zobu birste

Zobubirste divreiz dienā, irigators vairākas reizes nedēļā un profesionāla higiēna reizi pusgadā – tā ir kopšanas programma, kas nodrošinās ne tikai ilgstošu implantu kalpošanu, bet arī teicamu mutes veselību kopumā.

zobu_birste

Ja esat tikko ieguvis jaunas zobu protēzes, tad visu, kas jāzina par to kopšanu, Jums noteikti ir izstāstījis ārsts. Taču, ja tikai gatavojaties procedūrai vai vēlaties atsvaidzināt zināšanas, ir vērts atcerēties, ka pilnvērtīga implantu kopšana sastāv no trim daļām.

1. Zobu tīrīšana

Nenoņemamo protēžu gadījumā tā ir absolūti identiska dabisko zobu kopšanai: zobi ar jātīra divreiz dienā, rūpīgi notīrot visas virsmas un īpašu uzmanību pievēršot vietām, kur zobs (vai protēze) stiprinās pie smaganām. Katrreiz jātīra ne tikai zobu priekšpuse un augšdaļa, bet arī aizmugure un zobu starpas, kur labi noderēs speciālās starpzobu sukas ar pavisam smalkiem sariņiem. Īpaša zobu pasta implantu kopšanai nav nepieciešama, taču zobu suku vēlams izvēlēties mīkstu. Ja Jums ir noņemamās protēzes, tad neaizmirstiet tās ne tikai tīrīt ar zobu suku, bet arī regulāri uz nakti ievietot īpaši protēžu kopšanai paredzētajos šķidrumos – Jums piemērotāko sastāvu palīdzēs izvēlēties ārsts.

2. Zobu skalošana

Papildu antibakteriālo efektu nodrošina zobu skalošana pēc tīrīšanas – otrais kopšanas solis. Tai ieteicams izmantot līdzekļus, kas nesausina mutes gļotādu, jo citādi zobu skalošana tikai palielina smaganu slimību risku. Dabisku zobu ikdienas kopšanai ar to pietiek, savukārt implantu gadījumā vairākas reizes nedēļā (tieši Jums ieteicamo lietošanas biežumu rekomendēs ārsts) ieteicams izmantot īpašu ierīci zobu skalošanai – irigatoru. Tas darbojas ar pulsējoša šķidruma – ūdens vai zobu skalotāja – strūklas palīdzību.

Irigatora lietošana ļauj notīrīt zobu aplikumu vietās, ko grūti sasniegt ar zobubirsti. Tas arī masē smaganas, uzlabojot asinsriti un pasargājot tās no slimībām, pazemina kariesa iespējamību, samazina zobu jutīgumu un atsvaidzina elpu.

3. Regulāra zobu higiēna

Tomēr ir lietas, ko nav iespējams izdarīt mājas apstākļos, lai cik laba nebūtu Jūsu zobupasta un cik ideāla – Jūsu disciplīna. Lai tiktu vaļā no zobakmens un aplikuma, nepieciešami regulāri zobu higiēnista apmeklējumi. To ieteicams darīt ne retāk kā divreiz gadā – tas ir vērtīgs ieguldījums savā veselībā un sirdsmierā.

Klīnikas Dental Art zobu higiēnisti ne tikai profesionāli sakops Jūsu mutes dobumu, bet arī spēs atbildēt pat uz visindividuālākajiem ar implantu kopšanu saistītajiem jautājumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС