Kāpēc sāp gudrības zobs? Gudrības zobs aug nepareizi - gudrības zoba raušana.

KAS JĀZINA PAR GUDRĪBAS ZOBIEM

Šeit atradīsiet svarīgāko informāciju par gudrības zobiem un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem:

 • Kas ir gudrības zobi un kad tie aug?
 • Pazīmes, ka gudrības zobu nepieciešams izraut: problemātisku gudrības zobu simptomi.
 • Gudrības zobu ekstrakcija: gudrības zobu raušanas process.
 • Iespējamās gudrības zobu ekstrakcijas komplikācijas.
 • Kas jāņem vērā pēc gudrības zoba ekstrakcijas?
Dental Art logo icon

 Kas ir gudrības zobi?

Kas ir gudrības zobi? Gudrības zoba attēls rentgenā.

Gudrības zobi, kas pazīstami arī kā trešie dzerokļi vai astotie zobi žoklī, ir pēdējais zobu komplekts, kas veidojas cilvēka mutē un aug pašā zobu rindas galā. Parasti tie parādās vecumā no 18 līdz 25 gadiem, cilvēkam esot jau pieaugušā vecumā, tāpēc arī tos sauc par gudrības zobiem. Šie zobi var būt vērtīgi jūsu mutei, ja tie ir veseli un pareizi novietoti, taču biežāk tie ir nepareizi novietoti un ir jāizrauj.

Vēsturiski gudrības zobi bija būtiski mūsu senčiem, kuriem bija lielāki žokļi un cietāka, grūtāk sakošļājama pārtika, tomēr, attīstoties cilvēku uzturam un žokļu izmēriem, nepieciešamība pēc šiem papildu molāriem ir samazinājusies. Mūsdienās tie bieži rada vairāk risku nekā labumu, jo mūsu mazajos žokļos trūkst vietas.

Dental Art logo icon

problēmu pazīmes

Problemātisks gudrības zobs aug nepareizi. Pazīmes

Problemātisku gudrības zobu agrīno pazīmju atpazīšana ir būtiska savlaicīgai un efektīvai ārstēšanai. Kad gudrības zobi sāk augt, tie bieži var izraisīt sarežģījumus mūsdienu cilvēka žokļa ierobežotās vietas dēļ. Lūk, galvenie rādītāji, kas liecina, ka jūsu gudrības zobi var augt nepareizi:

Sāpes un diskomforts 

Visievērojamākā pazīme ir diskomforts vai sāpes mutes aizmugurē. Sāpes var būt no blāvām līdz asām sāpēm, īpaši košļājot, sakožot vai atverot muti. Sāpes var parādīties pēkšņi un ātri pazust vai saglabāties ilgstoši, norādot, ka gudrības zobi izdara spiedienu uz citiem zobiem, nerviem vai žokļa kaulu.

Smaganu problēmas 

Veselas smaganas ir ļoti svarīgas vispārējai mutes veselībai un gudrības zobi var to sarežģīt. Jūs varat pamanīt, ka smaganas jūsu mutes aizmugurē kļūst pietūkušas, sarkanas un jutīgas. Dažos gadījumos var rasties asiņošana, tīrot zobus ar zobu birsti vai zobu diegu. Šie simptomi bieži norāda, ka gudrības zobs cenšas izlauzties cauri smaganu līnijai, kas var izraisīt iekaisumu vai infekciju.

Žokļa problēmas 

Vēl viena problemātisko gudrības zobu pazīme ir izmaiņas žokļa zonā. Ap žokli var rasties pietūkums, kas apgrūtina mutes atvēršanu, izraisa spiediena vai pilnuma sajūtu mutes aizmugurē. Papildus var parādīties arī sāpes ausī, kuru iemesls ir sāpju izstarošanās no žokļa.

Slikta elpa un garša 

Bieži aizmirsts simptoms ir pastāvīga slikta elpa vai nepatīkama garša mutē, ko var izraisīt infekcija ap augošo gudrības zobu. Kamēr zobam ir grūti izaugt, starp zobu un smaganu var izveidoties kabatas, kurās attīstās baktērijas, izraisot šos nepatīkamos simptomus.

Kāpēc šie simptomi ir svarīgi? 

Šo pazīmju ignorēšana var izraisīt nopietnākas komplikācijas, piemēram: 

 • Gudrības zobi, kuriem nav pietiekami daudz vietas, lai normāli attīstītos, var izraisīt sāpes, infekciju un citu zobu bojājumus.
 • Retos gadījumos ap problemātiskajiem gudrības zobiem var veidoties cistas vai audzēji, kas var izraisīt žokļa kaula un citu zobu bojājumus.
 • Gudrības zobus ir grūti tīrīt, īpaši daļēji izšķīlušos, padarot tos uzņēmīgākus pret kariesu un smaganu slimībām.

Regulāras zobārsta vizītes ir ļoti svarīgas, lai uzraudzītu gudrības zobu attīstību. Zobārsti var izmantot rentgena uzņēmumus, lai izsekotu šo zobu augšanu un identificētu iespējamās komplikācijas, pirms tās kļūst problemātiskas. Agrīna atklāšana un iejaukšanās var glābt jūs no gudrības zoba sāpēm un sarežģītām procedūrām nākotnē.

ESI NOVĒROJIS KĀDU NO ŠIEM SIMPTOMIEM?

Piesakies gudrības zobu ekstrakcijas konsultācijai un pārliecinies, ka tie aug pareizi vai lai risinātu problēmas to sākuma stadijā.

Dental Art logo icon

Gudrības zobu ekstrakcija

Gudrības zobu ekstrakcijas process atsevišķos gadījumos var ievērojami atšķirties vairāku faktoru dēļ. Šīs variācijas galvenokārt ietekmē unikālā zobu anatomija un katra pacienta specifiskie zoba augšanas apstākļi. Tomēr lielākoties gudrības zoba ekstrakcijas process norit sekojoši:

1. Sākotnējā konsultācija pie zobārsta

Šis ir pirmais un izšķirošais solis. Zobārsts veiks rentgena uzņēmumus, lai novērtētu jūsu gudrības zobu stāvokli, izmēru un attīstību. Šie rentgeni palīdz plānot ekstrakciju, nodrošinot skaidru priekšstatu par zobu saistību ar nerviem un citām žokļa struktūrām.

2. Zoba ekstrakcijas vizītes pirmais solis: anestēzija

Zoba ekstrakcijas vizītes ietvaros viena no pirmajām procedūrām, ko zobārsts veiks ir anestēzijas ievadīšana. Vietējā anestēzija nomierina zonu ap gudrības zobiem, padarot procedūru nesāpīgu. Sarežģītākos gadījumos vai pēc pacienta vēlmēm var izmantot smieklu gāzi vai sedāciju (ārstēšana miegā), – tas mazina satraukumu un ļauj procedūras laikā justies pilnībā komfortabli.

3. Zoba ekstrakcijas vizītes otrais solis: ķirurģija

Zobārsts izdara iegriezumu smaganu audos, lai atklātu zobu un kaulu. Ja nepieciešams, atbrīvo piekļuvi zoba saknei. Zobu var sadalīt sekcijās, lai vieglāk to būtu izraut. Pēc zoba izraušanas vieta tiek rūpīgi notīrīta.

4. Zoba ekstrakcijas vizītes trešais solis: šūšana

Kad zobs ir izrauts, ķirurģiskā vieta parasti tiek sašūta, lai veicinātu dzīšanu. Šīs šuves bieži vien izšķīst un pazūd dažu nedēļu laikā, tomēr, nepieciešamības gadījumā, zobārsts var izvēlēties šuves, kas pašas nesadalās un, kuras nepieciešams pēc sadzīšanas izņemt. Tādā gadījumā nepieciešama vizīte šuvju noņemšanai. Ekstrakcijas vieta tiek nosegta ar marli, kas kontrolē asiņošanu un veicina asins recekļa veidošanos, kas ir ļoti svarīga ātrākai un vieglākai brūces dzīšanai.

Dental Art logo icon

Iespējamās komplikācijas

Lai gan gudrības zobu ekstrakcija ir izplatīta un droša procedūra, tāpat kā jebkura cita ķirurģiska iejaukšanās, tā tomēr var radīt noteiktus riskus. Pacientiem ir svarīgi apzināties šīs iespējamās komplikācijas, lai atpazītu simptomus un pieņemtu pareizus lēmumus. Šeit ir norādīti galvenie riski, kas saistīti ar šo procedūru:

“Dry socket” jeb sausa alveola 

Sausa alveola (alveolīts) jeb tukšs dobums izrautā zoba vietā ir viena no visizplatītākajām komplikācijām pēc gudrības zoba ekstrakcijas. Tā rodas, kad asins receklis, kas veidojas izrautā zoba dobumā, tiek priekšlaicīgi izkustināts. Bez šī tromba pamatā esošais kauls un nervi tiek pakļauti gaisa, pārtikas un baktēriju iedarbībai, izraisot intensīvas sāpes ne tikai izrautā zoba vietā, bet arī, potenciāli, izstarojot sāpes visā skartā žokļa rajonā vai pat līdz auss zonai. Šis stāvoklis parasti attīstās dažas dienas pēc ekstrakcijas, un tas ir biežāk sastopams apakšējā žokļa zoba ekstrakcijā. Tādi faktori kā smēķēšana, pāragra intensīva mutes skalošana pēc ekstrakcijas, slikta mutes dobuma higiēna un kontracepcijas tablešu lietošana var palielināt šīs komplikācijas gūšanas risku.

INFEKCIJA

Lai gan tas notiek reti, tāpat kā pēc jebkura zoba ekstrakcijas arī pēc gudrības zobu raušanas pastāv infekcijas risks. Tā var rasties, baktērijām iekļūstot izrautā zoba vietā vai iesprūdušu pārtikas daļiņu dēļ. Simptomi, kas var liecināt par infiekciju, ir pastāvīgs drudzis, stipras sāpes, kas nepāriet, lietojot zāles, pietūkums, kas laika gaitā progresē, strutas ekstrakcijas vietā un nepatīkama garša vai smaka mutē. Rūpīga mutes dobuma higiēna un pēcoperācijas aprūpes instrukciju ievērošana infekcijas risku samazina līdz minimumam.

Dental Art logo icon

Kas jāņem vērā pēc zoba izraušanas

Kas jāņem vērā pēc gudrības zoba izraušanas

Pacientiem ir svarīgi rūpīgi ievērot zobārsta vai ķirurga norādījumus kā pirms, tā pēc procedūras, lai mazinātu minēto komplikāciju riskus. Turklāt ļoti svarīga ir tūlītēja saziņa ar zobārstu, ja pēc ekstrakcijas rodas kādi neparasti simptomi vai ilgstoša diskomforta sajūta. Pēc gudrības zoba ekstrakcijas ieteicams ievērot sekojošos norādījumus:

Atpūta un fiziskās aktivitātes

Pirmajās dienās pēc operācijas ir ļoti svarīgi atpūsties un ierobežot fiziskās aktivitātes. Paaugstināta sirdsdarbība un asinsspiediens no smagas darbības var traucēt dzīšanas procesu un palielināt asiņošanas risku. Plānojiet atpūsties no darba vai skolas, lai jūsu ķermenis varētu koncentrēties uz dzīšanai.

Uztura ieteikumi

Jūsu uzturam ir nozīmīga loma dzīšanas procesā. Sāciet ar šķidru un mīkstu pārtiku, kas minimāli jākošļā, piemēram, jogurts, biezenis un zupa. Pakāpeniski pārejiet uz vidēji mīkstiem ēdieniem kā putras, olas u.tml.. Izvairieties no karstiem, pikantiem, kraukšķīgiem vai cietiem ēdieniem, jo tie var kairināt brūci vai izspiest asins recekli izrautā zoba dobumā. Pirmajās dienās pēc operācijas izvairieties no alkoholiskiem, kofeīnu saturošiem, gāzētiem vai karstiem dzērieniem. Trīs dienas pēc operācijas nelietojiet piena produktus, jo tie satur baktērijas, kas pasliktina sadzīšanu.

Pietūkuma ārstēšana:

Pietūkums ir normāla dzīšanas procesa sastāvdaļa, bet tas var būt nepatīkams, tāpēc izmantojiet aukstu kompresi uz vaiga 20 minūtes un ar 20 minūšu pārtraukumiem, lai samazinātu pietūkumu un diskomfortu. Parasti pietūkums sasniedz maksimumu aptuveni otrajā dienā pēc zoba ekstrakcijas un pēc tam pakāpeniski samazinās.

Mutes higiēna:

Laba mutes higiēnas ievērošana pēc gudrības zobu ekstrakcijas ir būtiska, taču tā ir jāveic uzmanīgi. Pirmajās 24 stundās izvairieties no skalošanas, spļaušanas vai salmiņu lietošanas, jo šīs darbības var izkustināt asins recekli. Pēc 24 stundām maigi izskalojiet muti ar siltu sālsūdeni (1/2 tējkarotes sāls tasē silta ūdens) pēc ēšanas un pirms gulētiešanas. Tīriet zobus, sākot no otrās dienas, taču dariet to ļoti uzmanīgi izrautā zoba rajonā. Nepieskarietes brūcei ar mēli, pirkstiem vai citiem priekšmetiem, kas var nodarīt bojājumus audiem.

Pilnīga sadzīšana:

Parasti ir nepieciešamas dažas nedēļas, lai mute pilnībā atveseļotos. Jūs pamazām varēsit atgriezties pie ierastā uztura un mutes higiēnas rutīnas. Mīksto audu pilnīga sadzīšana var ilgt 3-4 nedēļas.

Dental Art logo icon

Vispārējie ieteikumi

Sekojiet līdzi komplikāciju pazīmēm, piemēram, pastāvīgām sāpēm, pietūkumam vai drudzim, kas varētu liecināt par infekciju. Arī nejutīgums vai tirpšana ir jāuzrauga un jāziņo, jo arī tās var liecināt par komplikācijām.

Apmeklējiet visas rekomendētās vizītes pie sava zobārsta. Šie apmeklējumi ir svarīgi, lai uzraudzītu dzīšanas procesu un, ja nepieciešams, novērstu radušās komplikācijas jau to sākuma stadijā. Atcerieties, ka ikvienam atveseļošanās laika periods ir atšķirīgs, un ir svarīgi pievērst uzmanību savai mutes dobuma veselībai un zobārsta padomiem. Rūpīga pēcekstrakcijas kopšanas ievērošana nodrošinās vienmērīgāku, ērtāku atveseļošanos un samazinās jebkādu pēcoperācijas komplikāciju risku.

PĀRLIECINIES PAR ZOBU VESELĪBU

Piesakies vizītei pie vispārējā zobārsta un pārliecinies par savu zobu veselību jau šodien!

Anete Sprukte
Anete Sprukte
Google atsauksme
Read More
Laipna un atsaucīga klientu apkalpošana, profesionāli, iejūtīgi un ļoti patīkami speciālisti. Profesionāla un patīkama klīnika, iesaku arī citiem.
Una Reitere
Una Reitere
Google atsauksme
Read More
"Dental Art" man vienmēr ir lieliska pieredze. Piekrītu citām atsauksmēm, ka pēc vizītes mājās sanāk doties smaidot un ar labu garastāvokli. Profesionāli, pozitīvi ārsti ar komfortablām, modernām telpām un tehniku. Cenas ir citu klīniku līmenī un pakalpojuma kvalitātei atbilstošas. Iesaku!
Inese Ozola
Inese Ozola
Google atsauksme
Read More
Lieliska komanda! Milzīgs paldies viņiem!❤️
Marta Kupica
Marta Kupica
Google atsauksme
Read More
Izcila zobārstniecības klīnika. Ļoti laipni un profesionāli ārsti. Apmeklēju gan zobu labošanai, gan higiēnai un esmu ļoti apmierināta kā ar kvalitāti, tā ar atmosfēru. Noteikti iesaku tiem, kas tiešām meklē labākos speciālistus!
Filips Molčanovs
Filips Molčanovs
Google atsauksme
Read More
Labs serviss, viesmīlīgs ir katrs darbinieks, fantastiski ilgs darba laiks. Sirsnīgi iesaku!
Валерий Ефременко.
Валерий Ефременко.
Google atsauksme
Read More
Lieliski! Par cik man ir bailes no zobarsta,bet te man ļoti patika. Paldies.👍
Dāvis Līks
Dāvis Līks
Google atsauksme
Read More
Draudzīga un profesionāla attieksme, viss augstākajā līmenī! Iesaku!
Armands Āre
Armands Āre
Google atsauksme
Read More
Perfekta attieksme gan reģistratūrā, gan pie speciālistiem. Jau n-tos gadus. Un pats labākais, bez sāpēm, jo no tā biju baidījies kopš bērnības laikiem.
Dental Art logo icon

ieteiktie gudrības zobu ekstrakcijas speciālisti

Dental Art zobārsts Nikita Heorheev.

Nikita Heorheev

Dental Art Zobārsts Semjons Greditors

Semjons Greditors

Dental Art zobārsts Jevgenijs Platkovs.

Jevgenijs Platkovs

Dental Art logo icon

Lasi citus Dental Art jaunumu rakstus

Mūsu partneri

Ārstniecības iestādes kods:
0100-00577

© Dental Art 2008 – 2024

Pieteikt vizīti tiešsaistē ar 15 Eur atlaidi

*gadījumos, kad pacienta izdevumus 100% apmērā sedz apdrošinātājs, priekšapmaksa tiek atgriezta pēc vizītes. Lūdzu ņemt vērā, ka priekšapmaksa netiek atgriezta, ja pacients neierodas uz vīzīti, kavē to vairāk par 5 minūtēm vai atceļ vizīti mazāk kā 24 stundas pirms vizītes. Laicīgi atceltas vizītes gadījumā (ne vēlāk, kā 24 stundas pirms vizītes) nauda tiek atgriezta uz pacienta iesnieguma pamata, kurā norādīts bankas konta numurs.

! Atlaide netiek piemērota, ja izmantojat citu akciju.

pieteikt apmeklējumu


  PIRKT DĀVANU KARTI

  Dental Art zobārsts Nikita Heorheev.

  Pieteikt vizīti
   REZERVĒT VIZĪTI

   Nikita Heorheev

   Dental Art vispārejais zobārsts Nikita Heorheev! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

   Pavadīt laiku ar ģimeni garās pastaigās ar skaistiem dabas skatiem, īpaši kalniem un sauli ir tās aktivitātes, kas brīvajā laikā man rada lielāko prieku. Arī savā darbā, tiecos pēc laimes devas, ko visvairāk sniedz gandarītu pacientu pateicības vārdi par viņu zobu veselības uzlabošanu.

    Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

    Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

   Pieteikt vizīti
    Dental Art Zobārsts Semjons Greditors

    Pieteikt vizīti
     REZERVĒT VIZĪTI

     SEMJONS GREDITORS

     Dental Art zobārsts Semjons Greditors! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

      Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

      Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

     Pieteikt vizīti
      Dental Art zobārsts Jevgenijs Platkovs.

      Pieteikt vizīti
       REZERVĒT VIZĪTI

       Jevgenijs Platkovs

       Dental Art zobārsts Jevgenijs Platkovs! Dr. Jevgenijs lieliski pārvalda vairākas valodas, ne vien latviešu un krievu, bet arī spāņu un vācu valodas, tāpēc komunikācijai nebūs šķēršļu! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

       Sandra Daubure
       Sandra Daubure
       Google atsauksme
       Read More
       Gigantisku pateicību saku zobārstniecības klīnikai DentalArt, kur piedzīvoju lielisku zobu labošanas ceļojumu vairăk nekā 3 mēnešu garumā, mainot radikāli savus priekšstatus. Esmu sekmīgi noslēgusi savu garo zobu labošanas - salaboti 12 caurumi, tai skaitā nervu kanāla tīrīšana un divas onlejas. Lieki piebilst, ka, kā īsts 70to gadu bērns, esmu iemiesojusi paniskas bailes no zobārstiem, kuras izdevās pamatīgi mazināt, pateicoties fenomenālajai pieredzei Dental Art. Visa rezultātā dziļi paklanos un izsaku milzu pateicību, pirmkārt, dakterim Jevgēnijam Platkovam, visiem viņa neskaitāmajiem asistentiem un burvīgajām iedrošinošajām administrātorēm par visaugstākā līmeņa profesionalitāti, empātiju, humoru (sevišķi:)) un pacietību. Dakteris vienmēr sīki izstāstīja visas detaļas, ko vēlējos zināt, prata novērst uzmanību, kad tas bija nepieciešams, iedrošināt, uzmundrināt, iejokot un visam pa vidu ar vieglu un augsti profesionālu roku izcili salabot visus bojājumus. Vai es joprojām viegli iekrampējos zobārsta krēslā, kad dakteris špricēja? Jā...Vai katra reize notika ar vieglu humoru un iedrošinājumu un es ar prieku nācu uz katru nākamo vizīti? 100x jā! Vai iesaku šo pieredzi citiem? Visiem.Obligāti. Pārliecinoši!
       Linda Saulīte
       Linda Saulīte
       Google atsauksme
       Read More
       Lieliska atsauksme un serviss. Dakteris Jevgēņijs Platkovs ir īsts profesionālis.
       Iveta Sniedze
       Iveta Sniedze
       Google atsauksme
       Read More
       Ļoti patīkama vide, atsaucīgs kolektīvs un profesionāls medicīnas personāls. Ārsts Jevgenijs Platkovs iejūtīgs un profesionāls, beidzot man vairs nav bail apmeklēt zobārstu! Liels paldies!
       Владимир Иванов
       Владимир Иванов
       Google atsauksme
       Read More
       Klīniku iesaku visiem, ļoti labs serviss, ļoti patika dakteris Jevgeņijs Platkovs, zina savu biznesu, pēc smagas zoba izraušanas izrakstīja antibiotikas, bet pēc viņa darba man tās pat nebija jādzer, nekas nesāp vai uzpampās. Iesaku visiem

        Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

        Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

       Pieteikt vizīti
        Dental Art anesteziologs Igors Punculis.

        Pieteikt vizīti
         Igors Punculis

         Dental Art anesteziologs Igors Punculis!

         Pieteikt vizīti
          Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

          Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
          Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

          Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

          PIETEIKT VIZĪTI
           PIETEIKT VIZĪTI


            Dental Art zobu higiēniste Solveiga Zariņa.

            Pieteikt vizīti
             REZERVĒT VIZĪTI

             Solveiga Zariņa

             Dental Art higiēniste Solveiga Zariņa! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

             Anete Sprukte
             Anete Sprukte
             Google atsauksme
             Read More
             Jauks personāls.Izcila higiēniste Solveiga.

              Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

              Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

             Pieteikt vizīti
              Dental Art zobu higiēniste AIja Zalāne.

              Pieteikt vizīti
               REZERVĒT VIZĪTI

               Aija Zalāne

               Dental Art higiēniste Aija Zalāne! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

               Olga True_Soul
               Olga True_Soul
               Google atsauksme
               Read More
               Biju pie zobu higiēnistes Aijas Kokarevičas, esmu apmierināta! Aija, ļoti pozitīva, uzmanīga, kvalitatīvi izpilda savu darbu. Sirsnīgs paldies! Ieteicu! Klīnika atrodas centrā, ļoti ērti tikt un klīnikas administratore profesionāli sniedza informāciju par cenām un procedūras procesu.

                Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

               Pieteikt vizīti
                Dental Art zobārste Jekaterina Sarvuta.

                Pieteikt vizīti
                 REZERVĒT VIZĪTI

                 Jekaterina Sarvuta

                 Dental Art vispārejā zobārste Jekaterina Sarvuta! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                 Anete Sprukte
                 Anete Sprukte
                 Google atsauksme
                 Read More
                 Paldies zobārstei Jekaterinai Sarvutai. Noteikti iesaku šo klīniku. Man ļoti patika atmosfēra un attieksme. WC vienmēr sakopta un tīra. Ir sajūta, ka tiešām rūpējas par klientu.
                 Veronika Abramova
                 Veronika Abramova
                 Google atsauksme
                 Read More
                 Lielisks serviss. Daktere Jekaterina ir vienkārši zobārstniecības Dievs. Viņa pierunāja mūsu bērnu veikt visas manipulācijas, viss tika darīts efektīvi un nesāpīgi.

                  Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                  Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                 Pieteikt vizīti
                  Dental Art zobārste Anastasija Platkova.

                  Pieteikt vizīti
                   Anastasija Platkova

                   Dental Art vispārejā zobārste Anastasija Platkova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                   Loreta Plociņa
                   Loreta Plociņa
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Šobrīd ārstēju zobu kanālus pie dr. Anastasijas Platkovas un jau no pirmās konsultācijas jutu, ka mani zobi būs drošās rokās. Tiešām ļoti profesionāla, maiga un zinoša dakterīte :)
                   Dace Maspāne
                   Dace Maspāne
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Liels paldies dakterei Anastasijai Platkovai par perfektu un profesionālu pieeju darbam un attieksmei pret pacientu!
                   Kristaps Kaminsky
                   Kristaps Kaminsky
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Kānālu tīrīšana bez nekādām sāpēm pie Anastasijas Platkovas un viņas asistentes. Profesionāla pieeja un attieksme!
                   Jolanta Blaua
                   Jolanta Blaua
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Lieliska apkalpošanas kvalitāte. Esmu ļoti apmierināta ar zobārstes Anastasijas Platkovas rūpīgo darbu un attieksmi pret klientu. Tā kā esmu grūtniece, tad bija ļoti svarīgi saņemt šādu tik patīkamu attieksmi.
                   Laura Mileika
                   Laura Mileika
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Zobārstniecība pakalpojumi ir kvalitatīvi un personāls ļoti profesionāls un pretīmnākošs. Atsevišķi vēlos izcelt Zobārsti Anastasiju, kurai ir zelta rokas un savu darbu veic izcili!
                   Ģirts Skoboļevs
                   Ģirts Skoboļevs
                   Google atsauksme
                   Read More
                   Iesaku dakteri Anastasiju - nesāpīgi, iedziļinās un ļoti rūpīgi veic savu darbu, rekomendēju.

                   Pieteikt vizīti
                    Dental Art zobārste Baiba Ņikiforova.

                    Pieteikt vizīti
                     Baiba Ņikiforova

                     Dental Art vispārejā zobārste Baiba Ņikiforova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                     Veselīgs smaids dod cilvēkam pārliecību par sevi – viņš nemulst, var brīvi komunicēt un pilnvērtīgi iesaistīties sarunā, neaizsedzot muti.

                     Pieteikt vizīti
                      PIETEIKT VIZĪTI


                       VAI
                       REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

                       Dental Art zobārste Valērija Ziediņa.

                       Pieteikt vizīti
                        REZERVĒT VIZĪTI

                        Valērija Ziediņa

                        Dental Art vispārejā zobārste Valērija Ziediņa! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                        Jekaterina Loginova
                        Jekaterina Loginova
                        Google atsauksme
                        Read More
                        Noteikti visiem iesaku nākt uz šo zobārstniecībus klīniku, jo šeit strādā īstie profesionāli un attieksme pret pacientiem ir visaugstākā līmenī. Īpaši vēlos atzīmēt ārstu Valēriju Ziediņu. Viņai ir talants zobārstniecības jomā!
                        Санита Иванова
                        Санита Иванова
                        Google atsauksme
                        Read More
                        Valērija Ziediņa Ļoti laba ārste un speciāliste, pareizi ārstē un ātri saprot cēloni un skaidri paskaidro kas un kā, esmu ļoti gandarīta par viņas darbu. Liels paldies :)

                         Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                         Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                        Pieteikt vizīti
                         Dental Art zobārste Anastasija Vlasova.

                         Pieteikt vizīti
                          REZERVĒT VIZĪTI

                          Anastasija Vlasova

                          Dental Art vispārejā zobārste Anastasija Vlasova! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                          No pacientu smaidu uzlabošanas līdz aizraujošām sarunām par sportu, dabu, kulināriju, psiholoģiju un ceļošanu, es augstu vērtēju komunikāciju ar katru pacientu. Mans dzīves moto: “Izbaudīt dzīvi te un tagad”, kas nosaka arī manu darba pieeju, sniedzot personalizētu un līdzjūtīgu aprūpi katram pacientam.

                          Sanda Stepīte
                          Sanda Stepīte
                          Google atsauksme
                          Read More
                          Vēlējos padalīties ar zobārstes Anastasijas Vlasovas un higiēnistes Santas Gribustes profesionālo attieksmi un pieeju. Darbs tika veikts kārtīgi un ar pēc iespējas mazāku diskomfortu. Noteikti ieteiktu!

                           Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                           Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                          Pieteikt vizīti
                           Dental Art zobārste Alla Radzjuna.

                           Pieteikt vizīti
                            REZERVĒT VIZĪTI

                            Alla Radzjuna

                            Dental Art zobārste Alla Radzjuna! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                            • Plombēšanu
                            • Endodontiju
                            • Protezēšanu
                            • Bērnu zobārstniecību

                            Dr. Alla Radzjuna ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Dr. Sergeja Radlinska (Ukraina) meistarklasi priekšzobu un sānu zobu estētiskajā restaurācijā.

                            Skolas beigās sāku domāt par profesijas izvēli un sapratu, ka man tuvas ir tādas zinātnes kā bioloģija, fizioloģija, ķīmija, kā arī valodas un literatūra. Turklāt man patīk komunicēt ar cilvēkiem un palīdzēt viņiem. Tā “atnāca” ideja kļūt par zobārsti. Arī mana mamma bija strādājusi par zobārsti un stāstīja, cik ļoti interesanta ir šī profesija.

                            Brīvajā laikā man patīk aktīva atpūta – vasarā skrituļslidošana un riteņbraukšana, bet ziemā slēpošana. Patīk ceļot un paplašināt savu redzesloku, apgūt jaunas, interesantas lietas. Dažkārt brīvajā laikā arī gleznoju. Es uzskatu, ka cilvēks ir piedzimis, lai būtu laimīgs – tāpat kā putns piedzimst, lai lidotu.

                             

                            Oksana Smetanova
                            Oksana Smetanova
                            Google atsauksme
                            Read More
                            Liels paldies Dr Alla! Visu, kas bija plānots, izdarīja profesionāli un nemaz nebija biedējoši!

                             Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                             Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                            Pieteikt vizīti
                             Dental Art zobārsts Abdulkarims Alkadi.

                             Pieteikt vizīti
                              Abdulkarims Alkadi

                              Dental Art zobārsts Abdulkarims Alkadi! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                              • Ortodontiju
                              • Zobu taisnošanu ar kapēm
                              • Zobu taisnošanu ar breketēm

                              dr. Abdulkarims Alkadi ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, kā arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

                               

                              Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

                              Deniss Ševeļovs
                              Deniss Ševeļovs
                              Google atsauksme
                              Read More
                              Vienmēr lieliska higiēna un satriecoši labs ortodonts Dr. Karims — viss notiek tā, ka viņš prognozē. Vienmēr laipni, jauki un patīkami.
                              S K
                              S K
                              Google atsauksme
                              Read More
                              Taisīja breketes pie daktera Karima, absolūti apmierināts ar rezultātu! Ieteikšu Dental Art visa veida stomatoloģiskām procedūrām!
                              Rinalds
                              Rinalds
                              Google atsauksme
                              Read More
                              10/10. Labākā zobārstniecība Latvijā. Pirms nācu šeit apmeklēju vēl 2 citas zobārstniecības, kurās man rentgenā žoklim konstatēja, ka nekad ko tādu nav redzējuši un nav ideju ko darīt ar mani. Bet labi, ka atradu ”Dental Art”. Lieliska komanda, kura uzreiz zināja ko darīt. Liela paldies par zobu iztaisnošanu, kā arī īpašs paldies ortodontam Abdulkarimam!

                              Pieteikt vizīti
                               Dental Art zobārsts Aleksandrs Makarovs.

                               Pieteikt vizīti
                                REZERVĒT VIZĪTI

                                Aleksandrs Makarovs

                                Dental Art zobārsts Aleksandrs Makarovs! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                dr.Aleksandrs Makarovs ir mācījies Rīgas Stradiņa universitātē un turpina nepārtraukti attīstīties, lai sniegtu saviem pacientiem izcilu rezultātu:

                                Savā darbā un ikdienā esmu optimistisks un komunikabls. Pacientos vienmēr cenšos radīt drošības sajūtu un apziņu, ka ikviena, pat vissarežģītākā, viņu zobu problēma ir atrisināma.

                                Esmu aizrāvies ar valodu mācīšanos un brīvi pārvaldu četras valodas — latviešu, krievu, angļu un zviedru. Varu sarunāties arī franču un vācu valodā.

                                Cenšos neapstāties savu profesionālo zināšanu papildināšanā, jo tikai tā pacientiem vienmēr varēšu sniegt maksimāli kvalitatīvu palīdzību.

                                Глеб Калюжный
                                Глеб Калюжный
                                Google atsauksme
                                Read More
                                Laba klīnika, brīnišķīgs ķirurgs Aleksandrs Makarovs. Filigrāns darīja savu darbu un sarunājās ļoti saprotami
                                Liene Voiciša
                                Liene Voiciša
                                Google atsauksme
                                Read More
                                Superīga klīnika, superīgi darbinieki, superīga atmosfēra. Ne mirkli nenožēloju, ka izvēlējos tieši šo klīniku. Dakteris A. Makarovs ļoti zinošs un profesionāls. Ja grib ideālu rezultātu, noteikti iesaku izvēlēties šo klīniku😁…

                                 Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                 Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                Pieteikt vizīti
                                 Dental Art zobārsts - implantologs dr. Sergejs Andrijevskis. Bildē redzams S. Andrijevskis stāvam zobārsta kabinetā savā zobārsta halātā., smaida

                                 Pieteikt vizīti
                                  REZERVĒT VIZĪTI

                                  Sergejs Andrijevskis

                                  Sergejs Andrijevskis ir zobārsts implantologs un Dental Art klīnikas īpašnieks. Pie dr. Sergeja Andrijevska iespējams pierakstīties uz:

                                  Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
                                  Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

                                  Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
                                  Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

                                  Ance Bērziņa
                                  Ance Bērziņa
                                  Google atsauksme
                                  Read More
                                  No rīta pamodos ar neciešamām zobu sāpēm. Kad pazvanīju uz Dental Art, reģistratūrā man laipni atbildēja un uzreiz palīdzēja rast risinājumu, sarunājot, ka dakteris mani varēs pieņemt akūtā gadījumā. Dakteris Sergejs ar asistenti bija ļoti pretīmnākoši, iejūtīgi un savu darbu paveica ātri un kvalitatīvi. Paldies!

                                   Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                   Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                  Pieteikt vizīti
                                   PIETEIKT VIZITI

                                   rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                   PIRKT DĀVANU KARTI

                                   Dental Art zobārsts Kostiantyn Melnyk

                                   Pieteikt vizīti
                                    REZERVĒT VIZĪTI

                                    Kostiantyn Melnyk

                                    Dental Art zobārsts no Ukrainas Kostiantyn Melnyk! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                    Esmu pozitīvs cilvēks un visvairāk novērtēju godīgumu gan sevī, gan citos. Zobārstniecībā īpaši izbaudu pacientiem sniegto rezultātu pēc viņu zobu veselības uzlabošanas, redzot pacientu apmierinātos un skaistos smaidus. 
                                    Julija LeonovnaFacebook atsauksme
                                    Read More
                                    Liels paldies! Ļoti atsaucīgs un kompetents ārsts, ar savu pieeju pacientam. Man ļoti patika, ka viņš ārstēja zobus. Viņš stāsta un izskaidro visu par katru zobu. Es iesaku
                                    Anželika AnželikaFacebook atsauksme
                                    Read More
                                    Ļoti labs zobārsts. Es iešu tikai pie viņa. Paldies viņam par veseliem zobiem.Un arī par atsaucību, viņš atbild uz visu. (Visiem jautājumiem par zobiem.)👍👍👍🙏 Droši pierakstieties :)

                                     Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                     Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                    Pieteikt vizīti
                                     Dental Art anestezioloģe Iveta Vigupe.

                                     Pieteikt vizīti
                                      Iveta Vigupe

                                      Dental Art anestezioloģe Iveta Vigupe!

                                      Pieteikt vizīti
                                       Dental Art anesteziologs Roberts Leibuss.

                                       Pieteikt vizīti
                                        Roberts Leibuss

                                        Dental Art anesteziologs Roberts Leibuss!

                                        Pieteikt vizīti
                                         Dental Art zobu higiēniste Santa Gribuste.

                                         Pieteikt vizīti
                                          REZERVĒT VIZĪTI

                                          Santa Gribuste

                                          Dental Art higiēniste Santa Gribuste! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

                                          Ceļošana, pārgājieni, sēņošana un jā – pat makšķerēšana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet pārmīt pāris vārdus ar Santu, jo tās ir viņas lielākās aizrautības uzreiz pēc zobārstniecības.

                                          Santa ir īpaša speciāliste, jo, pirms izlēma kļūt par zobu higiēnisti, lai, kā pati saka, “varētu rūpēties par pacientiem, meklējot cēloņus un risinājumus dažādām mutes saslimšanām”, viņa strādāja par zobārsta asistenti un, lieki piebilst, ka šīs zināšanas tikai palīdz sniegt pacientam ļoti kvalitatīvu visaugstākā līmeņa zobu higiēnu.

                                          Olga Radzabova
                                          Olga Radzabova
                                          Google atsauksme
                                          Read More
                                          Izsaku lielu pateicību higiēnistes Santai!!! Ļoti jauka un kompetenta!!! Paldies par Jūsu darbu un padomiem!!!
                                          Sanda Stepīte
                                          Sanda Stepīte
                                          Google atsauksme
                                          Read More
                                          Vēlējos padalīties ar zobārstes Anastasijas Vlasovas un higiēnistes Santas Gribustes profesionālo attieksmi un pieeju. Darbs tika veikts kārtīgi un ar pēc iespējas mazāku diskomfortu. Noteikti ieteiktu!
                                          Sanita Mukane
                                          Sanita Mukane
                                          Google atsauksme
                                          Read More
                                          Ja varētu ieliktu es 10 zvaigznes! Paldies milzīgs higēnistei Santai Gribustei. Ļoti jauka daktere, strādā ļoti rūpīgi un pieņem arī pašus mazākos pacientus. Manas meitas ir milzīgā sajūsmā un nespēj sagaidīt nākamo tikšanos. Daktere iedrošina arī tālākajām zobuārsta manipulācijām! TIEŠĀM no visas sirds iesaku Santu.🥰🥰🥰…

                                           Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                           Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                          Pieteikt vizīti
                                           Dental Art zobārste Linda Šteinberga.

                                           Pieteikt vizīti
                                            REZERVĒT VIZĪTI

                                            Linda ŠteinBERGA

                                            Dental Art vispārejā zobārste Linda Šteinberga! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                            Brīvajā laikā aizraujos ar sportu, spēlēju volejbola komandā, kurā ar katru spēli tiecamies sasniegt jaunas virsotnes. Šī uz rezultātiem orientētā attieksme raksturo arī mana darba pieeju zobārstniecībā, kur vislielāko gandarījumu gūstu, redzot, kā pacienta smaids kļūst gaišāks un mazinās satraukums par zobārsta apmeklējumiem.

                                             Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                             Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                            Pieteikt vizīti
                                             Dental Art zobārsts Ņikita Šavels.

                                             Pieteikt vizīti
                                              REZERVĒT VIZĪTI

                                              Ņikita Šavels

                                              Dental Art zobārsts – Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības programmas absolvents – dr. Ņikita Šavels! Pie šī zobārsta varat pierakstīties uz:

                                              Dr. Ņikita Šavels ir viens no labākajiem Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības programmas absolventiem. Ja Jums ir nepieciešama zobu plombēšana, sakņu kanālu ārstēšana vai protezēšana, Jūs variet kļūt par dr.Šavela pacientu, jo nav noslēpums, ka izvēlēties savu zobārstu ir tik pat nozīmīgi kā atrast savu frizieri vai ģimenes ārstu. Ceļošana, dziedāšana un, iespējams, pat sporta vingrošana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet aprunāties, piemēram, gaidot anestēzijas iedarbību, jo tās ir daktera lielākās aizrautības uzreiz pēc zobārstniecības.

                                              Viegla atmosfēra un jauka, pozitīva saskarsme raksturo dr.Ņikitas Šavela darba stilu, tāpēc, ja Jums ir nepieciešami zobārstniecības pakalpojumi un vēlaties, lai tieši dr. Šavels rūpējas par Jūsu zobu veselību, piesakieties vizītei.

                                               Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                               Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                              Pieteikt vizīti
                                               BOOK ONLINE AND RECEIVE 15 EUR OFF YOUR APPOINTMENT

                                               *in case 100% of the treatment price is covered by patient insurance, the deposit is reimbursed after attendance. Please note that the deposit is not returned in case of failure to attend the appointment; if attendance is more than 5 minutes late; or if cancellation is requested less than 24 hours before the appointment. Upon timely cancellation (no later than 24 hours before the booked appointment time) the sum is reimbursed upon request submitted by application specifying the bank account to receive the sum.

                                               ! The discount does not apply if you use another promotion

                                               BOOK A VISIT​


                                                BUY GIFT CARD

                                                РЕЗЕРВИРУЙТЕ ВИЗИТ И ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ 15 ЕВРО

                                                *в случаях, когда расходы пациента покрываются страховщиком на 100%, предоплата возвращается после визита. Обращаем ваше внимание, что предоплату не возвращаем, если пациент не пришел на прием, опаздывает более чем на 5 минут или отменяет визит менее чем за 24 часа до визита. В случае своевременной отмены визита (не позднее, чем за 24 часа до визита) денежные средства возвращаются на основании заявления пациента, в котором указан номер банковского счета.

                                                !Скидка не действует, если Вы используете другую акцию.

                                                ЗАПИСАТЬСЯ


                                                 ПОДАРОЧНАЯ КАРТА​

                                                 PIETEIKT VIZITI

                                                 rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                 PIRKT DĀVANU KARTI

                                                 PIETEIKT VIZITI

                                                 rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                 PIRKT DĀVANU KARTI

                                                 Dental Art Zobārste Nataliia Hlianenko

                                                 Pieteikt vizīti
                                                  REZERVĒT VIZĪTI

                                                  Nataliia Hlianenko

                                                  Dental Art vispārejā zobārste no Ukrainas Nataliia Hilianenko! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                   Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                   Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                  Pieteikt vizīti
                                                   Dental Art zobārste Elena Šteina.

                                                   Pieteikt vizīti
                                                    REZERVĒT VIZĪTI

                                                    Elena Šteina

                                                    Dental Art vispārejā zobārste Elena Šteina! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                     Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                     Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                    Pieteikt vizīti
                                                     Dental Art zobārste Khrystyna Pelts.

                                                     Pieteikt vizīti
                                                      REZERVĒT VIZĪTI

                                                      Khrystyna Pelts

                                                      Dental Art zobārste no Ukrainas, estētiskās zobārstniecības speciāliste – dr. Khrystyna Pelts! Pie zobārstes varat pieteikties uz: 

                                                      Ceļošana, īpaši uz kalniem, un profesionālā dejošana – tās ir tās tēmas, par kurām varēsiet aprunāties, gaidot anestēzijas iedarbību, jo tās ir dakteres lielākās aizrautības uzreiz pēc estētiskās zobārstniecības.

                                                      Laipnība un skrupuloza precizitāte raksturo dr.Khrystyna Pelts darba stilu, tāpēc, ja Jums ir nepieciešami zobu estētikas pakalpojumi un vēlaties, lai par to parūpējas tieši dr.Pelts, piesakieties vizītei!

                                                       Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                       Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                      Pieteikt vizīti
                                                       Dental Art zobārste dr. med. Zane Lauriņa.

                                                       Pieteikt vizīti
                                                        REZERVĒT VIZĪTI

                                                        Zane Lauriņa

                                                        Dental Art zobārste, periodontoloģe dr. med. Zane Lauriņa! Pie šīs zobārstes varat pierakstīties uz:

                                                        Iepazīsties ar dr.med. Zanes Lauriņas gūto pieredzi akadēmiskajā vidē:

                                                        – Zobārsta grāds (1999 – 2003)

                                                        – Rezidentūra zobārstniecības apakšspecialitātē “Periodontoloģija” (2003 – 2006)

                                                        – Doktora grāds (2011)
                                                        Studentu apmācība studiju kursā “Periodontoloģija” (2003 – 2021)

                                                        – Rezidentūras programmas “Periodontoloģija” vadītāja (2011 – 2021)

                                                         Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                         Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                        Pieteikt vizīti
                                                         Dental Art zobu higiēniste Kristine Zatirka.

                                                         Pieteikt vizīti
                                                          REZERVĒT VIZĪTI

                                                          Kristīne Zatirka

                                                          Dental Art higiēniste Kristīne Zatirka! Pie šīs higiēnistes varat pierakstīties uz:

                                                          Paula Kučinska
                                                          Paula Kučinska
                                                          Google atsauksme
                                                          Read More
                                                          Higiēniste Kristīne ir ļoti,ļoti jauka,profesionāla, rūpīga! Uz higiēnu dodos ar prieku😊…
                                                          I
                                                          I
                                                          Google atsauksme
                                                          Read More
                                                          Super 👍 Man patika daktere Kristīna higiēniste ir labākā pasaulē!! Tas ir fakts!! Nav injekcijas, nav sāpju!! Iesaku visiem

                                                           Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies un piedāvājam Jums tuvākos iespējamos vizītes laikus, aizpildiet formu sadaļā “Pieteikt vizīti”, spiediet nosūtīt un mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

                                                           Ja vēlaties pats izvēlēties sev ērtāko pieraksta laiku un to rezervēt, spiediet pogu “Rezervēt vizīti” un sekojiet instrukcijai.

                                                          Pieteikt vizīti
                                                           Free ‘Travel Like a True Adventurer’ E-book

                                                           1. Pakalpojuma sniegšanas adrese un kontaktinformācija

                                                           Zobārstniecības klīnika “Dental Art”

                                                           Krišjāņa Barona iela 20, 2.stāvs., LV-1010, Latvija

                                                           Phone: +371 67278933 

                                                           E-pasts: info@dentalart.lv 

                                                           www.dentalart.lv

                                                           2. Rezervācijas

                                                           Pilna mutes dobuma higiēnas rezervāciju iespējams veikt mūsu mājas lapā, tiešsaistē izvēloties kādu no rezervācijai pieejamajiem datumiem un laikiem.

                                                           Rezervācijai pieejamie datumi un laiki ir aktuāli brīdī, kad mājas lapas lietotājs uzsāk aktivitāti mājas lapā un tie atjaunojas ar regularitāti katras 10 minūtes. Tā kā pastāv iespēja, ka mājas lapas lietotāja rezervācijai izvēlētie datumi var tikt vienlaicīgi rezervēti arī izmantojot citus reālā laikā rezervācijām paredzētos kanālus, piemēram, telefonu vai citas tiešsaistes platformas, tad situācijās, kad būs radušies dubultas rezervācijas, klīnikas administrator sazināsies ar lietotāju, lai vienotos par izmaiņām veiktajā rezervācijā. Izmaiņas rezervācijā tiks piedāvātas atkarībā no apstākļiem, un ņemot vērā brīvo laiku pieejamību.

                                                           Uzsākot rezervācijas procesu mājas lapā, lietotājam tiek dots laiks 10 minūtes, lai pabeigtu rezervāciju.

                                                           Rezervācija ir uzskatāma par apstiprinātu, kad lietotājs ir norēķinājies par rezervāciju, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu mājas lapā, un rezervāciju sistēmā nav radušies dubultās rezervācijas, augstāk minēto iemeslu dēļ.

                                                           Rezervāciju iespējams atcelt jebkurā laikā.

                                                           Rezervācijas maksu atmaksā

                                                           • 100% apmērā – atceļot ne mazāk kā 2 nedēļas pirms rezervācijas sākuma;
                                                           • 50% apmērā – atceļot ne mazāk kā 1 nedēļu pirms rezervācijas sākuma;

                                                           Atceļot rezervāciju mazāk kā 1 nedēļu pirms noteiktā datuma, maksa netiek atgriezta. Maksa netiek atgriezta arī neierašanās gadījumā.

                                                           Ja neparedzamu apstākļu dēļ, pacientu nav iespējams pieņemt paredzētajā datumā rezervācijas maksa tiek atgriezta pilnā apmērā, bez laika ierobežojuma. Šādās situācijās tiek darīts viss iespējamais, lai pacientam palīdzētu atrast citu laiku procedūrai.

                                                           3. Maksājumi

                                                           Maksa par rezervāciju jāveic 10 eiro apmērā, kas ir daļa no gala summas, kas norādīta kā maksa par pakalpojumu jau pēc 10 eiro atlaides, kas piemērota par rezervācijas veikšanu tiešsaistē.

                                                           Maksājumu iespējams veikt ar maksājumu karti rezervācijas laikā mājas lapā.

                                                           Rezervācijas maksas atgriešana, gadījumā, ja rezervacija tiek atcelta saskaņā ar punktu 2, var aizņemt līdz pat 30 dienām, taču vairums maksājumu nepārsniegs 10 darba dienas no rezervācijas atcelšanas brīža.

                                                           Mūsu mājas lapa izmanto digitālās drošības sertifikātu SSL (Secure Socket Layer), kas nodrošina lietotāja datu drošību un konfidencialitāti.

                                                           Uzmanību: Ja maksājuma laikā rodas tehniskas problēmas un lietotājam netiek piedāvāta iespējam maksāt ar karti, lūgums rezervācijai izmantot citu e-pastu vai mēģināt veikt rezervāciju no citas ierīces.

                                                           4. Privātuma politika un sīkdatnes

                                                           SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

                                                           • SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
                                                            1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
                                                            1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
                                                           • Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
                                                           • Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
                                                            3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
                                                            3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
                                                            3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
                                                            3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
                                                           • SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
                                                           • Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
                                                           • Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
                                                           • Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

                                                           Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

                                                           Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

                                                           Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

                                                           PIETEIKT VIZITI

                                                           rezervē vizīti tiešsaistē ar 15 eiro atlaidi

                                                           PIRKT DĀVANU KARTI

                                                           ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС