Skaisti zobi un patīkams smaids ir ļoti svarīgs faktors, ja vēlamies būt pārliecināti par sevi ikdienā un komunikācijā ar līdzcilvēkiem. To, cik skaists un „pareizs” ir mūsu smaids, lielā mērā nosaka zobu sakodiena īpatnības. Ja cilvēka zobu sakodiens ir fizioloģiski pareizs un cilvēks rūpējas arī par zobu veselību – ievēro zobu higiēnu, regulāri apmeklē zobu higiēnistu un laicīgi novērš zobu problēmas pie zobārsta – tad cilvēkam ir iespēja saglabāt labu mutes dobuma veselību līdz pat vecumdienām. Taču diemžēl tā nenotiek vienmēr, jo dažādu fizioloģisku iemeslu dēļ cilvēkam var būt nepareizs zobu sakodiens – zobi var būt sasvērušies uz dažādām pusēm, kā arī var būt nepareiza žokļu attiecība. Tā rezultātā cieš gan zobu estētiskās īpašības (smaids nav pievilcīgs), gan var rasties citas zobu veselības problēmas.


Lai risinātu nepareiza zobu sakodiena problēmas, mūsdienu zobārstniecībā pastāv speciāla, atsevišķa nozare – ortodontija. Izmantojot ortodontiskās plates (bērniem līdz 14 gadu vecumam) un zobu breketes, ortodontiskās ārstēšanas procesā tiek novērsts nepareizs zobu sakodiens, nodrošinot pacientam fizioloģiski pareizu zobu sakodienu un skaistu smaidu. Ortodontijas speciālists ārstēšanas procesā, savelkot vai atlaižot brekešu metāliskos lokus, maina to spiediena spēku uz zobiem. Tādā veidā zobi tiek „ievirzīti” pareizā augšanas virzienā un koriģēts nepareizs zobu sakodiens. Lai veiktu nepareiza zobu sakodiena korekciju, breketes visu ārstēšanas laiku atrodas pacienta mutes dobumā. Pēc brekešu nēsāšanas pacientam kādu laiku jālieto speciālas fiksējošās konstrukcijas, lai nostiprinātu koriģēto zobu sakodienu un novērstu turpmākas nepareiza sakodiena attīstības iespējas. Tajos gadījumos, kad pēc ortodontiskās ārstēšanas speciālists konstatē, ka pastāv iespēja atkārtoti veidoties nepareizam zobu sakodienam, tiek pielietota neizņemama fiksējošā konstrukcija, kas nav redzama un netraucē ikdienas gaitas. Tā neļauj no jauna izveidoties nepareizam zobu sakodienam. Tādā veidā pacientam tiek nodrošināts skaists smaids un cilvēks jūtas pārliecināts par sevi ikdienā.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС