Zobu tilti pēc pacienta vēlmēm tiek izgatavoti no tiem pašiem materiāliem kā zobu kroņi un tiem piemīt tādas pašas īpašības.

 • Plastmasas zobu tilti – no plastmasas izgatavota pagaidu protezēšanas konstrukcija, kas uz pacienta zobiem tiek nostiprināta ar pagaidu cementu, uz laiku, kamēr zobu tehniskajā laboratorijā tiek izgatavots pastāvīgais zoba tilts.
 • Lietie zobu tilti – tiek izgatavoti no metāla. Lietajiem zobu tiltiem piemīt metālisks spīdums, tādēļ estētisko īpašību dēļ tos parasti pielieto sānu zobu restaurēšanai.
 • Metālkeramikas zobu tilti – no keramikas izgatavoti zobu tilti, kas stiprinās uz metāliska karkasa. Dažkārt, atkāpjoties pacienta smaganai, vai gadījumā, ja smagana ir plāna, metāliskais karkass var kļūt redzams pie smaganas kakliņa un izskatīties nepievilcīgi, tādēļ nepieciešamības gadījumā karkasu var apstrādāt ar speciālu keramisku pārklājumu (porcelāna pakāpe). Tādā veidā metālkeramikas tiltus var padarīt estētiski piemērotus ne tikai sānu, bet arī priekšējo zobu restaurēšanai.
 • Cirkonija keramikas zobu tilti – no keramikas izgatavoti zobu tilti, kas stiprinās uz cirkonija karkasa. Cirkonija keramikas zobu tilti ir izturīgi un estētiski piemēroti jebkuru zobu restaurēšanai, jo cirkonija karkass pēc krāsas ir saderīgs un nespīd cauri keramiskajam pārklājumam.
 • Cirkonija zobu tilti – no cirkonija izgatavoti zobu tilti, kas estētiski ir identiski pacienta dabīgajiem zobiem. Cirkonija zobu tilti ir īpaši piemēroti cilvēkiem ar paaugstinātu zobu traumatisma risku.
 • Keramiskie zobu tilti – no presētās keramikas izgatavoti zobu tilti. Keramikas materiāls ir salīdzinoši mazāk izturīgs, taču estētiski visatbilstošākais dabīgajam zoba izskatam, tādēļ keramiskie zobu tilti vislabāk ir piemēroti priekšējo zobu atjaunošanai.

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

Sergejs Andrijevskis

Sergejs ir zobārsts implantologs, mūsu klīnikas īpašnieks.

Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī MBA studijas. Sergejs maģistra grādu zobu implantoloģijā un zobārstniecības ķirurģijā ieguva Starptautiskajā Medicīnas koledžā (IMC), Vācijā.
Profesijā nonācu tādēļ, ka mani interesēja medicīna un zobārstniecība. Ar laiku radās arī ideja par pašam savas zobārstniecības klīnikas atvēršanu.

Brīvajā laikā, kura man gan nav ļoti daudz, labprāt dodos skriet, apmeklēju boksa treniņus un karstās jogas nodarbības. Interesē 20. gadsimta vēsture.
Savā darbā vados pēc principa: stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla!

Zobu implanti ir zobu aizstājēji, kad traumas vai slimības gadījumā dabīgos zobus ir nācies zaudēt pavisam. Implants ir risinājums gan viena trūkstoša zoba aizvietošanai, gan pilnīga zobu trūkuma gadījumos, turklāt, ne vienmēr nepieciešamo implantu skaits ir vienāds ar trūkstošo zobu skaitu. Piemēram trīs blakus trūkstošu zobu gadījumā nepieciešami tikai divi implanti un tiltiņs, savukārt, lai aizvietu visu augšējo 16 zobu rindu, nepieciešami tikai četri implanti un tilts, tāpēc jebkura ārstēšana obligāti ir jāuzsāk ar kosultāciju pie speciālista, lai uzzinātu vislabāko risinajumu tieši savai situācijai un diemžēl vai par laimi tā visticāmāk atšķirsies no jekbkuras citas pieredzes stāsta.

ЗАПИСАТЬСЯ

Share on facebook
Share on whatsapp

ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ НА ГИГИЕНУ

ПОДАРОЧНАЯ КАРТА

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZITI

Share on facebook
Share on whatsapp

pirkt zobu higiēnu tiešsaistē ar 10 eiro atlaidi

PIRKT DĀVANU KARTI

PIETEIKT VIZĪTI

  VAI
  REĢISTRĒJIETIES HIGIĒNAI ONLINE

  Pieteikt vizīti

   JŪLIJA CIPĻAKOVA

   Julija ir mūsu zobu higiēniste.

   Pieteikt vizīti

    PIETEIKT VIZĪTI

    Jogita Habeka

    Jogita ir mūsu zobārste protēziste.

    Mēs nodrošinam vides pieejamību pacientiem ar ierobežotām funkcionālām spējām.

    Veicot pierakstu mūsu klīnikā, lūdzam informēt administratoru par palīdzības nepieciešamību, un mēs priecāsimies Jums palīdzēt!
    Jūsu vajadzībām ēkā ir izvietots pacēlājs, ir arī lifts, ka arī tualete ar pietiekami plašām durvīm.

    Detalizēta informācija par pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionālajiem traucējumiem pa tālruniem 29207418, 67278933.

    PIETEIKT VIZĪTI

     PIETEIKT VIZĪTI

      PIETEIKT VIZĪTI

      Abdulkarims Alkadi

      Karims ir mūsu zobārsts ortodonts.

      Viņš ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti, ka arī Damaskas universitāti, kur apguva visu par ortodontiju, sakodieniem un breketēm.

      Par zobārstu kļuvu tādēļ, ka man patīk palīdzēt citiem, man patīk redzēt smaidu pacientu sejās pēc tam, kad problēma ir novērsta un viņiem nekas vairs nesāp. Savukārt pēc ortodontiskās ārstēšanas man ir prieks redzēt patiešām laimīgus pacientus, kuri ir priecīgi par sasniegto rezultātu. Kad man ir brīvs laiks un iespējas, labprāt skatos filmas un ceļoju.

      ЗАПИШИСЬ СЕЙЧАС