika apkalpošana, arī administrācijā strādājošās meitenes ir laipnas. Ārstēšana patika — viss ir augstākajā līmenī.

Pjotrs Gubarevičs

Pirms Dental Art es ļoti baidījos apmeklēt zobārstus, bet dakteris Andrijevskis viegli ļāva man pārvarēt šīs bailes. Tik augstu saprotošas attieksmes un uzmanības līmeni es neesmu nekur sastapis. Pirms vairākiem gadiem Dental Art uzliktie zobu implanti sevi ir lieliski pierādījuši.

Aivars Augustāns

Esmu klīnikas pastāvīgais viesis 🙂 Esmu ļoti apmierināts ar klīnikas sniegtajiem pakalpojumiem un man ļoti patīk mans dakteris Jānis Pūtnieks un viņa foršā asistente. Par spīti, ka esat padārgi, tas mani neattur no nākšanas uz Jūsu klīniku. Arī zobu higiēniste Inga ir fantastiska :). Biju. Piedzīvoju un izbaudīju. Pozitīva un zinoša. Arī ar bailīgajiem mierīgi tiks galā. Iesaku!!!

Natālija Šace

Parasti cenšos neizmantot medicīnas pakalpojumus, kas tiek piedāvāti ar atlaižu kuponiem. Taču šoreiz draudzene atdeva kuponu uz zobu higiēnu ar 50% atlaidi, jo pati nevarēja tikt. Neskatoties uz puscenu, procedūra tika paveikta par visiem 100%. Higiēna patika, viss tika izdarīts akurāti un pamatīgi. Higiēniste pievērsa uzmanību nelielam tumšam plankumiņam uz zoba, un ieteica pārbaudīt pie sava zobārsta, vai viss ir kārtībā. Informācijas stendā meitene izrakstīja kvīti un atgādināja, ka par to var saņemt nodokļa atmaksu. Sīkums, bet patīkami. Attieksme laba un uzmanīga. Rekomendēju arī citiem.

Valērija Storoženko

Kad man “vidējā līnijā” sāka veidoties nepareizs sakodiens, nolēmu likt breketes. Man tās uzlika uz augšējiem zobiem un nēsāju tās divus gadus. Pēc tam ortodonte man pateica, ka jāliek breketes arī uz apakšējiem zobiem, jo citādāk sakodiens neizveidosies pareizs. Maigi sakot, es biju pamatīgā šokā. Es nomainīju ortodontu, un pēdējā brekešu nēsāšanas gadā apmeklēju dakteri Alkadi. Viņš ātri saprata situāciju un ar viņu viss noritēja ātrāk. Dakteris uzreiz pateica konkrētus termiņus, nerunājot aplinkus, un sacīja, ka pēc 3-4 brekešu savilkšanas reizēm tās ņemsim nost. Tā arī notika. Problēmu sarunās ar dakteri nebija, runājām latviešu un angļu valodā (jo man bija grūti runāt latviešu valodā), kad nepieciešams, palīdzēja arī medmāsiņa. Dakteris Alkadi – labs speciālists. Sacīja – izdarīja. Bez visādām neskaidrībām.

Jurijs Žitkovs

Esmu kuģa kapteinis un savā vairāk nekā 40 gadu ilgajā darba pieredzē esmu pieradis, ka zobu sāpes var uzrasties jebkura okeāna vidū. Tādēļ man ir sanācis ārstēt zobus gan glaunās zobārstniecības klīnikās Bostonā un Roterdamā, gan pa īstam briesmīgās, vējā plīvojošās teltīs Gvinejā. Tādēļ es varu salīdzināt dažādus servisus. Daktere Jogita mani ikreiz pārsteidz ar savu punktualitāti (pierakstījos uz pulksten 10, bez trim minūtēm 10 jau sēžu krēslā, bet tieši pulksten 10 daktere liek man atvērt muti) un cilvēcisko pieeju. Bet par profesionalitāti pat nav jārunā, jo tādā klīnikā profesionalitāte jau ir sagaidāma pati par sevi. Paldies klīnikai un manai meitai, ka ieteica apmeklēt tieši šo vietu!

Germans Galdeckis

Vēlos izteikt milzīgu pateicību Dental Art par to, ka atbrīvoja mani no zobu sāpēm! Pēc draugu rekomendācijas atbraucu uz šo firmu ārstēties no Maskavas. Tā kā man bija nepieciešama īpaša uzmanība no ārstu puses, sākumā ļoti pārdzīvoju. Par laimi, visas manas bailes izrādījās liekas: man veltīja maksimāli daudz uzmanības un, pats galvenais, sniedza augsti profesionālu palīdzību. Zobi vairs nesāp! Vēlreiz milzīgs paldies klīnikai par sapratni, rūpēm un augsto profesionalitāti. Jūsu personāls – tas ir super!

Natālija Peļipenko

Lieliska klīnika! Visa mūsu ģimene jau daudzus gadus ārstē zobus tieši šeit, taču īpašs paldies visiem ārstiem par pacietību un sniegto palīdzību manam četrus gadus vecajam dēlam Grišam. Stress ir garām! Tagad viņš smaida, žilbina ar skaistiem zobiem un nebaidās no zobārstiem, bet cieta un mīl viņus! Paldies Sergejam, Allai, Jogitai un visiem asistentiem!

Žanete Reinsone

Citas klīnikas zobārstu nolaidības un neprofesionalitātes dēļ tika sabojāts dzīvs un vesels zobs. Apmeklēju vairākas citas klīnikas, taču arī tur neguvu sev vēlamo rezultātu. Līdz izdzirdēju no draugiem labas atsauksmes par Dental Art klīniku. “Dental Art” klīnikā tika sasniegts vēlamais rezultāts un pat vēl labāks. Ļoti augsti vērtēju klīnikas speciālistu darbu, profesionalitāti un apkalpošanu. Esmu priecīga, ka nonācu līdz šai klīnikai un vairs nekad neapmeklēju citas zobārstniecības!

Sergejs Spivaks

Laboju zobus pie jums, bet uz higiēnu biju uz vairākām citām vietām, līdz ar ko varu pateikt, ka nekur nav tik premiāls serviss, kā Dental Art. Zobārste visu izdarīja ļoti labi un nesāpīgi, skaidroja katru savu soli, visas smaganas atsāpināja, tāpēc man atlika tikai gulēt un baudīt, jo ne vienu sekundi nejutu sāpes.

Elīna Parhomenko

Man vajadzēja izraut gudrības zobu. Tā kā ar iepriekšējo 3 gudrības zobu sanāca diezgan nepatīkams stāsts ar ilgu dzīšanas laiku, es ļoti ilgi nevarēju saņemties uz 4 zoba raušanu. Dzirdēju labas atsauksmes par klīniku un Dr.Sergeju… un tik un tā domāju ļoti ilgi. Galveno lomu nospēlēja smieklu gāzes piedāvājums ))) Zobu veiksmīgi izrāva, daktera un māsiņas attieksme procedūras laikā – lieliska. Bruce ātri sadzisa, lai izņemtu diegus – nevajadzēja gaidīt rindā. Viss ir super!

Kristina Šneidere

Ilgi esmu bijusi zobārstniecības klīnikas meklējumos un man ļoti palaimējās, ka esmu izvēlējusies tieši Dental Art klīniku. Pēc pirmās vizītes pie dakteres V.Artemenko biju ļoti priecīga, ka beidzot esmu atradusi savu ārstu. Daktere ir īsta savas jomas profesionāle un arī ļoti uzmanīgs un pozitīvs cilvēks! Es esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un beidzot varu droši smaidīt.

PIETEIKT VIZITI

rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

Pieteikt vizīti


  Kristīne Zatirka

  Pieteikt vizīti


   Pieteikt vizīti


    JŪLIJA CIPĻAKOVA

    Julija ir mūsu zobu higiēniste.

    Pieteikt vizīti


     Pieteikt vizīti


      REZERVĒT VIZĪTI

      Sergejs Andrijevskis

      Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
      Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

      Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
      Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

      Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

      Pieteikt vizīti


       Pieteikt vizīti


        Abdulkarims Alkadi

        Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

        Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

        Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

        Pieteikt vizīti


         PIETEIKT VIZĪTI


          PIETEIKT VIZĪTI


           Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

           Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
           Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

           Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

           PIETEIKT VIZĪTI

           Jogita Habeka

           Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

           Pieteikt vizīti


            SEMJONS GREDITORS

            Pieteikt vizīti


             PIETEIKT VIZĪTI


              VAI
              REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

              PIETEIKT VIZITI

              rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

              PIRKT DĀVANU KARTI

              PIETEIKT VIZITI

              rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

              PIRKT DĀVANU KARTI

              PIETEIKT VIZITI

              rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

              PIRKT DĀVANU KARTI

              Free ‘Travel Like a True Adventurer’ E-book

              1. Pakalpojuma sniegšanas adrese un kontaktinformācija

              Zobārstniecības klīnika “Dental Art”

              Krišjāņa Barona iela 20, 2.stāvs., LV-1010, Latvija

              Phone: +371 67278933 

              E-pasts: info@dentalart.lv 

              www.dentalart.lv

              2. Rezervācijas

              Pilna mutes dobuma higiēnas rezervāciju iespējams veikt mūsu mājas lapā, tiešsaistē izvēloties kādu no rezervācijai pieejamajiem datumiem un laikiem.

              Rezervācijai pieejamie datumi un laiki ir aktuāli brīdī, kad mājas lapas lietotājs uzsāk aktivitāti mājas lapā un tie atjaunojas ar regularitāti katras 10 minūtes. Tā kā pastāv iespēja, ka mājas lapas lietotāja rezervācijai izvēlētie datumi var tikt vienlaicīgi rezervēti arī izmantojot citus reālā laikā rezervācijām paredzētos kanālus, piemēram, telefonu vai citas tiešsaistes platformas, tad situācijās, kad būs radušies dubultas rezervācijas, klīnikas administrator sazināsies ar lietotāju, lai vienotos par izmaiņām veiktajā rezervācijā. Izmaiņas rezervācijā tiks piedāvātas atkarībā no apstākļiem, un ņemot vērā brīvo laiku pieejamību.

              Uzsākot rezervācijas procesu mājas lapā, lietotājam tiek dots laiks 10 minūtes, lai pabeigtu rezervāciju.

              Rezervācija ir uzskatāma par apstiprinātu, kad lietotājs ir norēķinājies par rezervāciju, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu mājas lapā, un rezervāciju sistēmā nav radušies dubultās rezervācijas, augstāk minēto iemeslu dēļ.

              Rezervāciju iespējams atcelt jebkurā laikā.

              Rezervācijas maksu atmaksā

              • 100% apmērā – atceļot ne mazāk kā 2 nedēļas pirms rezervācijas sākuma;
              • 50% apmērā – atceļot ne mazāk kā 1 nedēļu pirms rezervācijas sākuma;

              Atceļot rezervāciju mazāk kā 1 nedēļu pirms noteiktā datuma, maksa netiek atgriezta. Maksa netiek atgriezta arī neierašanās gadījumā.

              Ja neparedzamu apstākļu dēļ, pacientu nav iespējams pieņemt paredzētajā datumā rezervācijas maksa tiek atgriezta pilnā apmērā, bez laika ierobežojuma. Šādās situācijās tiek darīts viss iespējamais, lai pacientam palīdzētu atrast citu laiku procedūrai.

              3. Maksājumi

              Maksa par rezervāciju jāveic 10 eiro apmērā, kas ir daļa no gala summas, kas norādīta kā maksa par pakalpojumu jau pēc 10 eiro atlaides, kas piemērota par rezervācijas veikšanu tiešsaistē.

              Maksājumu iespējams veikt ar maksājumu karti rezervācijas laikā mājas lapā.

              Rezervācijas maksas atgriešana, gadījumā, ja rezervacija tiek atcelta saskaņā ar punktu 2, var aizņemt līdz pat 30 dienām, taču vairums maksājumu nepārsniegs 10 darba dienas no rezervācijas atcelšanas brīža.

              Mūsu mājas lapa izmanto digitālās drošības sertifikātu SSL (Secure Socket Layer), kas nodrošina lietotāja datu drošību un konfidencialitāti.

              Uzmanību: Ja maksājuma laikā rodas tehniskas problēmas un lietotājam netiek piedāvāta iespējam maksāt ar karti, lūgums rezervācijai izmantot citu e-pastu vai mēģināt veikt rezervāciju no citas ierīces.

              4. Privātuma politika un sīkdatnes

              SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

              • SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
               1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
               1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
              • Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
              • Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
               3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
               3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
               3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
               3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
              • SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
              • Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
              • Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
              • Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

              Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

              Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

              Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

              ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС