Problēmas ar zobiem – gandrīz kā cunami. Paredzēt var, bet tikai dažas stundas iepriekš.

Kad zobu sāpju vilnis “nosegs jūs līdz galvai”, galvenais ir atcerēties, ka nav neatrisināmu problēmu.

Vairāki cilvēki vilcina vai vispār atliek vizīti pie zobārsta ne tikai baiļu dēļ. Ir vēl prozaiskāks iemesls – finanšu jautājums. Abi šie iemesli ir dabiski un saprotami, kas nozīmē, ka ar tiem var tikt galā.

Kā cīnīties ar bailēm no zobu ārstēšanas mēs jau stāstījām, tāpēc šodien ir īstais laiks parunāt par finansēm. Te arī viss ir diezgan vienkārši. Ja jūs saprotat, ka jums ir jālabo zobi – plānoti vai akūti – bet līdzekļu šobrīd trūkst, tad jūs varam noformēt kredītu zobu labošanai pie mūsu sadarbības partnera Lateko Līzings.

Ja jūs izlasītjāt līdz šai vietai un sapratāt, ka tas viss ir rakstīts tieši par jums, tad noteikti izlasiet līdz galam un jūs atradīsiet atbildes uz visiem jautājumiem, kuri varētu rasties saistībā ar zobu labošanas kreditēšanu.

1. Kādi dokumenti un kur jāiesniedz, lai uzsāktu kredīta noformēšanu?

Kredīta noformēšanai ir nepieciešama tikai pase vai eID karte. Noformēt kredītu var jebkurā no AS Lateko Līzings filiālēm (informācija mājas lapā), bet šo processu var uzsākt uzreiz klīnikā. Uz vietas var aizpildīt pieteikumu un pēc konsultācijas ar zobārstu saņemt ārstēšanas plānu ar precīzām ārstēšanas izmaksām. Šie dokumenti būtu jāiesniedz jebkurā no AS Lateko Līzings filiālēm.

2. Cik ilgi izskata dokumentus?

Pieteikumu izskata 5-10 minūtes.

3. Kāds ir kredīta limits?

Aizdevuma summa sastāda no 50 līdz 3000 EUR.

4. Vai ir “griesti” kredīta atmaksas termiņam?

Kreditēšanas termiņš ir no 3 līdz 36 mēnešiem.

5. Kādi varētu būs iemesli atteikt klientam kredīta izsniegšanu?

AS Lateko Līzings piekopj individuālu pieeju katram klientam un jebkurās situācijās cenšas sameklēt iespēju izsniegt kredītu. Atteikumi notiek ārkārtas gadījumos.

6. Kāda ir procentu likme?

Te ir svarīgi paskatīties uz cipariem, jo tieši tādā veidā var saprast – mīts par to, ka patērētāju kredīts nozīmē “divreiz pārmaksāt”, ir tiešām tikai mīts. Tātad procentu likmes mainās atkarībā no kreditēšanas termiņa. Lai būtu uzskatāmi, paskatīsimies uz konkrētu piemēru – kredīts uz gadu ar 20% gadu likmi:

 • pakalpojuma maksa — 500 €
 • aizdevuma summa — 540,00€ (tai skaitā maksa par izdevuma izsniegšanu 8% apjomā no pakalpojuma cenas)
 • pirmā iemaksa — 0 €
 • ikmēneša maksa — 51,33 €
 • summa apmaksai — 615,87 €

Ja pakalpojuma cena pārsniedz 1400€, tad pirmā iemaksa ir 10% no cenas.

7. Kādas sankcijas tiek piemērotas par laicīgi neveiktu maksājumu?

Sākot ar trešo dienu pēc līgumā noteiktās maksājuma veikšanas dienas, tiek uzskaitīta soda nauda 0,16% apmērā no parāda summas.

8. Vai atšķiras kredīta izsniegšanas nosacījumi atkarībā no cilvēka kredītvēstures?

Jauniem vai esošiem AS Lateko Līzings klientiem procenta likmes ir vienādas, bet saviem Zelta klientiem (pēc četriem veiksmīgi atmaksātiem kredītiem) mēs piedāvājam izdevīgākus kreditēšanas nosacījumus.

Veselus zobus vēlot!
Jūsu Dental Art kopā ar Lateko Līzings

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС