Zobu plombēšana ir zobu caurumu labošana, kuras laikā tiek likvidēts kariess un zobs tiek atjaunots ar plombi.

Zobu inlejas/onlejas ir risinājums, kad zobu plombēsana vairs nav iespējama, jo zobs ir bojāts jau virs 75%. Laboratorijā gatavotas plombes. Tas ir kvalitatīvs veids kā restaurēt zobu ar keramikas palīdzību. Zobu inlejas tiek lietotas, lai atjaunotu zoba defektu zoba virsmā, onlejas – kad jāatjauno gandrīz visa zoba virsma.

ICON sistēma ir sākotnējā kariesa formu ārstēšana un balto plankumu noņemšana ar infiltrācijas vai impregnēšanas metodi. Citiem vārdiem – zobārsts apstrādāā zobus, neizmantojot mehāniskas metodes, līdz ar to – nebojājot zobu audus.

Implanti aizstāj zaudēto zobu saknes, uz kurām tiek uzstādīti keramikas kroņi.

Reizēm, īpaši, kad klients ilgstoši ir dzīvojis ar trūkstošu zobu, kaula apjoms konkrētajā vietā ir samazinājies un, lai ievietotu tajā implant, nepieciešama kaula apjoma atjaunošana. Šādos gadījumos tiek izmantots mākslīgais kauls, kas tiek iegūts no iegūts no dabīga vai mākslīga materiāla. Šī iemesla dēļ ir svarīgi maksimāli ātri aizvietot izkritušo vai izrauto zobu ar zobu implantu.

Sinusa liftings ir kaulu reģenerācija, kuras mērķis ir palielināt kaulaudu apjomu, paceļot deguna blakus dobumu.

Zobu breketes ir ortodontiska konstrukcija, ar kuras palīdzību tiek izveidots pareizs zobu sakodiens, izlīdzināti un iztaisnoti pastāvīgie zobi, kā arī uzlabota zobu veselību kopumā. Tradicionāli breketes veido četri pamatelementi: kronšteini, savienojošais materiāls, arkas stieple un ligatūras saites.

Zobu taisnošanai tiek izmantotas caurspīdīgas, praktiski nemanāmas un individuāli izgatavotas kapes (Elaineri), kuras tiek mainītas ik pēc 2 nedēļām. Kapes ir risinājums tiem, kuri nevēlas valkāt breketes, tomēr tās prasa arī daudz rūpīgāku disciplīnu.

Ortodontiskās plates ir izņemamas sakodiena korekcijas plates, kas tiek pielietotas bērnu un pusaudžu ortodontiskajā ārstēšanā, līdz brīdim, kamēr žoklis vēl nav pilnībā noformējies un nav izauguši visi pastāvīgie zobi (aptuveni līdz 14 gadu vecumam).

Endodontija ir zobu kanālu tīrīšanas procedūra, kas tiek veikta gadījumos, ja dažādu zobu defektu dēļ ir cietuši pacienta zoba mīkstie audi – zoba pulpa (zoba nervs un zoba asinsvadi, kas atrodas zoba kanālā). Tā rezultātā rodas iekaisums, kas izraisa spēcīgas, asas zoba sāpes, bet turpinoties pāriet hroniskā formā, kad sāpes vairs var neizjust, taču infekcija turpina izplatīties, kas var beigties ar zoba zaudēšanu.

Endodontiskā pārārstēšana ir atkārtota zobu kanālu tīrīšanas procedūra. To nepieciešams veikt gadījumos, ja pirmreizējā endodontijas procedūra ir bijusi neveiksmīga, ja endodontija nav nodrošinājusi pilnīgu iekaisuma likvidēšanu zem zoba saknes (žokļa kaulā) vai ja iekaisuma process atsācies pēc ilgāka laika. 

Ar mikroskopa palīdzbu maksimāli labi var saskatīt visas zobu sakņu kanālus, lai ātrāk un precizāk gan diagnosticētu problēmu, gan atrastu vislabāko tās risinājumu. Mikroskopa izmantošana endodontijā patiesībā ir katras mūsdienīgas zobārstniecības klīnikas ikdiena, tāpēc, ja jūsu ārsts mikroskopu neizmanto, ir vērts aizdomāties.

Mākslīgie zobu kroņi ir bojāto zobu atjaunošanas veids. Tas tiek pielietots gadījumos, kad pacienta dabīgie zobi ir nopietni cietuši dažādu zobu defektu dēļ (kariess, erozija, nodilums vai traumas) un tādēļ ir stipri bojāti zoba audi (palicis mazāk par 50% no zoba audu apjoma), kā rezultātā bojāto zobu nevar atjaunot ar zobu plombu.

Zobu tilti ir zobu protēžu veids, ko pielieto gadījumos, ja pacientam trūkst viens vai divi (retākos gadījumos – trīs) blakus esoši zobi. Zobu tilts ir protezēšanas konstrukcija, kas fiksējas uz pacienta veselajiem zobiem.

Ja pacienta zobs ir nopietni bojāts dažādu zobu defektu dēļ (kariess, erozija, abrāzija, zobu traumas) un tā rezultātā ir palicis mazāk par aptuveni 30% no zoba audu apjoma, bojātā zoba atjaunošanai tiek izmantota zoba saknes inleja – tā daļēji tiek iecementēta pacienta zoba saknē, lai izveidotu stabilu pamatu bojātā zoba atjaunošanai ar zoba kroni vai zobu tiltu.

Ārstnieciskā mutes dobuma higiēna ir nepieciešanama pacientiem ar periodontītu (smaganu atkāpšanos). Tā ir īpaši svarīga, lai saglabātu smaganu veselību un nepieļaututurpmāku problēmas attīstību, kas var veicināt pat zobu zaudēšanu.

Profilaktiskā zobu higiēna ir pilna mutes dobuma higiēna, kas veicama 2x gadā klientiem, kuru zobu un smaganu veselības stāvoklis ir labs. Procedūras laikā ar zobārstniecības instrumentiem un medicīniskiem līdzekļiem zobu higiēnists iztīra visas grūti sasniedzamās mutes dobuma daļas, likvidējot kaitīgās zobu aplikuma baktērijas un zobakmeni. Procedūras noslēgumā, ja klients vēlās, zobus apstrādā ar sodas strūklu, lai piešķirtu zobiem nelielu balinošu efektu.

Express zobu higiēna ar ultraskaņas skeleri un ir piemērota pacientiem ar lielisku zobu stāvokli un aizņem vien 30 minūtes, lai atbrīvotu zobus no aplikuma un baktērijām, kur zobubirste un zobudiens nespēj aizsniegt.

Zobu venīri ir ļoti plānas (0,2-1 mm) porcelāna plāksnītes, kuras nostiprina uz zobu priekšējās virsmas, lai atjaunotu zobu estētiskās funkcijas un novērstu zobu vizuālos defektus, neietekmējot to funkcionalitāti.

ICON sistēma ir sākotnējā kariesa formu ārstēšana un balto plankumu noņemšana ar infiltrācijas vai impregnēšanas metodi. Baltajie plankumi uz zobiem var būt radušies dēļ pārmērīgas fluora uzņemšanas organismā vai ilgstošas brekešu lietošanas, bet var būt arī kariesa veidošanās priekšvēstneši.

Ja pacienta zobi laika gaitā zaudējuši dabīgo baltumu un kļuvuši dzeltenīgi vai tumši, viena no efektīvākajām metodēm ir zobu balināšana.Tās laikā ar speciāla balinošā gela palīdzību tiek sašķelta tumšā zobu pigmentācija kā rezultātā zobu emaljas tonis kļūst ievērojami gaišāks. 

Lai nodrošinātu nesāpīgu zobārstniecības procedūru norisi, mūsdienu zobārstniecība piedāvā efektīvas anestēzijas metodes. Virsmas anestēziju veic, noklājot zoba virsmu ar speciālu anestezējošo vielu, kas mazina gļotādas jūtīgumu.

Zobu ārstēšanu miegā  jeb intravenozā sedācija ir efektīvs un drošs līdzeklis, lai nomāktu samaņa – vēnā tiek ievadīts nomierinošs līdzeklis, kurš izraisa miegainību, kamēr zobārsts veic nepieciešamo ārstēšanu. Šo stāvokli rūpīgi kontrolē anesteziologs.

Sedācija ir pacienta ievadīšana pusmiega stāvoklī ar smieklu gāzes palīdzību. Virspusējas sedācijas metode, kuru pielieto zobārstniecībā, apspiež bailes un sniedz pacientam miera sajūtu.

Zobu ekstrakcija ir zobu izņemšanas (zobu raušanas) procedūra, kuru veic gadījumos, ja pacienta zobs ir ļoti stipri bojāts dažādu zobu patoloģiju vai zobu defektu dēļ un zobu nav iespējams atjaunot ar zoba plombes vai zoba kroņa palīdzību.

Gudrības zobi jeb astotie zobi ir pēdējie zobi, kas izaug cilvēkam, esot jau pieaugušā vecumā. Daudziem gan nav pat gudrības zobu aizmetņu, tomēr tiem, kuriem gudrības zobi aug, visbiežāk draud nepareiza zobu augšana un nopietnu problēmu risks. Šādos gadījumos vienīgais risinājums ir gudrības zobu ekstrakcija.

Sedācija ir pacienta ievadīšana pusmiega stāvoklī ar smieklu gāzes palīdzību. Virspusējas sedācijas metode, kuru pielieto zobārstniecībā, apspiež bailes un sniedz pacientam miera sajūtu.

Nav daudz zobārstniecību, kam ir sava laboratorija – klīnikai Dental Art tāda ir –Dental Tech – moderna laboratorija, kur diendienā ārsti ļoti cieši sadarbojas ar zobu tehniķiem. Tas veicina darba izpildes ātrumu (netiek tērēts laiks nospiedumu un kronīšu sūtīšanai uz laboratoriju un atpakaļ – viss darbs notiek vienuviet), uzlabo komunikāciju (ārsts jebkurā laikā var doties uz laboratoriju un apspriesties ar zobu tehniķi, lai atrisinātu dažādus sarežģītus gadījumus), kā arī nodrošina divkāršu pārbaudi (montāžas laikā zobu tehniķis var pārliecināties, ka zobu kronītis, venīrs vai protēze ir izgatavoti precīzi tā kā nepieciešams)

Mūsu zobu tehniskajā laboratorijā mēs zinām, cik daudz pacienta ārstēšanas procesā ir atkarīgs no zobu tehniķu darba. Bezkompromisa attieksme pret izgatavošanas procesa precizitāti, visā pasaulē augstu novērtētās „ZirkonZahn”, „AmannGirrbach” un „Ivoclak” iekārtas, kā arī mūsu darbinieku augstā kvalifikācija un vairāk nekā desmit gadu pieredze padara „Dental Tech” par uzticamu sadarbības partneri.

Mūsu zināšanas un tehniskās iespējas ļauj mums risināt pat vissarežģītākos uzdevumus par pieņemamu cenu un visīsākajos termiņos. Tieši tāpēc mūsu zobārstniecības aprīkojumu ir papildinājis jaunākās paaudzes 3D datortomogrāfs, kas vēl vairāk ļauj mums paātrināt ārstēšanas procesu, kā arī ļauj iegūt anatomiski vēl precīzākus attēlus, līdz ar to dodot lielāku iespēju mūsu speciālistiem vispusīgi izvērtēt pacienta žokļu kaulu anatomisko struktūru, stiprību un iespējamās izmaiņas.

PIETEIKT VIZITI

  Share on facebook
  Share on whatsapp

  pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

  PIRKT DĀVANU KARTI

  PIETEIKT VIZĪTI

   VAI
   REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

   Pieteikt vizīti

    JŪLIJA CIPĻAKOVA

    Julija ir mūsu zobu higiēniste.

    Pieteikt vizīti

     Pieteikt vizīti

      Jogita Habeka

      Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

      Pieteikt vizīti

       Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

       Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
       Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

       Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

       PIETEIKT VIZĪTI

        PIETEIKT VIZĪTI

         ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС