Depositphotos 18865229 m

Lai bērna vizīte pie zobārsta noritētu veiksmīgi, jānorit veiksmīgai sadarbībai starp trim iesaistītajām pusēm – mazo pacientu, viņa vecākiem un, protams, zobārstu.

Stomatologam ir jābūt speciālai kvalifikācijai, kas ļauj strādāt ar maziem bērniem, jāpiemīt zināšanām bērnu psiholoģijā un fizioloģijā.

Mazā klienta vecākiem ir jāsagatavo bērns vizītei, mazinot viņa bailes no nezināmā. Šādā gadījumā arī pats bērns ļaus ārstam veikt visas nepieciešamās procedūras, un vizīte noritēs ātri un efektīvi.

Tomēr gadās situācijas, kad vecāku baiļu vai neveiksmīgas iepriekšējas pieredzes ietekmē bērna vizīte pie zobārsta var kļūt nerealizējama – bērns gluži vienkārši atteiksies atvērt muti vai pat neļaus sev tuvoties. Šādas vizītes arī ir maksas pakalpojums, jo ārsts tajās iegulda gan laiku, gan enerģiju. Par nerezultatīvu vizīšu izmaksām jūs varat uzzināt šeit.

Mēs vienmēr tiecamies, lai zobārsta apmeklējums būtu rezultatīvs, jo savlaicīga piena zobu ārstēšana veicina pareizu žokļa attīstību, tādējādi palīdzot izvairīties no nopietnas pastāvīgo zobu korekcijas nepieciešamības, kad bērns būs paaudzies. Savukārt regulāra mutes dobuma higiēna atmaksājas nākotnē, jo tad nebūs nepieciešami zobārsta piespiedu apmeklējumi zobu problēmu dēļ.

Lai mazajam pacientam nebūtu ne asaru, ne kariesa, mēs lūdzam vecākus sagatavot savu bērnu zobārsta apmeklējumam. Šim nolūkam esam sagatavojuši dažus padomus, kā arī speciālu rotaļu stūrīti. Mēs bērna vizīti prasmīgi pārvēršam par spēli gan pirms ienākšanas zobārsta kabinetā, gan apskates laikā. Ja ārsts un vecāki apvieno savus spēkus, tad gan apskate, gan tālākā ārstēšana vienmēr norit veiksmīgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС