Vai ir iespējams ārstēt zobus bez sāpēm un bailēm? Jā, protams! Tas tiešām ir iespējams, ja jūs izvēlēsieties zobu ārstēšanu miegā, jeb, lietojot medicīnas terminoloģiju, intravenozu sedāciju (IV sedācija).

Ja jums ir uztraukums sakarā ar zobu labošanu vai jums ir procedūra, kas var izraisīt lielu diskomfortu, intravenoza sedācija ir efektīvs un drošs līdzeklis, kas ir domāts tieši jums. Īsuma par sedāciju – kad tiek pielietota intravenoza sedācija, samaņa tiek nomākta un šo stāvokli rūpīgi kontrolē anesteziologs. Nomierinošs līdzeklis tiek ievadīts tieši vēnā un ievadītais medikaments padarīs jūs ļoti miegainu. Kamēr ilgst šīs stāvoklis, zobārsts veiks nepieciešamo ārstēšanu.

 

Kāpēc man var būt nepieciešama IV sedācija?

Tas ir ideāls veids, kā palīdzēt jums atslābināties, ja jūs satraucaties par zobu ārstēšanu, vai Jums ir paredzēta procedūra, kas var izraisīt diskomfortu (piemēram, sarežģīta kanālu tīrīšana, zobu esktrakcija vai ir jāizdara liels darba apjoms vienā reizē).

Kādi ir ieguvumi? Procedūras laikā jūs atradīsieties miega stāvoklī, kas ir ideāli piemērots pacientiem, kuri vēlas izvairīties no urbja trokšņa un vibrācijas. Jūs neko neatcerēsieties par procedūras gaitu un pēc stundas varēsiet doties uz mājām.

Vai ir kādi riski?

IV sedācija ir ļoti droša, jo to uzrauga speciāli apmācīts zobārsts, ka arī anesteziologs. IV sedācijai ir šādas sekas:

 • tā samazina jūsu nemieru un liek jums justies atviegloti;
 • tā liek jums justies miegaini;
 • jūs neko neatcerēsieties par procedūru.

Kas ir nepieciešams, lai sagatavotos IV sedācijai?

 • Atnākt uz konsultāciju pie zobārsta un noskaidrot, vai zobu ārstēšana miegā jums ir piemērota;
 • Ja lietojat kādas zāles, turpiniet tās lietot kā ierasts;
 • Neēdiet un nedzēriet neko vismaz 3-4 stundas pirms procedūras;
 • Nāciet uz klīniku kopā ar atbildīgo pieaugušo. Jūsu pavadonim ir jābūt vismaz 18 gadu vecam un personīgi jums pazīstamam. Pavadonim jāierodas un jāpaliek klīnikā kopā ar jums. Šim cilvēkam jāspēj pavadīt vai aizvest jūs mājās un parūpēties par jums visas atlikušas dienas garumā. Lūdzu nenāciet uz procedūru kopā ar bērniem.

Kur notiek zobu labošana ar IV sedāciju?

Ārstēšana tiks veikta Dental Art klīnikā, vienā no zobārstu kabinetiem. Procedūras laikā kabinetā pastāvīgi uzturēsies ārsts anesteziologs, kurš kontrolēs jūsu stāvokli. Jūsu pavadonis varēs sagaidīt jūs pēc procedūras uzgaidamajā telpā.

Kā notiek intravenozas sedācijas procedūra?

 1. Pirms procedūras jums būs jāparaksta piekrišana par to, ka jūs piekritat zobu labošanai miegā ar anesteziologa uzraudzību. Personāls izskaidros riskus, ieguvumus un alternatīvas, pirms viņi jūs lūgs parakstīt piekrišanas veidlapu.
 2. Jūsu asinsspiediens tiks pārbaudīts pirms un pēc procedūras.
 3. Ļoti plāna plastmasas caurule tiks ievietota jūsu vēnā vienā no rokām. Tad tiks ievadīts medikaments, kas ātri padarīs jūs ļoti miegainu un atvieglotu.
 4. Procedūras gaitā jūsu pirkstam tiks piestiprināta ierīce, kas noteikts pulsu un skābekļa līmeni (saturāciju).
 5. Kā arī IV sedācijas laikā jums tiks dota vietējā anestēzija. Vajadzēs pāris minūtes, lai injekcija iedarbotos un nodrošinātu, ka jūs nejūtīsiet sāpes ārstēšanas laikā.
 6. Miega garums ir atkarīgs no nepieciešamo ārstēšanas darbu apjoma.

Kas notiek pēc IV sedācijas?

Jums būs jāpaliek mūsu uzgaidāmajā telpā, līdz būsiet gatavs doties projām. Atkopšanās parasti aizņem aptuveni stundu. Dienā, kad jums bija intravenoza sedācija:

 • nepalieciet vieni – brauciet mājās ar savu pavadoni, ja iespējams – ar automašīnu;
 • nebrauciet ar velosipēdu vai motociklu;
 • nestrādājiet ar mehānismiem;
 • nelietojiet alkoholu;
 • neatgriezieties darbā un neparakstiet juridiskus un citus svarīgus dokumentus.

Atcerieties, ka sedācija ne vienmēr var būt piemērota metode, tādēļ, pirms jūs izvēlaties ārstēt zobus miegā, jums noteikti jāapmeklē zobārsta konsultācija. Tas vajadzīgs, lai zobārsts pārliecinātos, ka zobu ārstēšana miegā jums būs piemērota un droša metode – ārstam ir jānovērtē gan jūsu vispārējais veselības stāvoklis, gan zobu stāvoklis.

Sedācija — labākais risinājums pacientam un ārstam

Kas ir sedācija? Sedācija — tā ir pacienta ievadīšana pusmiega stāvoklī ar smieklu gāzes palīdzību. Virspusējas sedācijas metode, kuru pielieto zobārstniecībā, apspiež bailes un sniedz pacientam miera sajūtu. Kā rezultātā mūsu pacienti ir amzirsuši, ko nozīmē vārdi “Man bail iet pie zobārsta!”.

ASV, Lielbritānijas un Izraēlas klīniku ārsti jau sen un veiksmīgi pielieto smieklu gāzi zobārstniecībā. Šai tehnoloģijai ir maz kontrindikāciju, un to plaši izmanto tieši bērnu stomatoloģijā. Mūsu ārsti izmanto sedāciju, lai mazie pacienti neizjustu stresu un nebaidītos regulāri nākt pie zobārsta.

Parasti mazs bērns nespēj izturēt stomatoloģiskajā krēslā vairāk par 10 minūtēm, bet procedūras ilgums ar sedāciju var pagarināties līdz 40-60 minūtēm, kas ļauj stomatologam izārstēt vairākus zobus vienā reizē. Tas būtiski samazina vizīšu skaitu pie zobārsta.

Kā darbojas sedācija?

Par smieklu gāzi ikdienā sauc slāpekļa oksīdu. Šī gāze vairāku desmitgažu laikā tika veksmīgi pielietota ķirurģijā un ģinekoloģijā.

Amerikāņu kompānija Matrx dažu gadu garumā izstrādāja ierīci, kurā tiek veidots nomierinošs elpojamais sajaukums, kurš par 30% sastāv no skābekļa un par 70% no smieklu gāzes. Tas ir drošs aparāts ar elektronisku vadību, ar sistēmu, kas pasargā no kļūdām sajaukuma daudzuma aprēķinā. Gāzes padeve ierīcē ir automatizēta.

Caur deguna masku līdzeklis nonāk deguna dobumā, bet izelpotais gaiss tiek novākts ar lielātruma sūkni. Zobārsts ņemot vērā pacienta vecumu un veselības stāvokli nosaka devu un pēc nepieciešamības var to grozīt procedūras laikā.

Kamēr pacients ieelpo smieklu gāzi, viņš jūt atslabinājumu un mieru. Pacients ir samaņā, viņš spēj reaģēt un sarunāties ar zobārstu. Pēc procedūras beigām maska tiek noņemta. Tad smieklu gāzes iedarbība uzreiz tiek pārtraukta.

Procedūru laikā pacients izjūt emocionālu komfortu, atslabinājumu un mieru. Bet pats galvenais — nekādas bailes!

Ko ir svarīgi zināt par sedāciju:

 • Sedācja nav pretsāpju līdzeklis, tai ir tikai neliels pretsāpju efekts. Izvairīties no sāpīgām sajūtām, ārstējot zobus, palīdz tikai narkoze vai lokālie pretsāpju preparāti.
 • Sedācija nav narkoze. Gāze pilnībā tiek izvadīta no organisma pēc tās iedarbības beigām, tāpēc uzreiz pēc procedūras ar sedācijas pielietošanu pacients var sēsties pie stūres.
 • Zobārsta pienākums — izveidot komfortablus psiholoģiskus apstākļus bērnam, savādāk gāze nepalīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārdzīvojumiem. Stomatologi rekomendē sedāciju pirmās vizītes laikā, izņemot gadījumus, kad pacients ir ļoti mazs un nevar sarunāties ar zobārstu, vai kad ir citas kontrindikācijas.
 • Pieaugušajiem pacientiem sedācija ir ieteicama, ja ir izteiktas bailes no stomatologa. Ir jāņem vērā, ka pieaugušajiem ir vairāk kontrindikāciju smieklu gāzes lietošanai, piemēram, hroniskās slimības, alkoholiskā atkarība, galvas traumas utt.
 • Bērniem ir iespējams pielietot sedāciju ar smieklu gāzi, kad tie sasnieguši apzinīgu vecumu – bērns pats var sarunāties ar ārstu un ļauj sev uzvilkt masku. Šo sedācijas veidu iesakām bērniņiem no 4 gadu vecuma.

Zobu ārstēšana bez sāpēm un bailēm ir realitāte!

Pateicoties tam, ka mūsu klīnika piedāvā ārstēt zobus ar sedāciju, vairāki pacienti ir veiksmīgi tikuši galā pat ar ielaistām stomatoloģiskām problēmām.

Nebaidīties no zobu ārstēšanas ir viegli! Pamēģiniet!

Lai pacientam nodrošinātu nesāpīgu zobārstniecības procedūru norisi, mūsdienu zobārstniecība piedāvā efektīvas anestēzijas metodes. Zobārstniecības procedūras parasti tiek veiktas zem vietējās (lokālās) anestēzijas, kas uz noteiktu laiku padara nejūtīgu ārstējamo vietu. Pirms stomatoloģiskās manipulācijas zobārsts pacientam veic anestēzijas injekciju. Stomatologam tas ļauj droši veikt nepieciešamo zobārstniecības procedūru, bet pacientam maksimāli izvairīties no nepatīkamām, sāpju sajūtām zobārstniecības procedūras laikā.

Anestēzijas procedūra

Pirms anestēzijas injekcijas zobārsts var veikt arī virsmas anestēziju, noklājot injekcijas vietu ar speciālu anestezējošo vielu, kas mazina gļotādas jūtīgumu. Anestezējošās vielas ievades vietu un apjomu nosaka zobārsts atkarībā no ārstējamā zoba atrašanās vietas mutes dobumā, kā arī pacienta dzimuma un ķermeņa uzbūves. Adata, ar kuru tiek injicēta anestezējošā viela, ir ļoti tieva, tādēļ pacients parasti neizjūt nopietnu diskomforta sajūtu injekcijas laikā. Atkarībā no pacienta vecuma un vispārējā veselības stāvokļa zobārsts izvēlas katram pacientam piemērotāko anestēzijas veidu.

Anestezējošie medikamenti:

 1. Artikaīns. Visbiežāk pielietotais anestēzijas līdzeklis mūsdienu zobārstniecībā. Anestezējošā viela ļoti ātri sāk iedarboties – ap 2 minūtēm pēc injekcijas. Injicējot pacienta augšžoklī, ļauj saglabāt nejūtīgumu līdz 2 stundām, apakšžoklī – 4-5 stundas. Tā kā anestezējošais līdzeklis satur adrenalīnu, tas netiek pielietots zobārstniecības procedūru veikšanai vecāka gadagājuma cilvēkiem, grūtniecēm, kā arī cilvēkiem ar asinsspiediena un sirds problēmām.
 2. Mepivakaīns. Līdzeklim ir ilgāks iedarbības sākuma laiks (3-5 minūtes), kā arī mazāks kopējās iedarbības laiks. Veicot anestēziju pacienta apakšžoklī, mepivakaīns ļauj saglabāt nejūtīgumu 3-4 stundas, bet augšžoklī – 1-1,5 stundas. Mepivakaīns kā anestezējošā viela nesatur adrenalīnu un parasti tiek pielietota, veicot zobārstniecības manipulācijas vecāka gadagājuma cilvēkiem, grūtniecēm, kā arī cilvēkiem ar sirds un asinsspiediena problēmām.
 3. Lidokaīns. Šo anestezējošo līdzekli visbiežāk pielieto bērnu zobārstniecībā. Lidokaīna iedarbības laiks un ilgums ir tāds pats kā mepivakaīnam. Arī šis anestezējošais līdzeklis nesatur adrenalīnu, taču ķīmisko īpašību dēļ ir piemērotāks anestēzijas līdzeklis bērniem.

Pacientam pirms zobārstniecības procedūru uzsākšanas noteikti jāinformē zobārsts par savu veselības stāvokli, lai zobārsts varētu izvēlēties pacientam piemērotāko, drošāko un efektīvāko anestezējošo līdzekli!

Pieteikt vizīti tiešsaistē ar 15 Eur atlaidi

*gadījumos, kad pacienta izdevumus 100% apmērā sedz apdrošinātājs, priekšapmaksa tiek atgriezta pēc vizītes. Lūdzu ņemt vērā, ka priekšapmaksa netiek atgriezta, ja pacients neierodas uz vīzīti, kavē to vairāk par 5 minūtēm vai atceļ vizīti mazāk kā 24 stundas pirms vizītes. Laicīgi atceltas vizītes gadījumā (ne vēlāk, kā 24 stundas pirms vizītes) nauda tiek atgriezta uz pacienta iesnieguma pamata, kurā norādīts bankas konta numurs.

! Atlaide netiek piemērota, ja izmantojat citu akciju.

pieteikt apmeklējumu

PIRKT DĀVANU KARTI

BOOK ONLINE AND RECEIVE 15 EUR OFF YOUR APPOINTMENT

*in case 100% of the treatment price is covered by patient insurance, the deposit is reimbursed after attendance. Please note that the deposit is not returned in case of failure to attend the appointment; if attendance is more than 5 minutes late; or if cancellation is requested less than 24 hours before the appointment. Upon timely cancellation (no later than 24 hours before the booked appointment time) the sum is reimbursed upon request submitted by application specifying the bank account to receive the sum.

! The discount does not apply if you use another promotion

BOOK A VISIT​

BUY GIFT CARD

Pieteikt vizīti






  REZERVĒT VIZĪTI

  Sergejs Andrijevskis

  Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

  Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
  Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

  Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
  Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

  Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

  Pieteikt vizīti






   Pieteikt vizīti






    Abdulkarims Alkadi

    Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

    Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

    Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

    Pieteikt vizīti






     PIETEIKT VIZĪTI






      PIETEIKT VIZĪTI






       Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

       Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
       Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

       Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

       PIETEIKT VIZĪTI

       Jogita Habeka

       Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

       Pieteikt vizīti






        JŪLIJA CIPĻAKOVA

        Julija ir mūsu zobu higiēniste.

        Pieteikt vizīti






         PIETEIKT VIZĪTI






          VAI
          REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

          РЕЗЕРВИРУЙТЕ ВИЗИТ И ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ 15 ЕВРО

          *в случаях, когда расходы пациента покрываются страховщиком на 100%, предоплата возвращается после визита. Обращаем ваше внимание, что предоплату не возвращаем, если пациент не пришел на прием, опаздывает более чем на 5 минут или отменяет визит менее чем за 24 часа до визита. В случае своевременной отмены визита (не позднее, чем за 24 часа до визита) денежные средства возвращаются на основании заявления пациента, в котором указан номер банковского счета.

          !Скидка не действует, если Вы используете другую акцию.

          ЗАПИСАТЬСЯ

          ПОДАРОЧНАЯ КАРТА​

          PIETEIKT VIZITI

          rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

          PIRKT DĀVANU KARTI

          PIETEIKT VIZITI

          rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

          PIRKT DĀVANU KARTI

          PIETEIKT VIZITI

          rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

          PIRKT DĀVANU KARTI

          Free ‘Travel Like a True Adventurer’ E-book

          1. Pakalpojuma sniegšanas adrese un kontaktinformācija

          Zobārstniecības klīnika “Dental Art”

          Krišjāņa Barona iela 20, 2.stāvs., LV-1010, Latvija

          Phone: +371 67278933 

          E-pasts: info@dentalart.lv 

          www.dentalart.lv

          2. Rezervācijas

          Pilna mutes dobuma higiēnas rezervāciju iespējams veikt mūsu mājas lapā, tiešsaistē izvēloties kādu no rezervācijai pieejamajiem datumiem un laikiem.

          Rezervācijai pieejamie datumi un laiki ir aktuāli brīdī, kad mājas lapas lietotājs uzsāk aktivitāti mājas lapā un tie atjaunojas ar regularitāti katras 10 minūtes. Tā kā pastāv iespēja, ka mājas lapas lietotāja rezervācijai izvēlētie datumi var tikt vienlaicīgi rezervēti arī izmantojot citus reālā laikā rezervācijām paredzētos kanālus, piemēram, telefonu vai citas tiešsaistes platformas, tad situācijās, kad būs radušies dubultas rezervācijas, klīnikas administrator sazināsies ar lietotāju, lai vienotos par izmaiņām veiktajā rezervācijā. Izmaiņas rezervācijā tiks piedāvātas atkarībā no apstākļiem, un ņemot vērā brīvo laiku pieejamību.

          Uzsākot rezervācijas procesu mājas lapā, lietotājam tiek dots laiks 10 minūtes, lai pabeigtu rezervāciju.

          Rezervācija ir uzskatāma par apstiprinātu, kad lietotājs ir norēķinājies par rezervāciju, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu mājas lapā, un rezervāciju sistēmā nav radušies dubultās rezervācijas, augstāk minēto iemeslu dēļ.

          Rezervāciju iespējams atcelt jebkurā laikā.

          Rezervācijas maksu atmaksā

          • 100% apmērā – atceļot ne mazāk kā 2 nedēļas pirms rezervācijas sākuma;
          • 50% apmērā – atceļot ne mazāk kā 1 nedēļu pirms rezervācijas sākuma;

          Atceļot rezervāciju mazāk kā 1 nedēļu pirms noteiktā datuma, maksa netiek atgriezta. Maksa netiek atgriezta arī neierašanās gadījumā.

          Ja neparedzamu apstākļu dēļ, pacientu nav iespējams pieņemt paredzētajā datumā rezervācijas maksa tiek atgriezta pilnā apmērā, bez laika ierobežojuma. Šādās situācijās tiek darīts viss iespējamais, lai pacientam palīdzētu atrast citu laiku procedūrai.

          3. Maksājumi

          Maksa par rezervāciju jāveic 10 eiro apmērā, kas ir daļa no gala summas, kas norādīta kā maksa par pakalpojumu jau pēc 10 eiro atlaides, kas piemērota par rezervācijas veikšanu tiešsaistē.

          Maksājumu iespējams veikt ar maksājumu karti rezervācijas laikā mājas lapā.

          Rezervācijas maksas atgriešana, gadījumā, ja rezervacija tiek atcelta saskaņā ar punktu 2, var aizņemt līdz pat 30 dienām, taču vairums maksājumu nepārsniegs 10 darba dienas no rezervācijas atcelšanas brīža.

          Mūsu mājas lapa izmanto digitālās drošības sertifikātu SSL (Secure Socket Layer), kas nodrošina lietotāja datu drošību un konfidencialitāti.

          Uzmanību: Ja maksājuma laikā rodas tehniskas problēmas un lietotājam netiek piedāvāta iespējam maksāt ar karti, lūgums rezervācijai izmantot citu e-pastu vai mēģināt veikt rezervāciju no citas ierīces.

          4. Privātuma politika un sīkdatnes

          SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

          • SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
           1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
           1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
          • Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
          • Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
           3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
           3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
           3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
           3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
          • SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
          • Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
          • Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
          • Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

          Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

          Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

          Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

          Pieteikt vizīti






           SEMJONS GREDITORS

           Pieteikt vizīti






            Pieteikt vizīti






             Kristīne Zatirka

             Pieteikt vizīti






              PIETEIKT VIZITI

              rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

              PIRKT DĀVANU KARTI

              ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС