Zoba implants – identisks dabīgā zoba aizstājējs. Zoba implants ir ideāls risinājums cilvēkiem, kuri dažādu iemeslu dēļ ir zaudējuši savu dabīgo zobu un tādēļ nevar nodrošināt sev pilnvērtīgu dzīves kvalitāti. Zobu iztrūkums izraisa nopietnu diskomfortu. Zobu implantācija ir stomatoloģiska procedūra, kas ļauj aizvietot zaudētos dabīgos zobus jebkurā mutes dobuma daļā. To vietā ievieto mākslīgos zobus, kuri vizuāli un funkcionāli ir identiski cilvēka dabīgajiem zobiem. Atšķirībā no tradicionālajām protezēšanas metodēm, zobu implanti ir fizioloģiski daudz piemērotāki cilvēka dabīgajai mutes dobuma struktūrai. Tie ļauj pilnībā saglabāt dabīgajiem zobiem piemītošo estētisko izskatu un funkcionalitāti.

Zoba implanta sistēmas sastāvdaļas:

1. Titāna skrūve, kas tiek ieskrūvēta žokļa kaulā. Skrūve atbilstoši pacienta žokļa kaula struktūrai ir noteikta garuma, platuma, ar noteiktu vītņu skaitu un dziļumu. No ārpuses šī titāna skrūve ir speciāli apstrādāta, lai palielinātu saskares virsmu ar kaulu un tādējādi nodrošinātu zoba implanta saaugšanu ar kaulu (osseointegrācija). Šī procesa rezultātā tiek iegūts analogs zoba saknei, lai varētu veikt turpmāko zoba kroņa atjaunošanu.

2. Smaganu formētājs. Noteiktas formas titāna skrūve, kas uz laiku tiek ievietota zoba implantā virs smaganu līmeņa ar mērķi izveidot estētisku smaganas formu ap zoba implantu tāpat kā ap dabīgajiem zobiem.

3. Abatments. Zoba stumbriņa analogs. Pēc smaganu formētāja izņemšanas, abatments tiek ievietots un nostiprināts zoba implantā. Atkarībā no pacienta izvēles tiek ievietots metāliskais abatments vai cirkonija abatments. Metāliskā abatmenta priekšrocība ir salīdzinoši zemāka cena. Tas ir piemērots pacientiem ar biezu smaganu vai tajos gadījumos, ja zoba implantācija notiek mutes dobuma dziļumā. Savukārt, cirkonija abatments ir dārgāks, taču estētiskāks risinājums, ja tiek veikta priekšzobu implantācija, jo cirkonija abatments nespīd cauri plānai smaganai. Tas tiek lietots arī gadījumos, kad pacients plāno izmantot cirkonija zoba kroni.

4. Zoba kronis. Atkarībā no pacienta izvēles tiek izgatavots metālkeramikas vai cirkonija kronis, kas tiek izvietots un nostiprināts uz abatmenta. Pēc izskata un funkcionalitātes zoba kronis ir identisks dabīgajam zobam.

Zoba implantācijas process sastāv no diviem pamata posmiem. Pirmajā, ķirurģiskajā posmā, tiek veikta zoba implanta ievietošanas operācija un zoba implanta iedzīvināšana žokļa kaulā, kā arī smaganas noformēšana ap topošo zobu. Otrajā, protezēšanas posmā, tiek ņemts zobu nospiedums un izgatavots kronis. Zobu implantācijas procedūra notiek sterilos apstākļos zobārsta kabinetā, izmantojot vietējo anestēziju. Procedūras apraksts:

 • Zobārsts atsedz pacienta smaganu, lai nodrošinātu piekļuvi žokļa kaulam.
 • Žokļa kaulā tiek izveidots kanāls, kas pēc formas un izmēra precīzi atbilst izvēlētajam zoba implantam. Ja zobārsts konstatē, ka zoba implanta ievietošanai trūkst nepieciešamā kaula apjoma, tad pirms kanāla veidošanas un zoba implantācijas veikšanas kauls tiek pieaudzēts.
 • Zoba implants tiek ievietots (ieskrūvēts) sagatavotajā kanālā un nosegts ar smaganu.
 • Process turpinās pēc 2-6 mēnešiem, kuru laikā ir noticis osseointegrācijas process (zoba implanta saaugšana ar kaulu) – lai to konstatētu, tiek veikta rentgenoloģiskā izmeklēšana. Precīzu laika posmu, pēc kura tiek turpināts zoba implantācijas process (visbiežāk tie ir 2-6 mēneši), zobārsts nosaka katram pacientam individuāli, ņemot vērā pacienta žokļa kaula struktūru un vispārējo veselības stāvokli.
 • Pēc tam, kad zoba implants ir veiksmīgi saaudzis ar žokļa kaulu, zobārsts atsedz pacienta smaganu, un zoba implantā aptuveni uz 2 nedēļām tiek ievietots smaganu formētājs, lai ap topošo zobu izveidotos pareizas smaganu kontūras.
 • Pēc 2 nedēļām sākas protezēšanas posms. Tiek ņemts pacienta zobu nospiedums, lai zobu tehniskajā laboratorijā izgatavotu pastāvīgu protezēšanas konstrukciju.
 • Zobu tehniskajā laboratorijā tiek izgatavots pacientam individuāli piemērots zoba kronis, ņemot vērā pacienta zobu formu un toni, sejas formu, kā arī pacienta vēlmes.
 • Kad zoba kronis ir izgatavots, zobārsts to ievieto pacienta mutes dobumā un uz dažiem mēnešiem nostiprina ar pagaidu cementu, lai nepieciešamības gadījumā veiktu korekcijas.
 • Kad zobārsts konstatē, ka kronis ir pacientam pilnībā piemērots, tas tiek nostiprināts jau ar pastāvīgo cementu.
 • Pacientam ik pa laikam jāveic rentgenoloģiskā izmeklēšana, lai novērtētu ievietotā zoba implanta funkcionēšanu.

Pirms zobu implantācijas procedūras veikšanas zobārsts vispirms novērtē pacienta vispārējo veselības stāvokli, veic žokļa kaula rentgenoloģisko izmeklēšanu un pārbauda mutes dobuma mīksto un cieto audu stāvokli, kā arī žokļu kaula blīvumu, lai rastu pacientam piemērotāko un efektīvāko risinājumu. Lai arī zobu implantācijas procedūra aizņem ilgāku laiku un prasa lielākus izdevumus, nekā tradicionālā protezēšana, tā ir neatsverama kā ilgtermiņa ieguldījums zobu problēmu novēršanā, jo zobu implanti tiek izgatavoti no bioloģiski saderīga, cilvēka audiem draudzīga titāna, un tādēļ pacientiem ar pietiekami labu veselību un atbilstošas zobu higiēnas ievērošanas gadījumā zobu implanti var kalpot visu mūžu.

Pacientiem, kuri vēlas atjaunot zobus ar implantiem, pirms implantācijas uzsākšanas nepieciešams apmeklēt zobārstu-imlantologu mutes dobuma veselības stāvokļa izvērtēšanai. Konsultācijas laikā speciālists veiks nepieciešamos apskates un kontroles pasākumus, lai nodrošinātu pacientam pēc iespējas drošāku un efektīvāku zobu implantācijas procesa norisi.

Konsultācija pie zobārsta-implantologa

 • Pacients uz vietas klīnikā aizpilda speciālu medicīnisko lapu, kurā atzīmē informāciju par savu veselības stāvokli. Pacienta sniegtā informācija ir ļoti būtiska, lai speciālists būtu informēts par iespējamām pacienta veselības problēmām, kas atsevišķos gadījumos var būt par iemeslu zobu implantācijas procesa atlikšanai. 
 • Sarunā ar pacientu speciālists noskaidro, vai ir kādas sūdzības, iespējamās veselības un zobu problēmas, kas satrauc pacientu.
 • Zobārsts-implantologs veic pacienta zobu apskati, fiksējot zobu veselības stāvokli, un pārbauda smaganu veselību. 
 • Lai noteiktu pacienta kopējo mutes un žokļu veselības stāvokli un nodrošinātu implantācijas efektivitāti, pacientam veic zobu panorāmas rentgena uzņēmumu (ortopantomogrammu). Tas speciālistam arī ļauj noteikt, vai pirms implantācijas procedūras nepieciešama mākslīgā kaula pieaudzēšana.
 • Zobārsts-implantologs sastāda zobu implantācijas plānu, kurā detalizēti aprakstīti nepieciešamie ārstēšanās soļi.
 • Zobu implantācijas plāns pacientam tiek nosūtīts pa epastu triju dienu laikā.

Estētiskums un dabiskums

Zobu kroņi uz implantiem izskatās un funkcionē tāpat kā dabiskie zobi. Neviens pat neiedomāsies, ka tie NAV jūsu dabiskie zobi! Zobu implanti dāvās jums skaistu smaidu un sniegs pārliecību par saviem spēkiem. Jūs varēsiet droši smaidīt, smieties, skūpstīties, ēst un dzert jeb dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!

Svarīgu fizioloģisku funkciju atjaunošana

Zobu kroņi uz implantiem ir ne tikai estētiski un ērti, bet arī nepieciešami, lai atjaunotu kritiski svarīgas fizioloģiskas funkcijas.

А) Košļāšanas funkciju atjaunošana – jums atkal būs viegli uzņemt pārtiku!

Pēc implantu uzstādīšanas jums nebūs jāmaina savi ēšanas paradumi. Implanti ir identiski jūsu dabiskajiem zobiem, tāpēc varēsiet baudīt iemīļotos ēdienus bez jebkādiem ierobežojumiem.

B) Runa un dikcija

Izvēloties zobu implantus, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu dikcija un balss tonis nemainīsies vai pat uzlabosies, tā kā zobu implanti neradīs diskomfortu runājot.

Uzticamība un drošums

Implanti tiek izgatavoti no titāna – ļoti izturīga un pavisam droša materiāla, kuram ir vairākas priekšrocības:

А) Titānam piemīt augsta bioloģiskā saderība ar cilvēka organisma audiem.

B) Titāns neizraisa ķīmisku reakciju un nekairina mutes dobumu, kas var dažreiz notikt lietojot izņemamās protēzes.

C) Titāns nepakļaujas korozijai, tādēļ tas ir ļoti uzticams un izturīgs materiāls.

Blakus zobu saglabāšana

Atšķirībā no zoba tilta ievietošanas, uzstādot kroņus uz implantiem nav nepieciešams noslīpēt blakus esošos zobus, jo kronis turas uz implanta, kas aizvieto zoba sakni.

Sejas ovāla, jaunības un skaistuma saglabāšana

Ja ilgstoši netiek aizvietoti mutes dobumā iztrūkstošie zobi, notiek žokļa kaulu atrofija, kā rezultātā veidojas sejas formas un lūpu līnijas deformācija un ap muti parādās daudz grumbiņu. Ar implanta palīdzību var izvairīties no šīm problēmām un atjaunot skaistu sejas ovālu. Jūs izskatīsieties tā, kā jūs izskatītos, ja jums būtu visi dabiskie zobi.

Izturība un garantija

Zobu implanti jums kalpos vismaz 10 gadus vai pat vēl ilgāk. Implantu ražotāji visiem implantiem nodrošina garantiju no 5 gadiem līdz mūžam.

Nesāpīga uzstādīšana

Pēc zobu implanta ievietošanas jūs mutes dobumā nejutīsiet nekādas sāpes. Nebūs nepatīkamu sajūtu, kuras var rasties nesekmīgi ievietojot protēzes.

Nav nepieciešams pierast

Pēc implanta ievietošanas nav nepieciešams ilgs laiks, lai pie tā pierastu. Uzreiz pēc implanta ievietošanas jūs varēsiet turpināt savu ikdienu, pat nepamanot implanta esamību: varēsiet runāt, ēst, smieties. Nebūs nekādu neērtību vai kompleksu.

Nav nepieciešama īpaša aprūpe

Zobu kroņi uz implantiem ir jātīra tāpat kā jūsu dabiskie zobi. Nav nepieciešami īpaši paņēmieni un laikietilpīgas procedūras, kā tas ir kopjot protēzes.

Nekādu nepatīkamu pārsteigumu

Zobu implanti negaidīti nenoslīdēs un nesalūzīs, tāpēc jūs varat neuztraukties par neveiklām situācijām. Dzīvojiet pilnvērtīgu dzīvi un neko sev neatsakiet!

Vairumā gadījumos rezultāts ir veiksmīgs

95-98% gadījumos implantu ievietošana tiek veikta bez jebkādiem sarežģījumiem. Pat ja kaut kādu pacienta saslimšanu dēļ implants nepieaug ar pirmo reizi, tas izdodas otrajā mēģinājumā.

Kontrindikāciju un vecuma ierobežojumu ir ļoti maz

Zobu implantus var ievietot pacientiem sākot ar 16-18 gadu vecumu līdz pat neierobežotam vecumam. Zobu implantu ievietošanas vienīgās kontrindikācijas ir tādas nopietnas saslimšanas kā insults, infarkts, tuberkuloze, onkoloģiskas, psihiskas un dažas citas saslimšanas. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, implantu ievietošana ir iespējam gandrīz ikvienam!

Zobu plate uz implantiem ir izņemamo zobu protēžu veids. Šīs protezēšanas metodes pamatā ir titāna implantu ieskrūvēšana pacienta žokļa kaulā, uz tiem fiksējot zobu plati (protēzi). Zobu plati uz titāna implantiem pielieto gadījumos, ja mutē paša zobi nav saglabājušies vispār vai ir saglabājušies tikai daži zobi. Sākotnēji pacienta žoklī tiek ieskrūvēti organisma audiem draudzīga materiāla, titāna, implanti. Vēlāk, kad implanti ir veiksmīgi iedzīvināti žokļa kaulā, tiek izgatavota zobu plate, kas ar speciāliem stiprinājumiem (atačmentiem) tiek fiksēta uz implantiem.

Zobu implanti

Zoba implants ir mākslīga zoba pamatne – pacienta žokļa kaulā ievietojama skrūve no titāna, kas ir ar cilvēka organisma audiem bioloģiski savietojams materiāls. Veicot zobu protezēšanu, pacienta žokļa kaulā ieskrūvējamo implantu skaitu nosaka zobārsts atkarībā no pacienta žokļa uzbūves, kā arī individuālajām vēlmēm un iespējām. Veicot apakšžokļa zobu protezēšanu, zobu plati iespējams fiksēt uz diviem implantiem, taču optimālais implantu skaits ir četri.

Zobu plate, kas fiksēta uz diviem implantiem, mutes dobumā turas stabili, tomēr ir nedaudz kustīga, kā rezultātā pacients var izjust nelielu diskomfortu. Savukārt, uz četriem implantiem fiksēta zobu plate turas ļoti stabili un nav kustīga. Arī pacientiem ar masīvu žokli un paaugstinātu košanas slodzi apakšžoklī ieteicams ieskrūvēt četrus implantus, lai nodrošinātu efektīvu zobu protēzes funkcionēšanu. Veicot augšžokļa zobu protezēšanu, pacienta žokļa kaulā tiek ieskrūvēti vismaz četri implanti, taču pacientiem ar masīvu žokli, lai nodrošinātu vienmērīgāku košanas slodzes sadali un labāku zobu protēzes funkcionēšanu, augšžoklī jāieskrūvē seši implanti.

Procedūras apraksts:

Zobu protezēšana, izmantojot izņemamo zobu plati uz implantiem, līdzīgi kā zoba implantācija, sastāv no diviem posmiem – ķirurģiskā posma un protezēšanas posma. Ķirurģiskajā posmā pacienta žokļa kaulā tiek ieskrūvēti un iedzīvināti titāna implanti, savukārt, protezēšanas posmā tiek izgatavota pacientam piemērota zobu protēze, kas fiksējas uz ievietotajiem implantiem.

Ķirurģiskais posms:

 • Zobārsts atsedz pacienta smaganu, lai nodrošinātu piekļuvi žokļa kaulam.
 • Žokļa kaulā tiek izveidots kanāls, kas pēc formas un izmēra precīzi atbilst izvēlētajam zoba implantam. Ja zobārsts konstatē, ka zoba implanta ievietošanai trūkst nepieciešamā kaula apjoma, tad pirms kanāla veidošanas un zoba implantācijas veikšanas kauls tiek pieaudzēts.
 • Zoba implants tiek ievietots (ieskrūvēts) sagatavotajā kanālā un nosegts ar smaganu.
 • Process turpinās pēc 2-6 mēnešiem, kuru laikā ir noticis osseointegrācijas process (zoba implanta saaugšana ar kaulu) – lai to konstatētu, tiek veikta rentgenoloģiskā izmeklēšana. Precīzu laika posmu, pēc kura tiek turpināts zoba implantācijas process (visbiežāk tie ir 2-6 mēneši), zobārsts nosaka katram pacientam individuāli, ņemot vērā pacienta žokļa kaula struktūru un kopējo veselības stāvokli.
 • Pēc tam, kad zoba implants ir veiksmīgi saaudzis ar žokļa kaulu, zobārsts atsedz pacienta smaganu, un zoba implantā aptuveni uz 2 nedēļām tiek ievietots smaganu formētājs, lai ap topošo zobu izveidotos pareizas smaganu kontūras.

Protezēšanas posms:

 • Pēc 2 nedēļām sākas protezēšanas posms. Pacientam tiek ņemts nospiedums, lai zobu tehniskajā laboratorijā izgatavotu zobu protēzes vaska modeli.
 • Nākamajā reizē pacients ierodas pie zobārsta, lai pielaikotu izgatavoto zobu protēzes modeli. Ja vaska modelis pacientam ir pilnībā piemērots, tad zobu tehniskajā laboratorijā tiek izgatavota īstā zobu protēze. Nepieciešamības gadījumā tiek veiktas korekcijas.
 • Kad zobu protēze ir izgatavota, pacients ierodas pie zobārsta, lai saņemtu gatavo protēzi.

Zobu plate uz implantiem – efektīvs risinājums

Izņemamā plate uz implantiem ir efektīvākais no izņemamo zobu protēžu veidiem. Šai platei ir ļoti stabila fiksācija mutes dobumā. Salīdzinot ar klasiskajām izņemamajām protēzēm, zobu plate uz implantiem aizņem mazāk vietas mutē un neierobežo maltītes izvēli. Plate uz implantiem spēj pilnībā aizvietot dabīgo zobu funkcionalitāti un izskatu. Jāņem vērā, ka plates efektīvai funkcionēšanai un labas smaganu veselības saglabāšanai, jāievēro rūpīga mutes higiēna. Ieteicams divas-trīs reizes dienā pēc ēdienreizēm plati izņemt ārā un tīrīt ar speciāli šim nolūkam paredzētu zobu birsti. Tāpat noteikti jāiztīra arī implantu abatmenti un gļotāda ap tiem. Tādā veidā iespējams novērst aplikuma sakrāšanos uz zobu plates un ap implantiem, novēršot iekaisuma rašanās risku.

Zaudētā zoba vietā ar laiku notiek kaula noārdīšanās (rezorbcija), kā rezultātā samazinās kaula apjoms. Tādēļ, ja pacients vēlas atjaunot zaudēto zobu ar zoba implantu, pirms implantācijas uzsākšanas zobārsts veic pacienta žokļa rentgenu un izvērtē, vai esošais kaula apjoms pacienta žoklī ir pietiekams, lai tajā būtu vieta implantam. Ja kaula apjoms implanta ievietošanai ir nepietiekams, tiek veikta mākslīgā kaula pieaudzēšana. Tā ir zobārstniecības procedūra, kuras laikā nepieciešamajā vietā tiek ievietots mākslīgais kauls, kas iegūts no dabīga vai mākslīga materiāla. Procedūras rezultātā tiek nodrošināts pietiekams kaulaudu apjomu implanta ievietošanas operācijai.

Kaula pieaudzēšana

Izšķir divu veidu kaula apjoma zudumu – horizontālo (trūkst kaula apjoma platumā) un vertikālo (trūkst kaula apjoma augstumā). Atkarībā no kaula zuduma veida, kā arī no tā, vai kaulu nepieciešams pieaudzēt augšžoklī vai apakšžoklī, zobārsts izvēlas pacientam piemērotāko risinājumu kaula pieaudzēšanai.

Procedūras norise

 • Zobārsts atsedz pacienta smaganu un ar speciāliem zobārstniecības instrumentiem izveido atveri.
 • Izveidotajā atverē zobārsts ievieto mākslīgā kaula materiālu (kaula granulas vai kaula bloku) un nosedz to ar gļotādu.
 • Smagana tiek aizšūta uz 10-14 dienām.
 • Visbiežāk 4-6 mēnešu laikā tiek sasniegts nepieciešamais kaula apjoms (to zobārsts konstatē rentgenā) un var uzsākt zoba implantāciju.

Sinusa liftings ir kaulu reģenerācija, kuras mērķis ir palielināt kaulaudu apjomu, paceļot deguna blakus dobumu. Šo manipulāciju veic tikai augšžoklim.

Pastāv divi sinusa liftinga veidi:

 • atvērtais;
 • slēgtais.

Atvērtais sinusa liftings

Tiek veikts, ja ir nepietiekams kaulaudu daudzums augšžokļa sānos. Vispirms implantologs izveido nelielu atveri blakus dobuma ārējā sieniņā. Pēc tam blakus dobuma gļotādu paceļ vajadzīgajā augstumā.

Izveidoto brīvo dobumu aizpilda ar pieaudzēšanas materiālu. Sinusa liftinga gadījumā arī izmanto membrānu, lai iegūtu maksimālo iespējamo kaula apjomu.

Iepriekš noslāņoto kaulaudu un gļotādas daļu novieto atpakaļ un sašuj. Pēc kāda laika veidojas vajadzīgais kaulaudu daudzums, pēc tam tiek veikta implantēšana. Atvērtais sinusa liftings pacientam ir mazāk traumējošs nekā slēgtais.

Slēgtais sinusa liftings

Tiek izmantots gadījumos, kad pacienta kauls ir gandrīz pietiekams implanta ievietošanai, tomēr jāuzaudzē nedaudz papildu kaulaudu. Implanta ievietošanai izurbtajā caurumā ievieto kaltu, kas izspiežas cauri dobuma apakšai un paceļ deguna blakus dobumu. Pēc tam dobumā ieber osteoplastisku materiālu. Tūlīt var ievietot implantu, pat negaidot kaulu materiāla integrāciju.

Titāna zoba implants (Alpha Bio)600 – 700
Titāna zoba implants (Strauder)600 – 700
Titāna zoba implants (Straumann, Ankylos)750 – 850
Titāna zoba implants (Nobel Biocare)850
Kaula pieaudzēšana500
Kolagēna membrānas izmantošana400
Implanta atsegšana ar smaganu formēšanu100
Sinus Lift — mākslīgā kaula pieaudzēšana950 – 1500
Kaulu bloku transplantacijas operācija2000 – 4500
Metālkeramiskais kronis uz implanta700 – 1000
Cirkonija kronis uz implanta800 – 1200
Plate uz implantiem, stienīšveida konstrukcijas ar atačmentiem2900 – 3500
Plate uz implantiem ar ball atačmentiem1300 – 2500
Gumijas maiņa abatmentam75
Implanta pozicionēšanas kape120
Implanta izņemšana300
Skrūves maiņa kronim100

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС