kdr 5687

Vēlāties ietaupīt naudu uz zobārsta apmēklējuma? Ja atbilde ir pozitīva, tad vispirms jums ir jāapbruņojas ar zināšanām par zobu un mutes dobuma higiēnu.

Daudzas iekaisuma slimības mutes dobumā, kas ir agrīnā stadijā, ir bez simptomiem. Profilaktiskās medicīniskās pārbaudes ļaus savlaicīgi noteikt slimības un sākt ārstēšanu, kas vēlāk var būt daudz grūtāk.

Piemēram, peridontīta un zobu kariesa gadījumi var novest pat pie zobu zaudēšanas. Profesionālā zobu higiēna, kas ir ieteicams ik pēc sešiem mēnešiem, palīdzēs saglabāt veselus zobus un mutes dobumu.

Lai piesaistītu lielāku uzmanību zobu un mutes dobuma kopšanai, mūsu lektore, zobu higiēnists Inga Račika, stāstīs par to:

 • cik svarīga ir zobu bojājumu laicīga identificēšana;
 • cik liela uztura ietekme mutes dobuma veselībā;
 • ko dara higiēnists un kā saprast, ka ir nepieciešana profesionāļa palīdzība;
 • kādas ir atšķirības starp kopšanu mājas apstākļos un pie higiēnista.

Zobu higiēna ir Ingas sirdslieta, tāpēc katru dienu Inga strādā, lai palīdzētu cilvēkiem kopt zobus un līdz ar to arī novērst nopietnas problēmas.

“Man ārkārtīgi patīk redzēt sava darba rezultātu, kad pie manis atkārtoti nāk uz higiēnas procedūru, bet es nekonstatēju cilvēkam kariesa pazīmes. Tas nozīmē, ka es labi daru savu darbu un arī spēju iemācīt savus pacientus – gan lielus, gan arī mazus – pareizi kopt mutes dobumu un zobus”.

Ja augstākminētais jums liekas saistošs un interesants, nāciet uz viesnīcu “Mercure”, Elizabetes ielā 101, Rīgā, 24. maijā, plkst. 18.00. Tas būs jauks vakars pie kafijas tases un zem skaistu smaidu zīmes. Kopīgi mēs veidosim ikdienas kopšanas paradumu ābeci un iedvesmosim viens otru rūpēties par saviem un mūsu tuvinieku smaidiem! Būs arī dāvaniņas 🙂

Kad: 24. maijā, plkst. 18.00
Kur: viesnīca “Mercure”, Elizabetes ielā 101, Rīgā. Konferenču zāle “Antonija”
Cik dalībnieku: 25
Cik ilgi: 1,5 stunda vai kamēr nebeigsies jautājumi
Kādā valodā: latviski
Kā reģistrēties: sūtiet pieteikumu uz info@dentalart.lv vai piesakiet dalību, piezvanot uz 67278933 vai 29207418
Cik maksā: bezmaksas

Save

Save

Save

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС