Svetlana Kardele

Vērsos pie ārsta, jo sāpēja zobs. Patika apkalpošana, arī administrācijā strādājošās meitenes ir laipnas. Ārstēšana patika — viss ir augstākajā līmenī.

Pjotrs Gubarevičs

Pirms Dental Art es ļoti baidījos apmeklēt zobārstus, bet dakteris Andrijevskis viegli ļāva man pārvarēt šīs bailes. Tik augstu saprotošas attieksmes un uzmanības līmeni es neesmu nekur sastapis. Pirms vairākiem gadiem Dental Art uzliktie zobu implanti sevi ir lieliski pierādījuši.

Aivars Augustāns

Esmu klīnikas pastāvīgais viesis 🙂 Esmu ļoti apmierināts ar klīnikas sniegtajiem pakalpojumiem un man ļoti patīk mans dakteris Jānis Pūtnieks un viņa foršā asistente. Par spīti, ka esat padārgi, tas mani neattur no nākšanas uz Jūsu klīniku. Arī zobu higiēniste Inga ir fantastiska :). Biju. Piedzīvoju un izbaudīju. Pozitīva un zinoša. Arī ar bailīgajiem mierīgi tiks galā. Iesaku!!!

Natālija Šace

Parasti cenšos neizmantot medicīnas pakalpojumus, kas tiek piedāvāti ar atlaižu kuponiem. Taču šoreiz draudzene atdeva kuponu uz zobu higiēnu ar 50% atlaidi, jo pati nevarēja tikt. Neskatoties uz puscenu, procedūra tika paveikta par visiem 100%. Higiēna patika, viss tika izdarīts akurāti un pamatīgi. Higiēniste pievērsa uzmanību nelielam tumšam plankumiņam uz zoba, un ieteica pārbaudīt pie sava zobārsta, vai viss ir kārtībā. Informācijas stendā meitene izrakstīja kvīti un atgādināja, ka par to var saņemt nodokļa atmaksu. Sīkums, bet patīkami. Attieksme laba un uzmanīga. Rekomendēju arī citiem.

Valērija Storoženko

Kad man “vidējā līnijā” sāka veidoties nepareizs sakodiens, nolēmu likt breketes. Man tās uzlika uz augšējiem zobiem un nēsāju tās divus gadus. Pēc tam ortodonte man pateica, ka jāliek breketes arī uz apakšējiem zobiem, jo citādāk sakodiens neizveidosies pareizs. Maigi sakot, es biju pamatīgā šokā. Es nomainīju ortodontu, un pēdējā brekešu nēsāšanas gadā apmeklēju dakteri Alkadi. Viņš ātri saprata situāciju un ar viņu viss noritēja ātrāk. Dakteris uzreiz pateica konkrētus termiņus, nerunājot aplinkus, un sacīja, ka pēc 3-4 brekešu savilkšanas reizēm tās ņemsim nost. Tā arī notika. Problēmu sarunās ar dakteri nebija, runājām latviešu un angļu valodā (jo man bija grūti runāt latviešu valodā), kad nepieciešams, palīdzēja arī medmāsiņa. Dakteris Alkadi – labs speciālists. Sacīja – izdarīja. Bez visādām neskaidrībām.

Jurijs Žitkovs

Esmu kuģa kapteinis un savā vairāk nekā 40 gadu ilgajā darba pieredzē esmu pieradis, ka zobu sāpes var uzrasties jebkura okeāna vidū. Tādēļ man ir sanācis ārstēt zobus gan glaunās zobārstniecības klīnikās Bostonā un Roterdamā, gan pa īstam briesmīgās, vējā plīvojošās teltīs Gvinejā. Tādēļ es varu salīdzināt dažādus servisus. Daktere Jogita mani ikreiz pārsteidz ar savu punktualitāti (pierakstījos uz pulksten 10, bez trim minūtēm 10 jau sēžu krēslā, bet tieši pulksten 10 daktere liek man atvērt muti) un cilvēcisko pieeju. Bet par profesionalitāti pat nav jārunā, jo tādā klīnikā profesionalitāte jau ir sagaidāma pati par sevi. Paldies klīnikai un manai meitai, ka ieteica apmeklēt tieši šo vietu!

Germans Galdeckis

Vēlos izteikt milzīgu pateicību Dental Art par to, ka atbrīvoja mani no zobu sāpēm! Pēc draugu rekomendācijas atbraucu uz šo firmu ārstēties no Maskavas. Tā kā man bija nepieciešama īpaša uzmanība no ārstu puses, sākumā ļoti pārdzīvoju. Par laimi, visas manas bailes izrādījās liekas: man veltīja maksimāli daudz uzmanības un, pats galvenais, sniedza augsti profesionālu palīdzību. Zobi vairs nesāp! Vēlreiz milzīgs paldies klīnikai par sapratni, rūpēm un augsto profesionalitāti. Jūsu personāls – tas ir super!

Natālija Peļipenko

Lieliska klīnika! Visa mūsu ģimene jau daudzus gadus ārstē zobus tieši šeit, taču īpašs paldies visiem ārstiem par pacietību un sniegto palīdzību manam četrus gadus vecajam dēlam Grišam. Stress ir garām! Tagad viņš smaida, žilbina ar skaistiem zobiem un nebaidās no zobārstiem, bet cieta un mīl viņus! Paldies Sergejam, Allai, Jogitai un visiem asistentiem!

Žanete Reinsone

Zobārstu nolaidības un neprofesionalitātes dēļ tika sabojāts dzīvs un vesels zobs. Apmeklēju vairākas klīnikas, taču neguvu sev vēlamo rezultātu. Līdz izdzirdēju no draugiem labas atsauksmes par Dental Art klīniku. “Dental Art” klīnikā tika sasniegts vēlamais rezultāts un pat vēl labāks. Ļoti augsti vērtēju klīnikas speciālistu darbu, profesionalitāti un apkalpošanu. Esmu priecīga, ka nonācu līdz šai klīnikai un vairs nekad neapmeklēju citas zobārstniecības!

Sergejs Spivaks

Laboju zobus pie jums, bet uz higiēnu biju uz vairākām citām vietām, līdz ar ko varu pateikt, ka nekur nav tik premiāls serviss, kā Dental Art. Zobārste visu izdarīja ļoti labi un nesāpīgi, skaidroja katru savu soli, visas smaganas atsāpināja, tāpēc man atlika tikai gulēt un baudīt, jo ne vienu sekundi nejutu sāpes.

Elīna Parhomenko

Man vajadzēja izraut gudrības zobu. Tā kā ar iepriekšējo 3 gudrības zobu sanāca diezgan nepatīkams stāsts ar ilgu dzīšanas laiku, es ļoti ilgi nevarēju saņemties uz 4 zoba raušanu. Dzirdēju labas atsauksmes par klīniku un Dr.Sergeju… un tik un tā domāju ļoti ilgi. Galveno lomu nospēlēja smieklu gāzes piedāvājums ))) Zobu veiksmīgi izrāva, daktera un māsiņas attieksme procedūras laikā – lieliska. Bruce ātri sadzisa, lai izņemtu diegus – nevajadzēja gaidīt rindā. Viss ir super!

Kristina Šneidere

Ilgi esmu bijusi zobārstniecības klīnikas meklējumos un man ļoti palaimējās, ka esmu izvēlējusies tieši Dental Art klīniku. Pēc pirmās vizītes pie dakteres V.Artemenko biju ļoti priecīga, ka beidzot esmu atradusi savu ārstu. Daktere ir īsta savas jomas profesionāle un arī ļoti uzmanīgs un pozitīvs cilvēks! Es esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un beidzot varu droši smaidīt.

PIETEIKT VIZITI

  Share on facebook
  Share on whatsapp

  pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

  PIRKT DĀVANU KARTI

  PIETEIKT VIZĪTI

   VAI
   REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

   Pieteikt vizīti

    JŪLIJA CIPĻAKOVA

    Julija ir mūsu zobu higiēniste.

    Pieteikt vizīti

     Pieteikt vizīti

      Jogita Habeka

      Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

      Pieteikt vizīti

       Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

       Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
       Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

       Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

       PIETEIKT VIZĪTI

        PIETEIKT VIZĪTI

         ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС