О конфиденциальности (Privātuma politika LV)

SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

 1. SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
  1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
  1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
 2. Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
 3. Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
  3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
  3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
  3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
  3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
 4. SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
 5. Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
 6. Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
 7. Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

О скидках

Хорошее состояние зубов и полости рта – это залог здоровья, отличного настроения и имиджа человека. В клинике Dental Art действуют специальные акции и скидки на стоматологические услуги. Благодаря этому можно обрести здоровые и красивые зубы без ущерба для кошелька.

Ознакомьтесь с предложениями на нашем сайте

Заходите почаще на наш сайт dentalart.lv. Здесь вы найдете информацию о действующих в клинике Dental Art акциях и выгодных предложениях. Кстати, воспользовавшись онлайн оплатой услуги, вы получите скидку 10 евро на гигиену зубов.

.Внимание! Скидки не суммируются. Вы можете воспользоваться любым предложением только один раз.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

Записаться

  Юлия Циплакова

  Юлия – наш гигиенист.

  Записаться

   Записаться на визит

   Абдулкарим Алкади

   Карим — наш врач-ортодонт
   Он закончил Рижский университет им. Страдиня, а также Дамасский университет, где узнал решительно всё об ортодонтии, брекетах и прикусах.

   Я стал врачом потому, что мне нравится помогать другим. Мне нравится видеть улыбку на лицах пациентов после того, как проблема решена и у них больше ничего не болит. Именно после ортодонтического лечения я очень рад видеть счастливых пациентов, которые рады достигнутому результату.
   Когда у меня есть свободное время, то я смотрю много кино и путешествую!”

   APPLY FOR A VISIT

    PIETEIKT VIZĪTI

     ЗАПИСАТЬСЯ

      Мы обеспечиваем доступность среды пациентам с ограниченными возможностями.

      Когда вы записываетесь на приём к врачу, пожалуйста, сообщите администратору о том, что вам понадобится помощь, мы будем рады помочь!

      Для вашего удобства в здании расположен подъёмник, а также лифт, а в самой клинике – туалет с достаточно широкими дверьми.

      Подробную информацию о предоставлении услуг лицам с ограниченными возможностями вы можете узнать по телефонам 29207418 или 67278933.

      Записаться на визит

      Йогита Хабека

      Йогита – наш стоматолог-протезист.

      ЗАПИСАТЬСЯ

      Share on facebook
      Share on whatsapp

      ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

      ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

      ЗАПИСАТЬСЯ

       BOOK A VISIT

       Share on facebook
       Share on whatsapp

       ONLINE HYGIENE REGISTRATION

       BUY GIFT CARD

       PIETEIKT VIZITI

       Share on facebook
       Share on whatsapp

       pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

       PIRKT DĀVANU KARTI

       ЗАПИСАТЬСЯ

       Share on facebook
       Share on whatsapp

       ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

       ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

       ЗАПИСАТЬСЯ

       Share on facebook
       Share on whatsapp

       ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

       ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

       ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС