Mūsu zobu tehniskajā laboratorijā mēs zinām, cik daudz pacienta ārstēšanas procesā ir atkarīgs no zobu tehniķu darba. Bezkompromisa attieksme pret izgatavošanas procesa precizitāti, visā pasaulē augstu novērtētās „ZirkonZahn”, „AmannGirrbach” un „Ivoclak” iekārtas, kā arī mūsu darbinieku augstā kvalifikācija un vairāk nekā desmit gadu pieredze padara „Dental Tech” par uzticamu sadarbības partneri.

Mūsu zināšanas un tehniskās iespējas ļauj mums risināt pat vissarežģītākos uzdevumus par pieņemamu cenu, visīsākajos termiņos un ar mikrona precizitāti, tādējādi atvieglojot mediķu uzdevumu un uzlabojot pacientu dzīves kvalitāti.

Izvēloties par partneri mūsu laboratoriju, Jūs izvēlaties individuālu pieeju katram uzdevumam, uzmanību pret vissīkākajām detaļām, precizitāti un operatīvu pasūtījumu izpildi. Jūs novērtēsiet, cik viegli ir sadarboties ar mums, bet Jūsu klienti būs pateicīgi par rezultātu.

Kāpēc ārsti izvēlas mūs?

Precizitāte līdz mikronam

Mēs strādājam, lai Jūs varat piedāvāt saviem pacientiem labāko. Dental Tech speciālistu rūpīgums, profesionālisms un augstā atbildības sajūta neatstāj vietu paviršībām un neprecizitātēm.

Risinājums sarežģītākajām problēmām

Laboratorija specializējas sarežģītu konstrukciju izgatavošanā — Dental Tech darbinieku zināšanu līmenis ļauj atrast piemērotu risinājumu jebkuram pacientam.

Maksimāla individualizācija

Mēs piedāvājam pilnīgu izņemamo protēžu pielāgošanu pacienta zobu un smaganu tonim.

Operativitāte

Mēs neliekam ārstiem un pacientiem gaidīt — protēzes tiek izgatavotas pēc iespējas ātrāk. Mēs atradīsim risinājumu arī tad, ja rezultāts ir nepieciešams īpaši ātri.

Bezmaksas piegāde Rīgā

Mēs piegādājam pasūtījumus visā Latvijā. Rīgas robežās piegāde ir par brīvu.

Pierādīta kvalitāte

Zobu tehniskā laboratorija Dental Tech ir saņēmusi Eiropas ISO 9001 sertifikātu. Tas nozīmē, ka mūsu darba kvalitāte tiek stingri uzraudzīta visos darba posmos. Mums uzticas daudzi lieliski ārsti Latvijā un Lielbritānijā.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС