“Ārstējiet zobus bez bailēm un sāpēm”. Pēc šāda principa vadās stomatoloģiskās klīnikas Dental Art speciālisti. Tomēr stomatoloģija – tā nav tikai ārstēšana, bet arī smaida estētiska uzlabošana. Arsenālā ir daudzas metodes, viena no populārākajām – venīru uzstādīšana. 

– Venīri – tās ir speciālas plāksnītes, kas tiek fiksētas uz priekšējiem zobiem, kā augšējiem, tā arī apakšējiem, smaida zonā, – stāsta klīnikas zobārsts-implantologs Aleksandrs Makarovs. – Šī metode tiek izmantota, ja pacienta zobi ir veseli, bet šķībi vai starp tiem ir nelielas spraugas.

Uz plombētiem zobiem venīri netiek likti. Tāpat, ja pacientam ir nepareizs sakodiens vai cilvēks cieš no bruksisma (zobu griešanas) – šādam pacientam tie vienkārši neturēsies.

Viss sākas ar konsultāciju. Mēs kopā ar pacientu novērtējam, vai viņam būs piemēroti venīri kā estētiskās restaurācijas metode. Ja rezultāts ir pozitīvs, noņemam nospiedumus zobiem, kuriem nepieciešama “ārienes” korekcija, fiksējam to krāsu un formu.

Pēc tam noteikti veicam nākamā smaida fotoanalīzi: tas atgādina frizūras izvēli uz datora salonfrizētavā. Pēc fotoanalīzes rezultātiem tiek izgatavoti vaska zobi pielaikošanai: tā iespējams redzēt rezultātu jau pirms visu procedūru sākuma. Ja venīru forma un krāsa apmierina pacientu, tad nākamais etaps – zobu apvīlēšana lokālajā anestēzijā. Zobi zem venīriem tik apvīlēti minimāli.

Ja runa iet par tā dēvētajiem non-prep-venīriem (superplānām plāksnītēm), tad apvīlēšana netiek veikta. Atšķirībā no parastajiem, non-prep-venīri tiek izgatavoti nevis ar mašīnām, bet manuāli. Tātad mēs šeit runājam par pilnīgu ekskluzīvu.

Kad izvēlēta venīru forma, pacienta zobu nospiedums tiek nosūtīts uz klīnikas zobu tehnisko laboratoriju vai mūsu partneriem, kur tiek izgatavotas pastāvīgās plāksnītes. Tās tiek izgatavotas no dažādiem keramikas veidiem. Izgatavotos venīrus “uzsēdina” uz zobiem ar speciāla cementa palīdzību. Un viss!

Pēc daktera Makarova vārdiem, nepastāv optimālais venīru skaits smaida restaurācijai: viss ir individuāli. Kādam pietiek ar 4, kādam vajadzīgs ducis. Plāksnītes kalpo līdz 15 gadiem. Venīra smaidam nav nepieciešama nekāda īpaša kopšana: tie ir jākopj tāpat kā savi zobi. Tiešām, tas arī ir savs neatkārtojamais smaids.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС