Dažādas zobu birstes. Padomi kā izvēlēties piemērotāko zobu birsti.

Padomi kā izvēlēties piemērotāko zobu birsti

Pareizas zobu birstes izvēle ir vairāk nekā tikai solis pretī tīriem zobiem; tas ir būtisks lēmums vispārējai mutes veselībai. Šajā rakstā uzzināsiet visu, kas jāzina par ideālās zobu birstes izvēli, tostarp gūsiet ieskatu par zobu birstes veidiem, saru mīkstuma nozīmi un dažādu īpašību ietekmi uz mutes veselību:

 • Zobu birstes vēsturiskā evolūcija un tās nozīme mutes veselībā.
 • Manuālās un elektriskās zobu birstes priekšrocības un apsvērumi.
 • Saru tekstūras izšķirošā loma smaganu un emaljas veselības uzturēšanā.
 • Kā izvēlēties pareizo zobu birstes izmēru efektīvai tīrīšanai.
 • Roktura dizaina nozīme ērtai un efektīvai tīrīšanai.
 • Uzlabotas elektriskās zobu birstes funkcijas, kas var efektivizēt zobu tīrīšanas pieredzi.
 • Zobu birstes regulāras maiņas nozīme, lai uzturētu optimālu higiēnu.
 • Īpaši apsvērumi, izvēloties zobu birsti, pamatojoties uz unikālām vajadzībām.
 • Personīgās izvēles galvenā nozīme regulāras lietošanas nodrošināšanā.
IEGŪSTI PERSONALIZĒTUS PADOMUS

Piesakies higiēnista vizītei un iegūsti ne vien personalizētus padomus mutes dobuma kopšanai, bet arī profesionālu zobu un mutes dobuma apkopi!

Dental Art logo icon

ieskats zobu birstes vēsturē

Zobu birstes vēsture ir stāsts par jauninājumiem, kuru mērķis ir uzlabot mutes veselību. No senajām košļājamajām kociņiem līdz jaunākajām elektriskajām zobu birstēm – katra attīstība ir bijusi solis ceļā uz efektīvāku aplikuma noņemšanu, smaganu, zobu un mutes dobuma veselības uzturēšanu.

Pirmsākumi
Pirmās zobu birstes forma atrodama 3500-3000 p.m.ē. senajās civilizācijās, piemēram, ēģiptiešiem un babiloniešiem. Viņi izmantoja "košļājamus kociņus", kas bija zari ar nobružātiem galiem, ko izmantoja zobu tīrīšanai un elpas atsvaidzināšanai. Šīs nūjas bieži tika atlasītas no aromātiskiem kokiem, lai palīdzētu atsvaidzināt elpu, un to nobružātie gali tika izmantoti zobu beršanai, līdzīgi kā mūsdienu zobu birstes sari.
Inovācija Ķīnā
Tanu dinastijas laikā (619.–907. g. p.m.ē.), kur tika izgudrota pirmā zobu birste ar sariem, kas līdzinās mūsdienu versijai. Šīm agrīnajām zobu birstēm bija rokturi, kas izgatavoti no bambusa vai kaula, un sari, kas ņemti no aukstumizturīgās Sibīrijas mežacūkas, kas tika piestiprināti pie roktura. Cietie, rupjie sari efektīvāk noņēma netīrumus no zobiem un smaganām nekā iepriekš izmantotie košļājamie kociņi.
Ceļš uz Eiropu
Saru zobu birstes koncepcija Eiropā izplatījās 17. gs., izmantojot tirgotājus un ceļotājus no Ķīnas. Eiropieši pielāgoja dizainu, bieži izmantojot mīkstākus zirgu astrus vai spalvas kā sarus un rokturus, kas izgatavoti no vieglāk pieejamiem materiāliem, piemēram, koka vai metāla. Tomēr šādu zobu suku izmantošana palika bagāto cilvēku privilēģija, līdz efektīvākas ražošanas metodes padarīja tās pieejamas plašākai sabiedrībai.
Mūsdienīga zobu birste
Mūsdienu zobu birste, kādu mēs to pazīstam šodien, sāka veidoties 18. gadsimta beigās. 1780. gadā Viljams Addiss no Anglijas izveidoja pirmo sērijveidā ražoto zobu suku, kurai bija no liellopa kauliem izgrebts rokturis un no cūku matiem izgatavoti sari. Šis dizains saglabājās salīdzinoši nemainīgs līdz sintētisko saru ieviešanai 20. gadsimtā.
Neilona revolūcija
1938. g. - pirmā zobu birste ar neilona sariem, ko sauca par "Doctor West’s Miracle Toothbrush", bija daudz pārāka par iepriekšējām versijām, piedāvājot lielāku izturību, nemainīgu mīkstumu un izturību pret baktērijām. Neilona sari ātri kļuva par standartu, pateicoties to priekšrocībām salīdzinājumā ar dabīgajiem sariem, kas ietvēra viendabīgumu un spēju neuzturēt baktērijas.
Elektriskās zobu birstes
Pirmo elektrisko zobu birsti 1954. gadā Šveicē prezentēja Filips-Gijs Vūgs. To sauca par "Broxodent", un tas sākotnēji tika izstrādāts pacientiem ar ierobežotām motoriskajām prasmēm un tiem, kas valkā ortodontiskās breketes. Elektriskās zobu birstes kļuva plaši populāras nākamajās desmitgadēs, pateicoties tehnoloģiju attīstībai.
Previous slide
Next slide
Dental Art logo icon

Manuālā zobu birste

Manuālās zobu birstes ir tradicionāls mutes higiēnas uzturēšanas rīks. Tās ir vienkārši lietojamas, plaši pieejamas, un tām ir dažādi izmēri, mīkstuma līmeņi un dizains.

Priekšrocības

Pieejamība: manuālās zobu birstes ir ekonomiski izdevīgas, padarot tās pieejamas plašai auditorijai.

Kontrole: manuālās zobu birstes ļauj pilnībā kontrolēt spiedienu un tīrīšanas leņķi, samazinot smaganu bojājumu vai emaljas nodiluma risku.

Pārnēsājamība: manuālās zobu birstes ir ideāli piemērotas ceļojumiem, jo nav nepieciešamas baterijas vai uzlāde.

Kad izvēlēties

Manuālā zobu birste ir laba izvēle, ja lielāku kontroli pār zobu tīrīšanas tehniku. Manuālās zobu birstes ir piemērotas arī tiem, kas bieži ceļo un nevēlas uztraukties par elektriskās zobu birstes uzlādi.

Ietekme uz mutes veselību

Pareizi lietojot, manuālās zobu birstes var efektīvi noņemt aplikumu un novērst mutes dobuma slimības. Tomēr efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no katra cilvēka paša tīrīšanas tehnikas un konsistences.

Dental Art logo icon

Elektriskā zobu birste

Elektriskās zobu birstes piedāvā automatizētāku pieeju mutes dobuma higiēnai. Tās izmanto dažādas tehnoloģijas, lai nodrošinātu intensīvu tīrīšanu, bieži vien ar mazāku piepūli no manuālas darbības.

Priekšrocības

Efektivitāte: elektriskās zobu birstes ir paredzētas, lai efektīvāk noņemtu aplikumu un samazinātu smaganu problēmas.

Vienkārša lietošana: elektriskās zobu birstes ir īpaši noderīgas cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām, piemēram, tiem, kuriem ir artrīts. Tāpat elektriskās zobu birstes ir arī vieglāk lietojamas jebkuras, jo neprasa tik precīzu manuālās tīrīšanas tehnikas piekopšanu.

Papildu funkcijas: daudzām elektriskajām zobu birstēm ir iebūvēti taimeri, spiediena sensori un vairāki tīrīšanas režīmi, kas uzlabo zobu tīrīšanas pieredzi un efektivitāti.

Kad izvēlēties

Elektriskā zobu birste ir ideāli piemērota, ja meklējat ērtu lietošanu vai jums ir īpašas mutes veselības vajadzības, piemēram, jutīgums vai smaganu slimības. Tās ir lieliski piemērots arī bērniem, kuriem zobu tīrīšana ar manuālo zobu birsti nav tik saistoša.

Ietekme uz mutes veselību

Pētījumi liecina, ka cilvēkiem, kuri izmanto elektriskās zobu birstes, ir veselīgākas smaganas, mazāk bojājas un ilgāk saglabājas zobu veselība, salīdzinot ar tiem, kuri lieto manuālo zobu birsti. Automātiskās kustības nodrošina konsekventu zobu tīrīšanas tehniku, veicinot vispārējo mutes dobuma veselību.

Dental Art logo icon

Zobu birstes saru veidi

Zobu birstes saru mīkstumam ir izšķiroša nozīme jūsu zobu tīrīšanas rutīnas efektivitātē un drošībā.

Mīkstie sari: zobārstu ieteiktie mīkstie sari ir maigi pret smaganām un zobu emalju, samazinot bojājumu risku, vienlaikus efektīvi tīrot zobus.

Vidēji un cieti sari: lai gan tie ir pieejami, tie parasti nav ieteicami emaljas nodiluma un smaganu recesijas riska dēļ.

Kad izvēlēties

Mīkstie sari: mīkstie sari ir labākā izvēle lielākajai daļai cilvēku, tostarp tiem, kuriem ir jutīgi zobi un smaganas.

Vidēji un cieti sari: vidēji vai cieti sari parasti nav ieteicami, jo pastāv risks sabojāt smaganas un zobu emalju. Tomēr tos var izvēlēties pēc zobārsta ieteikuma, ja ir kādas īpašas zobu un mutes dobuma veselības vajadzības.

Ietekme uz mutes veselību

Zobu birstes lietošana ar sev piemērotāko saru mīkstumu, var būtiski ietekmēt jūsu mutes veselību, novēršot smaganu eroziju, zobu emaljas nodilumu un nodrošinot efektīvu aplikuma noņemšanu.

Dental Art logo icon

Zobu birstes galviņas izmēra veidi

Zobu birstes galvas izmērs ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu, ka tā var ērti sasniegt visas mutes zonas.

Maza: nodrošina izcilu manevrētspēju un pieejamību, atvieglojot grūti sasniedzamu vietu, piemēram, aizmugurējo molāru un zobu iekšējo virsmu tīrīšanu. Ideāli piemērots pieaugušajiem ar mazāku muti vai tiem, kam nepieciešama precizitāte zobu tīrīšanas tehnikā.

Standarta: nodrošina līdzsvaru starp izmēru un funkcionalitāti, kas piemērota lielākajai daļai pieaugušo. Šis izmērs ļauj efektīvi notīrīt lielākas virsmas, nezaudējot iespēju sasniegt šaurākas vietas.

Liela: vislabāk piemērota personām ar lielāku muti, lielāka zobu birstes galva nosedz vairāk laukuma tīrīšanas laikā, potenciāli samazinot kopējo zobu un mutes dobuma tīrīšanas laiku. Tomēr ar to var būt grūti efektīvi sasniegt šauras vietas.

Bērniem paredzēta: īpaši izstrādātas mazajām bērnu mutēm, šīs zobu birstes galviņas nodrošina ērtu piegulšanu un efektīvu tīrīšanu. Veicina labus zobu tīrīšanas paradumus jau agrīnā stadijā, nodrošinot pozitīvu zobu tīrīšanas pieredzi.

Pareizās zobu birstes galviņas izvēle

Izvēloties zobu birstes galviņas vai uzgaļa izmēru, ņemiet vērā mutes izmēru un spēju ērti sasniegt visas mutes dobuma zonas, tostarp aizmugurējos molārus un priekšzobu aizmugurējo daļu. Pieaugušajiem parasti ir jāizvēlas kompakta vai standarta zobu birstes galva, lai nodrošinātu vislabāko pārklājuma un piekļuvi visām zonām. Bērniem ir būtiski izvēlēties zobu birsti ar bērniem paredzēto zobu birstes galviņas izmēru, lai pielāgotos viņu mazajām mutēm un nodrošinātu rūpīgu tīrīšanu.

Ietekme uz mutes veselību

Pareiza zobu birstes galvas izmēra izvēle ir ļoti svarīga, lai uzturētu optimālu mutes dobuma veselību. Pareiza izmēra galviņa ne tikai uzlabos katras zobu tīrīšanas sesijas efektivitāti, nodrošinot visaptverošu aplikuma noņemšanu, bet arī uzlabos komfortu, veicinot regulāru lietošanu. Nodrošinot, ka tīrīšanas laikā netiek palaista garām neviens apgabals, tiek ievērojami novērsta kariesa, smaganu slimības un citas zobu problēmas, uzsverot, cik svarīgi ir izvēlēties pareizo zobu birstes uzgaļa izmēru savam mutes veselības režīmam.

Dental Art logo icon

Zobu birstes galviņas izmēra veidi

Lai gan varētu šķist, ka zobu birstes roktura dizains nav būtisks zobu tīrīšanas kontekstā, tomēr tas ietekmē zobu birstes lietojamību un komfortu tīrīšanas laikā.

Ergonomiski rokturišie rokturi ir īpaši veidoti tā, lai tie dabiski ietilptu rokā, samazinot diskomfortu un nogurumu. Tiem bieži ir kontūras un polsterējums, lai nodrošinātu drošu satvērienu, samazinot plaukstas locītavu noslogojumu un uzlabojot birstes kustību kontroli.

Neslīdoši rokturi: gumijas vai silikona rokturi neļauj zobu birstei izslīdēt no rokas, kad tā ir mitra, nodrošinot stabilitāti un kontroli tīrīšanas laikā. Tas ir īpaši noderīgi, lai nodrošinātu drošību un efektivitāti mitrās vannas istabās.

Biezs rokturis: Zobu birstes ar biezākiem rokturiem ir ideāli piemērotas tiem, kam ir ierobežota roku izturība vai veiklība, piemēram, gados vecākiem cilvēkiem vai cilvēkiem ar artrītu. Palielināts diametrs atvieglo zobu birstes turēšanu un manevrēšanu, neizdarot lielu spiedienu.

Elastīgi rokturi: dažām zobu birstēm ir elastīgs rokturis, kas lietošanas laikā var nedaudz saliekties. Šī elastība nodrošina maigāku zobu birstes ietekmi uz zobiem, samazinot pārmērīga spiediena pielietošanas risku, kas var izraisīt smaganu recesiju vai zobu emaljas nodilumu.

Pareizās zobu birstes galviņas izvēle

Izvēloties zobu birsti, ņemiet vērā savas īpašās vajadzības un vēlmes. Ja jums ir grūtības satvert mazākus priekšmetus vai sāp rokas, zobu birste ar biezu vai ergonomisku kātu var būt labākā izvēle. Tikmēr neslīdošs vai elestīgs rokturis ir universāls, lai nodrošinātu drošu un efektīvu zobu tīrīšanu.

Ietekme uz mutes veselību

Zobu birstes roktura konstrukcijai ir izšķiroša nozīme jūsu mutes dobuma higiēnas rutīnā. Rokturis, kas piedāvā komfortu, vadību un funkcionalitāti, var ievērojami uzlabot jūsu tīrīšanas tehniku. Tas nodrošina efektīvāku aplikuma noņemšanu, samazina smaganu slimību risku un kopumā nodrošina patīkamāku zobu tīrīšanas pieredzi. Izvēloties savām vajadzībām atbilstošu zobu birsti ar roktura dizainu, jūs sperat svarīgu soli optimālas mutes veselības uzturēšanā.

Dental Art logo icon

Vispārējie ieteikumi

Ceļš uz optimālu mutes dobuma veselību sākas ar pareizās zobu birstes izvēli. Izprotot dažādus zobu birstes veidus, saru mīkstumu, galviņu izmēru un rokturu dizaina priekšrocības un apsvērumus, varat izvēlēties savām personīgajām vajadzībām un vēlmēm atbilstošu zobu birsti, nodrošinot rūpīgu tīrīšanu un veselīgu smaidu. Atcerieties, ka neatkarīgi no tā, kādu zobu birsti izvēlaties, mutes dobuma higiēnas veikšanas pie profesionāla higiēnista un regulāras zobu pārbaudes ir svarīgas labas mutes veselības saglabāšanai.

IEGŪSTI PERSONALIZĒTUS PADOMUS

Piesakies higiēnista vizītei un iegūsti ne vien personalizētus padomus mutes dobuma kopšanai, bet arī profesionālu zobu un mutes dobuma apkopi!

Anete Sprukte
Anete Sprukte
Google atsauksme
Read More
Laipna un atsaucīga klientu apkalpošana, profesionāli, iejūtīgi un ļoti patīkami speciālisti. Profesionāla un patīkama klīnika, iesaku arī citiem.
Una Reitere
Una Reitere
Google atsauksme
Read More
"Dental Art" man vienmēr ir lieliska pieredze. Piekrītu citām atsauksmēm, ka pēc vizītes mājās sanāk doties smaidot un ar labu garastāvokli. Profesionāli, pozitīvi ārsti ar komfortablām, modernām telpām un tehniku. Cenas ir citu klīniku līmenī un pakalpojuma kvalitātei atbilstošas. Iesaku!
Inese Ozola
Inese Ozola
Google atsauksme
Read More
Lieliska komanda! Milzīgs paldies viņiem!❤️
Marta Kupica
Marta Kupica
Google atsauksme
Read More
Izcila zobārstniecības klīnika. Ļoti laipni un profesionāli ārsti. Apmeklēju gan zobu labošanai, gan higiēnai un esmu ļoti apmierināta kā ar kvalitāti, tā ar atmosfēru. Noteikti iesaku tiem, kas tiešām meklē labākos speciālistus!
Filips Molčanovs
Filips Molčanovs
Google atsauksme
Read More
Labs serviss, viesmīlīgs ir katrs darbinieks, fantastiski ilgs darba laiks. Sirsnīgi iesaku!
Валерий Ефременко.
Валерий Ефременко.
Google atsauksme
Read More
Lieliski! Par cik man ir bailes no zobarsta,bet te man ļoti patika. Paldies.👍
Dāvis Līks
Dāvis Līks
Google atsauksme
Read More
Draudzīga un profesionāla attieksme, viss augstākajā līmenī! Iesaku!
Armands Āre
Armands Āre
Google atsauksme
Read More
Perfekta attieksme gan reģistratūrā, gan pie speciālistiem. Jau n-tos gadus. Un pats labākais, bez sāpēm, jo no tā biju baidījies kopš bērnības laikiem.
Dental Art logo icon

ieteiktās zobu higiēnas speciālistes

Dental Art zobu higiēniste Solveiga Zariņa.

Solveiga Zariņa

Dental Art zobu higiēniste AIja Zalāne.

Aija Zalāne

Dental Art zobu higiēniste Kristine Zatirka.

Kristine Zatirka

Dental Art zobu higiēniste Santa Gribuste.

Santa Gribuste

Dental Art logo icon

Lasi citus Dental Art jaunumu rakstus

Mūsu partneri

Ārstniecības iestādes kods:
0100-00577

© Dental Art 2008 – 2024

Pieteikt vizīti tiešsaistē ar 15 Eur atlaidi

*gadījumos, kad pacienta izdevumus 100% apmērā sedz apdrošinātājs, priekšapmaksa tiek atgriezta pēc vizītes. Lūdzu ņemt vērā, ka priekšapmaksa netiek atgriezta, ja pacients neierodas uz vīzīti, kavē to vairāk par 5 minūtēm vai atceļ vizīti mazāk kā 24 stundas pirms vizītes. Laicīgi atceltas vizītes gadījumā (ne vēlāk, kā 24 stundas pirms vizītes) nauda tiek atgriezta uz pacienta iesnieguma pamata, kurā norādīts bankas konta numurs.

! Atlaide netiek piemērota, ja izmantojat citu akciju.

pieteikt apmeklējumu


  PIRKT DĀVANU KARTI

  Dental Art zobu higiēniste Solveiga Zariņa.

  Pieteikt vizīti
   REZERVĒT VIZĪTI

   Solveiga Zariņa

   Dental Art higiēniste Solveiga Zariņa! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

   Anete Sprukte
   Anete Sprukte
   Google atsauksme
   Read More
   Jauks personāls.Izcila higiēniste Solveiga.

    Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

    Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

   Pieteikt vizīti
    Dental Art zobu higiēniste AIja Zalāne.

    Pieteikt vizīti
     REZERVĒT VIZĪTI

     Aija Zalāne

     Dental Art higiēniste Aija Zalāne! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

     Olga True_Soul
     Olga True_Soul
     Google atsauksme
     Read More
     Biju pie zobu higiēnistes Aijas Kokarevičas, esmu apmierināta! Aija, ļoti pozitīva, uzmanīga, kvalitatīvi izpilda savu darbu. Sirsnīgs paldies! Ieteicu! Klīnika atrodas centrā, ļoti ērti tikt un klīnikas administratore profesionāli sniedza informāciju par cenām un procedūras procesu.

      Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

      Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

     Pieteikt vizīti
      Dental Art zobu higiēniste Kristine Zatirka.

      Pieteikt vizīti
       REZERVĒT VIZĪTI

       Kristīne Zatirka

       Dental Art higiēniste Kristīne Zatirka! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

       Paula Kučinska
       Paula Kučinska
       Google atsauksme
       Read More
       Higiēniste Kristīne ir ļoti,ļoti jauka,profesionāla, rūpīga! Uz higiēnu dodos ar prieku😊…
       I
       I
       Google atsauksme
       Read More
       Super 👍 Man patika daktere Kristīna higiēniste ir labākā pasaulē!! Tas ir fakts!! Nav injekcijas, nav sāpju!! Iesaku visiem

        Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

        Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

       Pieteikt vizīti
        Dental Art zobu higiēniste Santa Gribuste.

        Pieteikt vizīti
         REZERVĒT VIZĪTI

         Santa Gribuste

         Dental Art higiēniste Santa Gribuste! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

         Ceļošana, pārgājieni, sēņošana un jā – pat makšķerēšana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet pārmīt pāris vārdus ar Santu, jo tās ir viņas lielākās aizrautības uzreiz pēc zobārstniecības.

         Santa ir īpaša speciāliste, jo, pirms izlēma kļūt par zobu higiēnisti, lai, kā pati saka, “varētu rūpēties par pacientiem, meklējot cēloņus un risinājumus dažādām mutes saslimšanām”, viņa strādāja par zobārsta asistenti un, lieki piebilst, ka šīs zināšanas tikai palīdz sniegt pacientam ļoti kvalitatīvu visaugstākā līmeņa zobu higiēnu.

         Olga Radzabova
         Olga Radzabova
         Google atsauksme
         Read More
         Izsaku lielu pateicību higiēnistes Santai!!! Ļoti jauka un kompetenta!!! Paldies par Jūsu darbu un padomiem!!!
         Sanda Stepīte
         Sanda Stepīte
         Google atsauksme
         Read More
         Vēlējos padalīties ar zobārstes Anastasijas Vlasovas un higiēnistes Santas Gribustes profesionālo attieksmi un pieeju. Darbs tika veikts kārtīgi un ar pēc iespējas mazāku diskomfortu. Noteikti ieteiktu!
         Sanita Mukane
         Sanita Mukane
         Google atsauksme
         Read More
         Ja varētu ieliktu es 10 zvaigznes! Paldies milzīgs higēnistei Santai Gribustei. Ļoti jauka daktere, strādā ļoti rūpīgi un pieņem arī pašus mazākos pacientus. Manas meitas ir milzīgā sajūsmā un nespēj sagaidīt nākamo tikšanos. Daktere iedrošina arī tālākajām zobuārsta manipulācijām! TIEŠĀM no visas sirds iesaku Santu.🥰🥰🥰…

          Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

          Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

         Pieteikt vizīti
          Dental Art zobārsts Nikita Heorheev.

          Pieteikt vizīti
           REZERVĒT VIZĪTI

           Nikita Heorheev

           Dental Art vispārejais zobārsts Nikita Heorheev! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

           Pavadīt laiku ar ģimeni garās pastaigās ar skaistiem dabas skatiem, īpaši kalniem un sauli ir tās aktivitātes, kas brīvajā laikā man rada lielāko prieku. Arī savā darbā, tiecos pēc laimes devas, ko visvairāk sniedz gandarītu pacientu pateicības vārdi par viņu zobu veselības uzlabošanu.

            Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

            Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

           Pieteikt vizīti
            Dental Art anesteziologs Igors Punculis.

            Pieteikt vizīti
             Igors Punculis

             Dental Art anesteziologs Igors Punculis!

             Pieteikt vizīti
              Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

              Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
              Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

              Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

              PIETEIKT VIZĪTI
               PIETEIKT VIZĪTI


                Dental Art zobārste Jekaterina Sarvuta.

                Pieteikt vizīti
                 REZERVĒT VIZĪTI

                 Jekaterina Sarvuta

                 Dental Art vispārejā zobārste Jekaterina Sarvuta! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                 Anete Sprukte
                 Anete Sprukte
                 Google atsauksme
                 Read More
                 Paldies zobārstei Jekaterinai Sarvutai. Noteikti iesaku šo klīniku. Man ļoti patika atmosfēra un attieksme. WC vienmēr sakopta un tīra. Ir sajūta, ka tiešām rūpējas par klientu.
                 Veronika Abramova
                 Veronika Abramova
                 Google atsauksme
                 Read More
                 Lielisks serviss. Daktere Jekaterina ir vienkārši zobārstniecības Dievs. Viņa pierunāja mūsu bērnu veikt visas manipulācijas, viss tika darīts efektīvi un nesāpīgi.

                  Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                  Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                 Pieteikt vizīti
                  Dental Art zobārste Anastasija Platkova.

                  Pieteikt vizīti
                   Anastasija Platkova

                   Dental Art vispārejā zobārste Anastasija Platkova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                   Loreta Plociņa
                   Loreta Plociņa
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Šobrīd ārstēju zobu kanālus pie dr. Anastasijas Platkovas un jau no pirmās konsultācijas jutu, ka mani zobi būs drošās rokās. Tiešām ļoti profesionāla, maiga un zinoša dakterīte :)
                   Dace Maspāne
                   Dace Maspāne
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Liels paldies dakterei Anastasijai Platkovai par perfektu un profesionālu pieeju darbam un attieksmei pret pacientu!
                   Kristaps Kaminsky
                   Kristaps Kaminsky
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Kānālu tīrīšana bez nekādām sāpēm pie Anastasijas Platkovas un viņas asistentes. Profesionāla pieeja un attieksme!
                   Jolanta Blaua
                   Jolanta Blaua
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Lieliska apkalpošanas kvalitāte. Esmu ļoti apmierināta ar zobārstes Anastasijas Platkovas rūpīgo darbu un attieksmi pret klientu. Tā kā esmu grūtniece, tad bija ļoti svarīgi saņemt šādu tik patīkamu attieksmi.
                   Laura Mileika
                   Laura Mileika
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Zobārstniecība pakalpojumi ir kvalitatīvi un personāls ļoti profesionāls un pretīmnākošs. Atsevišķi vēlos izcelt Zobārsti Anastasiju, kurai ir zelta rokas un savu darbu veic izcili!
                   Ģirts Skoboļevs
                   Ģirts Skoboļevs
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Iesaku dakteri Anastasiju - nesāpīgi, iedziļinās un ļoti rūpīgi veic savu darbu, rekomendēju.

                   Pieteikt vizīti
                    Dental Art zobārste Baiba Ņikiforova.

                    Pieteikt vizīti
                     Baiba Ņikiforova

                     Dental Art vispārejā zobārste Baiba Ņikiforova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                     Veselīgs smaids dod cilvēkam pārliecību par sevi – viņš nemulst, var brīvi komunicēt un pilnvērtīgi iesaistīties sarunā, neaizsedzot muti.

                     Pieteikt vizīti
                      PIETEIKT VIZĪTI


                       VAI
                       REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

                       Dental Art zobārste Valērija Ziediņa.

                       Pieteikt vizīti
                        REZERVĒT VIZĪTI

                        Valērija Ziediņa

                        Dental Art vispārejā zobārste Valērija Ziediņa! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                        Jekaterina Loginova
                        Jekaterina Loginova
                        Google atsauksme
                        Read More
                        Noteikti visiem iesaku nākt uz šo zobārstniecībus klīniku, jo šeit strādā īstie profesionāli un attieksme pret pacientiem ir visaugstākā līmenī. Īpaši vēlos atzīmēt ārstu Valēriju Ziediņu. Viņai ir talants zobārstniecības jomā!
                        Санита Иванова
                        Санита Иванова
                        Google atsauksme
                        Read More
                        Valērija Ziediņa Ļoti laba ārste un speciāliste, pareizi ārstē un ātri saprot cēloni un skaidri paskaidro kas un kā, esmu ļoti gandarīta par viņas darbu. Liels paldies :)

                         Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                         Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                        Pieteikt vizīti
                         Dental Art zobārste Anastasija Vlasova.

                         Pieteikt vizīti
                          REZERVĒT VIZĪTI

                          Anastasija Vlasova

                          Dental Art vispārejā zobārste Anastasija Vlasova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                          No pacientu smaidu uzlabošanas līdz aizraujošām sarunām par sportu, dabu, kulināriju, psiholoģiju un ceļošanu, es augstu vērtēju komunikāciju ar katru pacientu. Mans dzīves moto: “Izbaudīt dzīvi te un tagad”, kas nosaka arī manu darba pieeju, sniedzot personalizētu un līdzjūtīgu aprūpi katram pacientam.

                          Sanda Stepīte
                          Sanda Stepīte
                          Google atsauksme
                          Read More
                          Vēlējos padalīties ar zobārstes Anastasijas Vlasovas un higiēnistes Santas Gribustes profesionālo attieksmi un pieeju. Darbs tika veikts kārtīgi un ar pēc iespējas mazāku diskomfortu. Noteikti ieteiktu!

                           Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                           Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                          Pieteikt vizīti
                           Dental Art zobārsts Jevgenijs Platkovs.

                           Pieteikt vizīti
                            REZERVĒT VIZĪTI

                            Jevgenijs Platkovs

                            Dental Art zobārsts Jevgenijs Platkovs! Dr. Jevgenijs lieliski pārvalda vairākas valodas, ne vien latviešu un krievu, bet arī spāņu un vācu valodas, tāpēc komunikācijai nebūs šķēršļu! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                            Sandra Daubure
                            Sandra Daubure
                            Google atsauksme
                            Read More
                            Gigantisku pateicību saku zobārstniecības klīnikai DentalArt, kur piedzīvoju lielisku zobu labošanas ceļojumu vairăk nekā 3 mēnešu garumā, mainot radikāli savus priekšstatus. Esmu sekmīgi noslēgusi savu garo zobu labošanas - salaboti 12 caurumi, tai skaitā nervu kanāla tīrīšana un divas onlejas. Lieki piebilst, ka, kā īsts 70to gadu bērns, esmu iemiesojusi paniskas bailes no zobārstiem, kuras izdevās pamatīgi mazināt, pateicoties fenomenālajai pieredzei Dental Art. Visa rezultātā dziļi paklanos un izsaku milzu pateicību, pirmkārt, dakterim Jevgēnijam Platkovam, visiem viņa neskaitāmajiem asistentiem un burvīgajām iedrošinošajām administrātorēm par visaugstākā līmeņa profesionalitāti, empātiju, humoru (sevišķi:)) un pacietību. Dakteris vienmēr sīki izstāstīja visas detaļas, ko vēlējos zināt, prata novērst uzmanību, kad tas bija nepieciešams, iedrošināt, uzmundrināt, iejokot un visam pa vidu ar vieglu un augsti profesionālu roku izcili salabot visus bojājumus. Vai es joprojām viegli iekrampējos zobārsta krēslā, kad dakteris špricēja? Jā...Vai katra reize notika ar vieglu humoru un iedrošinājumu un es ar prieku nācu uz katru nākamo vizīti? 100x jā! Vai iesaku šo pieredzi citiem? Visiem.Obligāti. Pārliecinoši!
                            Linda Saulīte
                            Linda Saulīte
                            Google atsauksme
                            Read More
                            Lieliska atsauksme un serviss. Dakteris Jevgēņijs Platkovs ir īsts profesionālis.
                            Iveta Sniedze
                            Iveta Sniedze
                            Google atsauksme
                            Read More
                            Ļoti patīkama vide, atsaucīgs kolektīvs un profesionāls medicīnas personāls. Ārsts Jevgenijs Platkovs iejūtīgs un profesionāls, beidzot man vairs nav bail apmeklēt zobārstu! Liels paldies!
                            Владимир Иванов
                            Владимир Иванов
                            Google atsauksme
                            Read More
                            Klīniku iesaku visiem, ļoti labs serviss, ļoti patika dakteris Jevgeņijs Platkovs, zina savu biznesu, pēc smagas zoba izraušanas izrakstīja antibiotikas, bet pēc viņa darba man tās pat nebija jādzer, nekas nesāp vai uzpampās. Iesaku visiem

                             Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                             Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                            Pieteikt vizīti
                             Dental Art zobārste Alla Radzjuna.

                             Pieteikt vizīti
                              REZERVĒT VIZĪTI

                              Alla Radzjuna

                              Dental Art zobārste Alla Radzjuna! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                              • Plombēšanu
                              • Endodontiju
                              • Protezēšanu
                              • Bērnu zobārstniecību

                              Dr. Alla Radzjuna ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Dr. Sergeja Radlinska (Ukraina) meistarklasi priekšzobu un sānu zobu estētiskajā restaurācijā.

                              Skolas beigās sāku domāt par profesijas izvēli un sapratu, ka man tuvas ir tādas zinātnes kā bioloģija, fizioloģija, ķīmija, kā arī valodas un literatūra. Turklāt man patīk komunicēt ar cilvēkiem un palīdzēt viņiem. Tā “atnāca” ideja kļūt par zobārsti. Arī mana mamma bija strādājusi par zobārsti un stāstīja, cik ļoti interesanta ir šī profesija.

                              Brīvajā laikā man patīk aktīva atpūta – vasarā skrituļslidošana un riteņbraukšana, bet ziemā slēpošana. Patīk ceļot un paplašināt savu redzesloku, apgūt jaunas, interesantas lietas. Dažkārt brīvajā laikā arī gleznoju. Es uzskatu, ka cilvēks ir piedzimis, lai būtu laimīgs – tāpat kā putns piedzimst, lai lidotu.

                               

                              Oksana Smetanova
                              Oksana Smetanova
                              Google atsauksme
                              Read More
                              Liels paldies Dr Alla! Visu, kas bija plānots, izdarīja profesionāli un nemaz nebija biedējoši!

                               Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                               Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                              Pieteikt vizīti
                               Dental Art zobārsts Abdulkarims Alkadi.

                               Pieteikt vizīti
                                Abdulkarims Alkadi

                                Dental Art zobārsts Abdulkarims Alkadi! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                • Ortodontiju
                                • Zobu taisnošanu ar kapēm
                                • Zobu taisnošanu ar breketēm

                                dr. Abdulkarims Alkadi ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, kā arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

                                 

                                Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

                                Deniss Ševeļovs
                                Deniss Ševeļovs
                                Google atsauksme
                                Read More
                                Vienmēr lieliska higiēna un satriecoši labs ortodonts Dr. Karims — viss notiek tā, ka viņš prognozē. Vienmēr laipni, jauki un patīkami.
                                S K
                                S K
                                Google atsauksme
                                Read More
                                Taisīja breketes pie daktera Karima, absolūti apmierināts ar rezultātu! Ieteikšu Dental Art visa veida stomatoloģiskām procedūrām!
                                Rinalds
                                Rinalds
                                Google atsauksme
                                Read More
                                10/10. Labākā zobārstniecība Latvijā. Pirms nācu šeit apmeklēju vēl 2 citas zobārstniecības, kurās man rentgenā žoklim konstatēja, ka nekad ko tādu nav redzējuši un nav ideju ko darīt ar mani. Bet labi, ka atradu ”Dental Art”. Lieliska komanda, kura uzreiz zināja ko darīt. Liela paldies par zobu iztaisnošanu, kā arī īpašs paldies ortodontam Abdulkarimam!

                                Pieteikt vizīti
                                 Dental Art zobārsts Aleksandrs Makarovs.

                                 Pieteikt vizīti
                                  REZERVĒT VIZĪTI

                                  Aleksandrs Makarovs

                                  Dental Art zobārsts Aleksandrs Makarovs! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                  dr.Aleksandrs Makarovs ir mācījies Rīgas Stradiņa universitātē un turpina nepārtraukti attīstīties, lai sniegtu saviem pacientiem izcilu rezultātu:

                                  Savā darbā un ikdienā esmu optimistisks un komunikabls. Pacientos vienmēr cenšos radīt drošības sajūtu un apziņu, ka ikviena, pat vissarežģītākā, viņu zobu problēma ir atrisināma.

                                  Esmu aizrāvies ar valodu mācīšanos un brīvi pārvaldu četras valodas — latviešu, krievu, angļu un zviedru. Varu sarunāties arī franču un vācu valodā.

                                  Cenšos neapstāties savu profesionālo zināšanu papildināšanā, jo tikai tā pacientiem vienmēr varēšu sniegt maksimāli kvalitatīvu palīdzību.

                                  Глеб Калюжный
                                  Глеб Калюжный
                                  Google atsauksme
                                  Read More
                                  Laba klīnika, brīnišķīgs ķirurgs Aleksandrs Makarovs. Filigrāns darīja savu darbu un sarunājās ļoti saprotami
                                  Liene Voiciša
                                  Liene Voiciša
                                  Google atsauksme
                                  Read More
                                  Superīga klīnika, superīgi darbinieki, superīga atmosfēra. Ne mirkli nenožēloju, ka izvēlējos tieši šo klīniku. Dakteris A. Makarovs ļoti zinošs un profesionāls. Ja grib ideālu rezultātu, noteikti iesaku izvēlēties šo klīniku😁…

                                   Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                   Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                  Pieteikt vizīti
                                   Dental Art zobārsts - implantologs dr. Sergejs Andrijevskis. Bildē redzams S. Andrijevskis stāvam zobārsta kabinetā savā zobārsta halātā., smaida

                                   Pieteikt vizīti
                                    REZERVĒT VIZĪTI

                                    Sergejs Andrijevskis

                                    Sergejs Andrijevskis ir zobārsts implantologs un Dental Art klīnikas īpašnieks. Pie dr. Sergeja Andrijevska iespējams pierakstīties uz:

                                    Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
                                    Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

                                    Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
                                    Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

                                    Ance Bērziņa
                                    Ance Bērziņa
                                    Google atsauksme
                                    Read More
                                    No rīta pamodos ar neciešamām zobu sāpēm. Kad pazvanīju uz Dental Art, reģistratūrā man laipni atbildēja un uzreiz palīdzēja rast risinājumu, sarunājot, ka dakteris mani varēs pieņemt akūtā gadījumā. Dakteris Sergejs ar asistenti bija ļoti pretīmnākoši, iejūtīgi un savu darbu paveica ātri un kvalitatīvi. Paldies!

                                     Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                     Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                    Pieteikt vizīti
                                     PIETEIKT VIZITI

                                     rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                     PIRKT DĀVANU KARTI

                                     Dental Art zobārsts Kostiantyn Melnyk

                                     Pieteikt vizīti
                                      REZERVĒT VIZĪTI

                                      Kostiantyn Melnyk

                                      Dental Art zobārsts no Ukrainas Kostiantyn Melnyk! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                      Esmu pozitīvs cilvēks un visvairāk novērtēju godīgumu gan sevī, gan citos. Zobārstniecībā īpaši izbaudu pacientiem sniegto rezultātu pēc viņu zobu veselības uzlabošanas, redzot pacientu apmierinātos un skaistos smaidus. 
                                      Julija LeonovnaFacebook atsauksme
                                      Read More
                                      Liels paldies! Ļoti atsaucīgs un kompetents ārsts, ar savu pieeju pacientam. Man ļoti patika, ka viņš ārstēja zobus. Viņš stāsta un izskaidro visu par katru zobu. Es iesaku
                                      Anželika AnželikaFacebook atsauksme
                                      Read More
                                      Ļoti labs zobārsts. Es iešu tikai pie viņa. Paldies viņam par veseliem zobiem.Un arī par atsaucību, viņš atbild uz visu. (Visiem jautājumiem par zobiem.)👍👍👍🙏 Droši pierakstieties :)

                                       Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                       Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                      Pieteikt vizīti
                                       Dental Art anestezioloģe Iveta Vigupe.

                                       Pieteikt vizīti
                                        Iveta Vigupe

                                        Dental Art anestezioloģe Iveta Vigupe!

                                        Pieteikt vizīti
                                         Dental Art anesteziologs Roberts Leibuss.

                                         Pieteikt vizīti
                                          Roberts Leibuss

                                          Dental Art anesteziologs Roberts Leibuss!

                                          Pieteikt vizīti
                                           Dental Art zobārste Linda Šteinberga.

                                           Pieteikt vizīti
                                            REZERVĒT VIZĪTI

                                            Linda ŠteinBERGA

                                            Dental Art vispārejā zobārste Linda Šteinberga! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                            Brīvajā laikā aizraujos ar sportu, spēlēju volejbola komandā, kurā ar katru spēli tiecamies sasniegt jaunas virsotnes. Šī uz rezultātiem orientētā attieksme raksturo arī mana darba pieeju zobārstniecībā, kur vislielāko gandarījumu gūstu, redzot, kā pacienta smaids kļūst gaišāks un mazinās satraukums par zobārsta apmeklējumiem.

                                             Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                             Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                            Pieteikt vizīti
                                             Dental Art zobārsts Ņikita Šavels.

                                             Pieteikt vizīti
                                              REZERVĒT VIZĪTI

                                              Ņikita Šavels

                                              Dental Art zobārsts – Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības programmas absolvents – dr. Ņikita Šavels! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                              Dr. Ņikita Šavels ir viens no labākajiem Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības programmas absolventiem. Ja Jums ir nepieciešama zobu plombēšana, sakņu kanālu ārstēšana vai protezēšana, Jūs variet kļūt par dr.Šavela pacientu, jo nav noslēpums, ka izvēlēties savu zobārstu ir tik pat nozīmīgi kā atrast savu frizieri vai ģimenes ārstu. Ceļošana, dziedāšana un, iespējams, pat sporta vingrošana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet aprunāties, piemēram, gaidot anestēzijas iedarbību, jo tās ir daktera lielākās aizrautības uzreiz pēc zobārstniecības.

                                              Viegla atmosfēra un jauka, pozitīva saskarsme raksturo dr.Ņikitas Šavela darba stilu, tāpēc, ja Jums ir nepieciešami zobārstniecības pakalpojumi un vēlaties, lai tieši dr. Šavels rūpējas par Jūsu zobu veselību, piesakieties vizītei.

                                               Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                               Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                              Pieteikt vizīti
                                               BOOK ONLINE AND RECEIVE 15 EUR OFF YOUR APPOINTMENT

                                               *in case 100% of the treatment price is covered by patient insurance, the deposit is reimbursed after attendance. Please note that the deposit is not returned in case of failure to attend the appointment; if attendance is more than 5 minutes late; or if cancellation is requested less than 24 hours before the appointment. Upon timely cancellation (no later than 24 hours before the booked appointment time) the sum is reimbursed upon request submitted by application specifying the bank account to receive the sum.

                                               ! The discount does not apply if you use another promotion

                                               BOOK A VISIT​


                                                BUY GIFT CARD

                                                РЕЗЕРВИРУЙТЕ ВИЗИТ И ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ 15 ЕВРО

                                                *в случаях, когда расходы пациента покрываются страховщиком на 100%, предоплата возвращается после визита. Обращаем ваше внимание, что предоплату не возвращаем, если пациент не пришел на прием, опаздывает более чем на 5 минут или отменяет визит менее чем за 24 часа до визита. В случае своевременной отмены визита (не позднее, чем за 24 часа до визита) денежные средства возвращаются на основании заявления пациента, в котором указан номер банковского счета.

                                                !Скидка не действует, если Вы используете другую акцию.

                                                ЗАПИСАТЬСЯ


                                                 ПОДАРОЧНАЯ КАРТА​

                                                 PIETEIKT VIZITI

                                                 rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                 PIRKT DĀVANU KARTI

                                                 PIETEIKT VIZITI

                                                 rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                 PIRKT DĀVANU KARTI

                                                 Dental Art Zobārste Nataliia Hlianenko

                                                 Pieteikt vizīti
                                                  REZERVĒT VIZĪTI

                                                  Nataliia Hlianenko

                                                  Dental Art vispārejā zobārste no Ukrainas Nataliia Hilianenko! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                   Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                   Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                  Pieteikt vizīti
                                                   Dental Art zobārste Elena Šteina.

                                                   Pieteikt vizīti
                                                    REZERVĒT VIZĪTI

                                                    Elena Šteina

                                                    Dental Art vispārejā zobārste Elena Šteina! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                     Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                     Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                    Pieteikt vizīti
                                                     Dental Art zobārste Khrystyna Pelts.

                                                     Pieteikt vizīti
                                                      REZERVĒT VIZĪTI

                                                      Khrystyna Pelts

                                                      Dental Art zobārste no Ukrainas, estētiskās zobārstniecības speciāliste – dr. Khrystyna Pelts! Pie zobārstes varat pieteikties uz: 

                                                      Ceļošana, īpaši uz kalniem, un profesionālā dejošana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet aprunāties, gaidot anestēzijas iedarbību, jo tās ir dakteres lielākās aizrautības uzreiz pēc estētiskās zobārstniecības.

                                                      Laipnība un skrupuloza precizitāte raksturo dr.Khrystyna Pelts darba stilu, tāpēc, ja Jums ir nepieciešami zobu estētikas pakalpojumi un vēlaties, lai par to parūpējas tieši dr.Pelts, piesakieties vizītei!

                                                       Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                       Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                      Pieteikt vizīti
                                                       Dental Art zobārste dr. med. Zane Lauriņa.

                                                       Pieteikt vizīti
                                                        REZERVĒT VIZĪTI

                                                        Zane Lauriņa

                                                        Dental Art zobārste, periodontoloģe dr. med. Zane Lauriņa! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                        Iepazīsties ar dr.med. Zanes Lauriņas gūto pieredzi akadēmiskajā vidē:

                                                        – Zobārsta grāds (1999 – 2003)

                                                        – Rezidentūra zobārstniecības apakšspecialitātē “Periodontoloģija” (2003 – 2006)

                                                        – Doktora grāds (2011)
                                                        Studentu apmācība studiju kursā “Periodontoloģija” (2003 – 2021)

                                                        – Rezidentūras programmas “Periodontoloģija” vadītāja (2011 – 2021)

                                                         Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                         Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                        Pieteikt vizīti
                                                         Dental Art Zobārsts Semjons Greditors

                                                         Pieteikt vizīti
                                                          REZERVĒT VIZĪTI

                                                          SEMJONS GREDITORS

                                                          Dental Art zobārsts Semjons Greditors! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                                           Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                           Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                          Pieteikt vizīti
                                                           Free ‘Travel Like a True Adventurer’ E-book

                                                           1. Pakalpojuma sniegšanas adrese un kontaktinformācija

                                                           Zobārstniecības klīnika “Dental Art”

                                                           Krišjāņa Barona iela 20, 2.stāvs., LV-1010, Latvija

                                                           Phone: +371 67278933 

                                                           E-pasts: info@dentalart.lv 

                                                           www.dentalart.lv

                                                           2. Rezervācijas

                                                           Pilna mutes dobuma higiēnas rezervāciju iespējams veikt mūsu mājas lapā, tiešsaistē izvēloties kādu no rezervācijai pieejamajiem datumiem un laikiem.

                                                           Rezervācijai pieejamie datumi un laiki ir aktuāli brīdī, kad mājas lapas lietotājs uzsāk aktivitāti mājas lapā un tie atjaunojas ar regularitāti katras 10 minūtes. Tā kā pastāv iespēja, ka mājas lapas lietotāja rezervācijai izvēlētie datumi var tikt vienlaicīgi rezervēti arī izmantojot citus reālā laikā rezervācijām paredzētos kanālus, piemēram, telefonu vai citas tiešsaistes platformas, tad situācijās, kad būs radušies dubultas rezervācijas, klīnikas administrator sazināsies ar lietotāju, lai vienotos par izmaiņām veiktajā rezervācijā. Izmaiņas rezervācijā tiks piedāvātas atkarībā no apstākļiem, un ņemot vērā brīvo laiku pieejamību.

                                                           Uzsākot rezervācijas procesu mājas lapā, lietotājam tiek dots laiks 10 minūtes, lai pabeigtu rezervāciju.

                                                           Rezervācija ir uzskatāma par apstiprinātu, kad lietotājs ir norēķinājies par rezervāciju, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu mājas lapā, un rezervāciju sistēmā nav radušies dubultās rezervācijas, augstāk minēto iemeslu dēļ.

                                                           Rezervāciju iespējams atcelt jebkurā laikā.

                                                           Rezervācijas maksu atmaksā

                                                           • 100% apmērā – atceļot ne mazāk kā 2 nedēļas pirms rezervācijas sākuma;
                                                           • 50% apmērā – atceļot ne mazāk kā 1 nedēļu pirms rezervācijas sākuma;

                                                           Atceļot rezervāciju mazāk kā 1 nedēļu pirms noteiktā datuma, maksa netiek atgriezta. Maksa netiek atgriezta arī neierašanās gadījumā.

                                                           Ja neparedzamu apstākļu dēļ, pacientu nav iespējams pieņemt paredzētajā datumā rezervācijas maksa tiek atgriezta pilnā apmērā, bez laika ierobežojuma. Šādās situācijās tiek darīts viss iespējamais, lai pacientam palīdzētu atrast citu laiku procedūrai.

                                                           3. Maksājumi

                                                           Maksa par rezervāciju jāveic 10 eiro apmērā, kas ir daļa no gala summas, kas norādīta kā maksa par pakalpojumu jau pēc 10 eiro atlaides, kas piemērota par rezervācijas veikšanu tiešsaistē.

                                                           Maksājumu iespējams veikt ar maksājumu karti rezervācijas laikā mājas lapā.

                                                           Rezervācijas maksas atgriešana, gadījumā, ja rezervacija tiek atcelta saskaņā ar punktu 2, var aizņemt līdz pat 30 dienām, taču vairums maksājumu nepārsniegs 10 darba dienas no rezervācijas atcelšanas brīža.

                                                           Mūsu mājas lapa izmanto digitālās drošības sertifikātu SSL (Secure Socket Layer), kas nodrošina lietotāja datu drošību un konfidencialitāti.

                                                           Uzmanību: Ja maksājuma laikā rodas tehniskas problēmas un lietotājam netiek piedāvāta iespējam maksāt ar karti, lūgums rezervācijai izmantot citu e-pastu vai mēģināt veikt rezervāciju no citas ierīces.

                                                           4. Privātuma politika un sīkdatnes

                                                           SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

                                                           • SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
                                                            1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
                                                            1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
                                                           • Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
                                                           • Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
                                                            3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
                                                            3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
                                                            3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
                                                            3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
                                                           • SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
                                                           • Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
                                                           • Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
                                                           • Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

                                                           Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

                                                           Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

                                                           Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

                                                           PIETEIKT VIZITI

                                                           rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                           PIRKT DĀVANU KARTI

                                                           ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС